SUZUKI K5 1000,RAMA PUCA NA POLA KAO STAKLO

IgorZ said:
mane zanima koliko dođe nova rama?? oko 2000e? :misli:
Akoliko košta tvoje ZDRAVLJE ili ne daj BOŽE ŽIVOT? :misli: :misli: :misli: :palacgore
2000eur-a? (y) (y)
 
ako je nekome bolje živit u takvom riziku nego dat 2000e, onda mu je jeftinije kupit pištolj nego popravljat ramu..
a znamo svako ko ima motor od 15000e ima još 2000e za ramu
 
IgorZ said:
ako je nekome bolje živit u takvom riziku nego dat 2000e, onda mu je jeftinije kupit pištolj nego popravljat ramu..
a znamo svako ko ima motor od 15000e ima još 2000e za ramu
Upravo tako!!!
Ja mislim da ovakve popravke obavljaju samo neuki i neodgovorni idioti!!!
 
U bolje organiziranim zemljama od naše nakon pucanja Al okvira uništava se okvir i poništava broj šasije (okvira) kako nebi netko došao u iskušenje popravljati nepopravljivo.
 
as said:
Posao je vrhunski obavljen nema šta ,ali taj motor nije više u centru i nije više siguran za vožnju,a vi možete pričati šta god želite,a taj 1mm što je off centra dovoljno da pogineš!!!!
A takve stvari ne rade ljudi što imalo razmišljaju o svojoj sigurnosti ili onog nesretnika što će kupiti tu raketu!!


Nebi vjerovao koliko novih motora izadje iz tvornice sa 1mm off centra i nikom nis ljudi voze i uzivaju 8)
 
Za Horneta rama kosta 9000kn u Sage
 
a ako imas kredu za motor od 15 000e=?? onda je malo problem jos tih 2000e....treba i tako gledati jer mnogi uzimaju kredu da bi mogli imati motor i jedva da imaju za gume itd.
 
Nichael_SM said:
a ako imas kredu za motor od 15 000e=?? onda je malo problem jos tih 2000e....treba i tako gledati jer mnogi uzimaju kredu da bi mogli imati motor i jedva da imaju za gume itd.

neznam al meni život vrijedi puuuuuno puuuuno više od 2000e
 
Ninja said:
Nebi vjerovao koliko novih motora izadje iz tvornice sa 1mm off centra i nikom nis ljudi voze i uzivaju 8)
To je 1mm u tvornici gdje su kontrole kvalitete rigorozne i nadgledane od strane stručnjaka,a ne varene i krpane od strane majstora koji je radio u škveru i vjeruj ,taj tvornički 1mm i 1mm od ovoga majstora nisu isti ,pogotvo poslije lomljenja rame!
 
To o masovnoj proizvodnji pričaj nekom čobanu što je vozio dva motora da birtije i nazad.
A kad bi svi radili toliko grešaka u proizvodnji mogli bi odmah zatvoriti tvornice!
 
elvise nedaj se smesti ti si kralj i gotovo...nek lupeta ko šta hoće ,,.
 
ja sam vozio motor sa tak varenom ramom, slično je izgledala ko ova i nisam skužio razliku u vožnji, mislim ni vi da vam neko da da probate vozit neki motor i da je rama varena i da vam ne kaže, nema šanse da skužite u vožnji ak je dobro napravljena, a možda ja neznam vozit motor ko neki ovdje pa nisam mogo skužit
i od kud znate vi šta se kupili polovne motore da  nije varena rama na njemu
još će nakraju neko od vas kupit taj motor :wink:
 
as said:
To je 1mm u tvornici gdje su kontrole kvalitete rigorozne i nadgledane od strane stručnjaka,a ne varene i krpane od strane majstora koji je radio u škveru i vjeruj ,taj tvornički 1mm i 1mm od ovoga majstora nisu isti ,pogotvo poslije lomljenja rame!

Inače, ne želim nikog podcjenjivat, ali nemaš pojma koliko dobrih zavarivača u škveru radi. A i varovi su kontrolirani za popizdit. Svojevremeno je baš splitski škver ima' problema sa zavarivačima, jer su ljudi išli radit vani. Škola vara u splitskom škveru je odlična i ljudi rade fenomenalno. Istina, ne svi, ali ima odličnih!
 
Svaka cast svemu,ali................!!! Jel postoji sansa da pukne opet,posto je sad varena itd,da pusti na varu ? Mislim ako ga netko cima na zadnji,ili ima kakav manji karambol?
 
Rivi said:
Inače, ne želim nikog podcjenjivat, ali nemaš pojma koliko dobrih zavarivača u škveru radi. A i varovi su kontrolirani za popizdit. Svojevremeno je baš splitski škver ima' problema sa zavarivačima, jer su ljudi išli radit vani. Škola vara u splitskom škveru je odlična i ljudi rade fenomenalno. Istina, ne svi, ali ima odličnih!
waeva, nije isto zavarit celicni lim do 10mm debljine i aluminijsku slitinu iste debljine. bas me zanima kakve su elektrode koristili
 
kober said:
Svaka cast svemu,ali................!!! Jel postoji sansa da pukne opet,posto je sad varena itd,da pusti na varu ? Mislim ako ga netko cima na zadnji,ili ima kakav manji karambol?


Ak je var dobar prije bude pukla na nekom drugom mjestu,tak bar ja mislim...