Suzuki "uljara"

Vidis...  :misli: Nisam nikad nikog pitao kako puca sa flahovima...
 
ja sam stavljao felgu od srada na originalnu vilicu ... ima amloh prepravni, ali nije nemoguće..

nisam probao stavljati sradovu vilicu, ali po sjećanju, mislim da nebi bio problem ...
 
pa morat cu pokusati to rijesiti,imam gumu 180/60/17 na zadnjoj vilici i lanac mi je preblizu ruba gume cak je i strugalo po rubu gume  :undecided:  ili manju dimenziju gume nabaviti ili vilicu upasat druge nema.
 
Ja mislim da jos imam vilicu od srada ako ti zatreba
 
kako onda rijesavam angelo.ma????  :misli:                         
od kojeg srada 600 ili 750?
 
franca said:
kako onda rijesavam angelo.ma????  :misli:                         
od kojeg srada 600 ili 750?

600
 
franca said:
kako onda rijesavam angelo.ma????  :misli:                         

Uzom gumom :LOL:, ili, u slucaju ubacivanja sire felge, carobiranjem s pomicanjem lancanika, da bi doveo prednji i zadnji lancanik u pravac. :wink:

Nego, jel poznata kome ova Uljara: http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-750-cm3-oglas-12434208 ? :misli:
 
franca said:
kako onda rijesavam angelo.ma????  :misli:                         
Gato said:
carobiranjem s pomicanjem lancanika, da bi doveo prednji i zadnji lancanik u pravac. :wink:
eto  (y)
ako i staviš drugu vilicu i felgu opet te čeka prednji lančanik, mislim da imaš edukativnih rješenja u temi Ringač ne plači.
 
Shepa said:

boga ti ... offset lančanike si linkao već 5-6 puta u zadnjih tjedan ili dva..  :LOL:

imaš neki fetiš na njih..  :jesus:

u konkretnom slučaju ne trebaju offset lančanici ... ;)  .. dovoljno se malo poigrati sa tokarskim strojem i distancerima..  :jesus:

i BTW .. Mačak ... guma preko felge viri onoliko koliko joj to profil i oblik definiraju .. ;)  ... ili ti ga na istoj felgi svaka guma isto prelazi preko ruba ako je istog oblika presjeka..  (y) (ne pričamo o ekstremnim stvarima..  (y) )