Suzuki V-Strom 650 XT

Ne treba odmah uzimat full opremu... .alo po malo se uzima.
Al ok, svatko ima svoju racunicu
poomalooo,3-4 godine...i ka se opremi, najbolji...onda ide u prodaju...
 
za kupnju prvog motora mislim uzet vstrom 650.
budu li kakve akcije krajem godine u zastupnistvima?
pali li kod njih onaj trik da dodes sa cashom?
 
  • Like
Reactions: Paf
dodjes sa cashom i kupis Stroma.,na rate ti je skuplje.
 
za kupnju prvog motora mislim uzet vstrom 650.
budu li kakve akcije krajem godine u zastupnistvima?
pali li kod njih onaj trik da dodes sa cashom?
Nema u Suzukija akcija krajem godine za Stroma 650. On se još uvijek najbolje prodaje od svih Suzuki modela. I potpuno je svejedno platio kešom ili uplatom na račun.
Keš je samo gnjavaža. Moraš ga brojati, pregledati novčanice, položiti na račun..
 
  • Like
Reactions: AnteK
dodjes sa cashom i kupis Stroma.,na rate ti je skuplje.
pa i mislim uzest jednokratnim placanjem, znam da je tako najjeftinije.

Nema u Suzukija akcija krajem godine za Stroma 650. On se još uvijek najbolje prodaje od svih Suzuki modela. I potpuno je svejedno platio kešom ili uplatom na račun.
Keš je samo gnjavaža. Moraš ga brojati, pregledati novčanice, položiti na račun..

hm, mislio sam posto je izasao 800 da ce 650-ki opast potraznja pa bi ga mozda mogo ubost nesto jeftinije?

mozda proslogodisnji model?
 
Nema Strom 800 veze s Stromom 650..Dva potpuno različita modela. 650 uvijek ima svoju "publiku"..Ljudi koji žele dobar motor do 10.000 eura. Neka psihološka granica...A ne postoje prošlogodišnji modeli Stroma 650, uvijek je rasprodan...Bar je tako do sad bilo..
 
znaci nista od popusta :(
prvo sam mislio uzet polovnog do nekih 20.000 km,
onda kad sam vidio nerealne cijene odlucio kupit novog osnovni model, iako boje za 2024. su.mi katastrofa, jedino crno plavi do nekle moze proc.
 
znaci nista od popusta :(
prvo sam mislio uzet polovnog do nekih 20.000 km,
onda kad sam vidio nerealne cijene odlucio kupit novog osnovni model, iako boje za 2024. su.mi katastrofa, jedino crno plavi do nekle moze proc.
Dobro..Imaš svoj ukus, ne pašu ti crna ,plava i siva kod A varijante...
Ako si za življe boje u tom cjenovnom rangu, vidi neku drugu marku. Ili možeš posegnuti malo dublje u džep (700 eura) pa imaš XT verziju Stroma 650 u žutoj, bijelo-plavoj i crno-zlatnoj kombinaciji.
Imamo ih sve na lageru za odmah.

 
Dobro..Imaš svoj ukus, ne pašu ti crna ,plava i siva kod A varijante...
Ako si za življe boje u tom cjenovnom rangu, vidi neku drugu marku. Ili možeš posegnuti malo dublje u džep (700 eura) pa imaš XT verziju Stroma 650 u žutoj, bijelo-plavoj i crno-zlatnoj kombinaciji.
Imamo ih sve na lageru za odmah.

ti radis u suzukiju?

xt, zuti mi je super boja ali kod xt me odbijaju zbicani kotaci, tako da cu na kraju mislim uzet crno plavog osnovni model, pa cu stavits vremenom stitnik za ruke od vjetra, zastitu motora ( plasticnu), vjerovatno neki givi kofer, poviseni windshield.
 
ti radis u suzukiju?

xt, zuti mi je super boja ali kod xt me odbijaju zbicani kotaci, tako da cu na kraju mislim uzet crno plavog osnovni model, pa cu stavits vremenom stitnik za ruke od vjetra, zastitu motora ( plasticnu), vjerovatno neki givi kofer, poviseni windshield.
Da.. U Splitu..
Ovo dolje ti paše za taj model..Kufer Givi Monokey po izboru...
Eto, mislim da sam ti pomogao...Sad dalje kod najbližeg Suzuki zastupnika:)
 

Attachments

  • TN3101.jpg
    TN3101.jpg
    74.4 KB · Views: 0
  • RP3101.jpg
    RP3101.jpg
    65.3 KB · Views: 0
  • AF3112.jpg
    AF3112.jpg
    187.1 KB · Views: 0
  • SRA3105.jpg
    SRA3105.jpg
    112.9 KB · Views: 0
Da.. U Splitu..
Ovo dolje ti paše za taj model..Kufer Givi Monokey po izboru...
Eto, mislim da sam ti pomogao...Sad dalje kod najbližeg Suzuki zastupnika:)
e pa hvala al prvo moram polozit A za mjesec dva onda cu uzet stroma, tj 98% sam siguran da ce to bit strom.
 
U odnosu na obični, xt je vrihedniji za svoje novce.
A žbicani kotači su ljepši.
zbicani me ne odbijaju zbog estetike vec nisu mi potrebni jer ne namjeravam na nikakav offroad, a na lijevanima nema nikakvog odrzavanja.
 
Ili uzmi XT-a u boji koja ti se sviđa i stavi oglas da mijenjas kotace za aluminijske. Vjerujem da ima ljudi koji bi si htjeli zbicane kotace. Gume i diskovi se lako prebace
 
  • Like
Reactions: diesel power
treba pazit na zategnutost zbica, ako se ne pazi na ovo zna se iskrivit kotac pogotovo ako se cesto vozi po neravnom terenu.
 
Last edited: