Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

Cijena nove Honde CBR 600rr iznosi 79 990 kn a to je cijena koja će biti aktualna vrlo kratko zbog toga što je novi model.Znam zbog toga što mi je prijatelj kupio novu.Bit će slika i dojmova nakon što je provozan.
 
Ako hočes biti bolestan cjeli život kupi si Suzu, jer to ti udje pod kožu i zarazis se toliko da si bolestan cjeli život... Vjeruj mi ... Suzuki i samo Suzuki ... (y)
 
zorozic said:
Ako hočes biti bolestan cjeli život kupi si Suzu, jer to ti udje pod kožu i zarazis se toliko da si bolestan cjeli život... Vjeruj mi ... Suzuki i samo Suzuki ... (y)

malo mi je ovo pre osobno  :misli:
tko kupuje motor,kupuje si ga po svom ukusu i guštu i svakom njegov motor uđe pod kožu
ja konkretno imam i hondi u yamahu i obije su mi drage,
honda za neke a yamaha za druge stvari  (y)
tebi se suza uvukla pod kožu i nek je...tvoja je i tebi je najbolja  (y)
 
zorozic said:
Ako hočes biti bolestan cjeli život kupi si Suzu, jer to ti udje pod kožu i zarazis se toliko da si bolestan cjeli život... Vjeruj mi ... Suzuki i samo Suzuki ... (y)

Pametan dečec, pametan!!!!!  :mrgreen: (y)
 
Sporier5 said:
A niš onda smo svi zajedno došli do zaključka ili kavić zx6r 2007 ili Honda cbr 600rr 2006 :misli:

I tak možemo u nedogled...

uzmi novoga kawasakija i siguran sam da ti nebu žao,a za razliku u cijeni bolje kupi nekaj od opreme  (y)

nemoj slušati "svoga frenda" jer te on odgovara od kawasakija tak da nebu naj sporiji  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL

zna i sam da protiv kawasakija nema šanse  8) 8) (y) (y) :LOL:
 
High 46 said:
i ova će tema otići u off jer ispada da svaki cigo svoga konja hvali  :misli: :shock:

i ne samo to, neg bude frajer već kupio motor a tu se bude još uvjek davalo savjete i raspravljalo
 
High 46 said:
i ova će tema otići u off jer ispada da svaki cigo svoga konja hvali  :misli: :shock:

pa ajde onda i ti svoga pohvali da budeš zadovoljan  :jesus: :jesus:
 
High 46 said:
nemam šta hvaliti.Pročitaj šta sam napisao prije par postova pa možemo dalje  (y)

(y) (y) (y)

ovo je interna zaje*ancija jer poznam sporoger5 koji je htio kupiti novoga kawca ali ga "frend" stalno odgovara od toga  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

osobno mislim da su svi novi motori a posebno R-ovi odlični pa koji god da kupi dobro je kupil tak da nikak nemre fulati  (y) (y) (y)
 
Bojan said:
(y) (y) (y)

ovo je interna zaje*ancija jer poznam sporoger5 koji je htio kupiti novoga kawca ali ga "frend" stalno odgovara od toga  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

osobno mislim da su svi novi motori a posebno R-ovi odlični pa koji god da kupi dobro je kupil tak da nikak nemre fulati  (y) (y) (y)


a to nisam znao  :(
R-ovi su super,ali ja osobno kad idem na duži put (300-400 km) uzmem fazericu jer mi manje "kida" ruke  :mrgreen:
 
eh kad bi se moglo imal bi ja par komada (motora :mrgreen:) pa za svaku priliku drugi  (y)

ali odlično je i ovako  8) :D :D :D
 
Bojan said:
uzmi novoga kawasakija i siguran sam da ti nebu žao,a za razliku u cijeni bolje kupi nekaj od opreme  (y)

nemoj slušati "svoga frenda" jer te on odgovara od kawasakija tak da nebu naj sporiji  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL

zna i sam da protiv kawasakija nema šanse  8) 8) (y) (y) :LOL:

do prvog zavoja 8)
spori zemi Hondu, a ja cu ti davat tih 100kn mjesecno za razliku u rati :mrgreen:
 
MA-Zvone said:
Cijena nove Honde CBR 600rr iznosi 79 990 kn a to je cijena koja će biti aktualna vrlo kratko zbog toga što je novi model.Znam zbog toga što mi je prijatelj kupio novu.Bit će slika i dojmova nakon što je provozan.
to je cijena na akciji koja traje do 28.2 :wink: kasnije će biti 84000kn
 
Sporier5 said:
Pozdrav svima,

Ne znam kome da se više obratim, jer vozim Kawaskia er5 i htio bi sada kupit jedan od ova dva motora...

Pa ko bi drugi mogao znati, ako nečete vi sa foruma, i savko malo se mišljenja isprepleču oko ta dva motora.

Molim pomoć ako može, jer koliko vidim nije niti ni jedna tema o tim motorima. (y)


Ja ti sa Hondom prezadovoljan.Puno kilometara agresive i nikad ne posustaje.
Suza ti je isto pravi motor ako nečeš na trke nek ti presudi izgled.
Šta god odlučio svaka čestitka,samo kao i do sada pamet u glavu.
 
Pa ne mogu vjerovat koliko različitiš mišljenja ima ovdje, ali sve se opet svodi na jedno.


SVAKO SVOGA KONJA HVALI, ali kak Bojan veli, ako si limitiran sa nekakvim buđetom, onda trebaš razmišljat da uzmeš ono kaj ti je napovoljnije i najpouzdanije i da ga imaš gdje servisirat (odnos da nađeš kvalitetnog i pouzdanog ovlaštenog servisera) i da ti što duže traje.

To je moje mišljenje,a sve to mi može pružit kawić, s time da Suza mi je i dalje mrak, ali kako svi kažu nema, kvalitetnog servisera za njega onda je moja preporuka Kawaski, jer Honda je dosadna( barem meni i Bojanu 8))

 
Sporier5 said:
Pa ne mogu vjerovat koliko različitiš mišljenja ima ovdje, ali sve se opet svodi na jedno.


SVAKO SVOGA KONJA HVALI, ali kak Bojan veli, ako si limitiran sa nekakvim buđetom, onda trebaš razmišljat da uzmeš ono kaj ti je napovoljnije i najpouzdanije i da ga imaš gdje servisirat (odnos da nađeš kvalitetnog i pouzdanog ovlaštenog servisera) i da ti što duže traje.

To je moje mišljenje,a sve to mi može pružit kawić, s time da Suza mi je i dalje mrak, ali kako svi kažu nema, kvalitetnog servisera za njega onda je moja preporuka Kawaski, jer Honda je dosadna( barem meni i Bojanu 8))
i meni :mrgreen:

kaj znači kupuješ kawića?
 
Sporier5 said:
Pa ne mogu vjerovat koliko različitiš mišljenja ima ovdje, ali sve se opet svodi na jedno.


SVAKO SVOGA KONJA HVALI, ali kak Bojan veli, ako si limitiran sa nekakvim buđetom, onda trebaš razmišljat da uzmeš ono kaj ti je napovoljnije i najpouzdanije i da ga imaš gdje servisirat (odnos da nađeš kvalitetnog i pouzdanog ovlaštenog servisera) i da ti što duže traje.

To je moje mišljenje,a sve to mi može pružit kawić, s time da Suza mi je i dalje mrak, ali kako svi kažu nema, kvalitetnog servisera za njega onda je moja preporuka Kawaski,  :mrgreen:( barem meni i Bojanu 8))



točno tim riječima bi i ja opisal...

NHF vlasnicima Honde...