Suzuki "uljara"

Cika zbunjeni, a da se obratis Strasu, pa ti mozda nabavi i one filterice i miran suzuki :wink:
 
Ipak sam se odlucio za pamuk,srezao sam kvalitetnu majicu, namjestio i naspricao WD-om
To je to za danas...
 
ima nekoliko mogućih rješenja od kojih sam gotovo sve već predstavio na forumu, samo možda u nekoliko različitih tema, pa nisu na hrpi ...  :mrgreen:

zubunjeni, pitaj frenda (čiji je motor) šta sam mu rekao u PŽ na susretu vezano za ovo što ti se upravo desilo ..  :evil: :evil:
 
strasilo said:
ima nekoliko mogućih rješenja od kojih sam gotovo sve već predstavio na forumu, samo možda u nekoliko različitih tema, pa nisu na hrpi ...  :mrgreen:

zubunjeni, pitaj frenda (čiji je motor) šta sam mu rekao u PŽ na susretu vezano za ovo što ti se upravo desilo ..  :evil: :evil:

I sad bih ja trebao listati tvojih 17 000 postova da nadjem rjesenje  :jesus:

BTW- pamucna tkanina otpada iz kombinacije,motor puca,dimi i trokira...
Vratio opet najlonku i Suza radi  :shock:
Neznam u cemu je stos,ali eto  :misli:

Usput- malo sinocsnje atmosfere  :mrgreen:


http://youtu.be/hoHr3wS3yMU
 
Stos je u tome da su najlonke elasticne i omogucuju ravnomjerniji tlak tijekom usisa.
Moje prosto misljenje.

Ao ti pucaju nabavi neke cvrsce.
Mozda neke cipkaste :jesus:
 
Daj Zbunjeni... skroz si neozbiljan, pucaš na pišivih 6 iljada, žali Bože goriva... :no:

You've lost that loving feeling....

:mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Zbunjeni said:
I sad bih ja trebao listati tvojih 17 000 postova da nadjem rjesenje  :jesus:

BTW- pamucna tkanina otpada iz kombinacije,motor puca,dimi i trokira...
Vratio opet najlonku i Suza radi  :shock:
Neznam u cemu je stos,ali eto  :misli:

Rekao bih da je stos u tome da je pamucna majica gusta ko sam vrag,pa masini itekako fali zraka,najlonka je daleko propusnija. 

Sjecam se kako je na APN-u bila velika razlika između dva ili tri sloja najlonke.  :mrgreen: 
 
elektricar86 said:
Rekao bih da je stos u tome da je pamucna majica gusta ko sam vrag,pa masini itekako fali zraka,najlonka je daleko propusnija. 

Sjecam se kako je na APN-u bila velika razlika između dva ili tri sloja najlonke.  :mrgreen:

i dobro bi rekao ...  (y)

Zbunjeni said:
I sad bih ja trebao listati tvojih 17 000 postova da nadjem rjesenje  :jesus:

ma ne moraš svih 17000, više od dvije trećine su gluposti, pa to preskoči ..  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
i dobro bi rekao ...  (y)

ma ne moraš svih 17000, više od dvije trećine su gluposti, pa to preskoči ..  :LOL: :LOL:

Suza je otisla nazad vlasniku... Opet sam bez motora...  :?
 
Zbunjeni said:
Suza je otisla nazad vlasniku... Opet sam bez motora...  :?

zašto si mu vratio kantu ? a taman smo mogli riješiti problem ...  :mrgreen:
 
Shepa said:
U papirima i parama za ležarinu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

i sta ce sada taj motor tamo lezati do sudnjeg dana? 

Ako se je vec ispostavilo da nije ukraden ili sl. ,neka mu za određenu lovu naprave nove hr papire,i vrate motor.

 
Mislim da takva vozila idu na licitaciju nakon nekog vremena, a i nakon kupnje takvog isti se nemoze registrirat nego u djelove, bar je tak sa autima, neka me netko ispravi ako grijesim!

sent from dainese htc dhd using taptalk2