Suzuki "uljara"

DAINESE said:
Mislim da takva vozila idu na licitaciju nakon nekog vremena, a i nakon kupnje takvog isti se nemoze registrirat nego u djelove, bar je tak sa autima, neka me netko ispravi ako grijesim!

sent from dainese htc dhd using taptalk2
Nikada nemojte nikome pruziti zadovoljstvo da vam otme motor (te vrste) imajte ga ali nikad na cestu.  :x
To se zove legalna otimacina!
(y)
 
pozdrav ekipa!!! oprostite šta upadam ko padobranac u temu! hitno mi tribaju karburatori za gs 1000 e, -81 godina. da li neko zna mozeli se nešto drugo kombinirat,npr.od gsx 1100. unaprijed hvala!!!!!
 
Zbunjeni said:
Necu se radovati prerano,ali mozda bude nesto od uljare  :mrgreen:
One tvoje? :misli:

Aj nek osvane pod borom!

:zelje:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
prodaje li ko ramu od uljare 750 moze i grbavac znaci samo rama sa papirima i cistim prijepisom i da je ispravna da nije skrivljena. mozda bi mi bilo i draze da je grbavac..
 
Shepa said:
One tvoje? :misli:

Aj nek osvane pod borom!

:zelje:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Jeste ''ona moja'',a i 9-tka izgleda  :nervious: :moli: :moli: :moli:
 
Zbunjeni držim palčeve da ju uteRRaš u avliju i zapucaš prije Nove godine :mrgreen:
 
renco said:
prodaje li ko ramu od uljare 750 moze i grbavac znaci samo rama sa papirima i cistim prijepisom i da je ispravna da nije skrivljena. mozda bi mi bilo i draze da je grbavac..
Ima navodno moj prijatelj iz Raše i traži kome treba.
750 ccm - iz '88.
Rama sa dijelom mašine i nešto pobrkanom strujom (što god mu to značilo).
 
Ljubo_051 said:
Ima navodno moj prijatelj iz Raše i traži kome treba.
750 ccm - iz '88.
Rama sa dijelom mašine i nešto pobrkanom strujom (što god mu to značilo).

to je grbavac?
odlicno! jel mi mozes dat broj od momka javija bi mu se radi toga ozbiljan sam kupac.
unaprijed hvala
 
Ljubo_051 said:
Ima navodno moj prijatelj iz Raše i traži kome treba.
750 ccm - iz '88.
Rama sa dijelom mašine i nešto pobrkanom strujom (što god mu to značilo).
neispravnom instalacijom.  :mrgreen:
 
neznam nisam nikad ima 88. 89 jesam i nije grbavac... a koja je cijena uopce za to sve skupa...
mislija sam si nac grbavca i na njega naculit od bandita 1200 masinu sa bregastima i karburatorima od gsxr 1100 prednji i zadnji kraj od TLR-a rep R1 ravni volan i tako to... tribam jos ramu i masinu 1200... imam jednu 1100 al potreban joj je servis tako da bi rađe pokusa nac masinu kompletnu od bandita. instalaciju imam akrapovic aupsuh isto od pocetka do kraja
 
Ako ikoga zanima prodao bih svoje Flah Šibere Mikuni Rs 40 sa Gsx-r, a i imam Keihine Fcr... Ako ima zainteresiranih stavim slike... (y)