Suzuki V-Strom 800DE

Je.
Samo 650 spada među 10 najboljih agregata ugrađenih u motocikl.

To nitko ne spori, poznat je po pouzdanosti. No meni osobno ne odgovara ergonomski i tu priča prestaje.
Isto ko i novi TA 750, sve dobro al ergonomija za niske ljude, duboko sjediš u motoru, noge jako zgrčene, ne
volim takav položaj sjedenja.
 
Last edited:
Meni isto 650 nikako ne sjeda ergonomski, al valjalo bi vidjet ovaj 800 uživo
Iako gajim nade u Africu Twin
 
Pretapeciras sjedalo i rjesio si tu ergonomiju...,a vise-manje,na svim cestovnim motorima je to potrebno,ako se hoce uzivati u duljoj voznji...
 
Rugoba….Suzuki zadnje vrime ne zna napravit lip motor, svi su ruzni i ko da ih je sklapa kinez iz 90-ih, ave kockasto, jeftino..
 
Pretapeciras sjedalo i rjesio si tu ergonomiju...,a vise-manje,na svim cestovnim motorima je to potrebno,ako se hoce uzivati u duljoj voznji...

Nisam na to mislio, nego je prenisko sjedalo fuzićima, sjedalom malo rješiš, al ne dovoljno, mjenjač preblizu osloncima za noge, cijeli
taj trokut upravljač-sjedalo-oslonci mi ne odgovara...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nisam na to mislio, nego je prenisko sjedalo fuzićima, sjedalom malo rješiš, al ne dovoljno, mjenjač preblizu osloncima za noge, cijeli
taj trokut upravljač-sjedalo-oslonci mi ne odgovara...
To se i meni ne svida kad sam sjeo u Veroni. Premali motor za 192cm visinu. T7 mi je taman
 
  • Like
Reactions: AnteK
Rugoba….Suzuki zadnje vrime ne zna napravit lip motor, svi su ruzni i ko da ih je sklapa kinez iz 90-ih, ave kockasto, jeftino..
Ovo dobro izgleda
 

Attachments

  • 2023-Suzuki-GSX-8S-in-Pearl-Cosmic-Blue-2.jpg
    2023-Suzuki-GSX-8S-in-Pearl-Cosmic-Blue-2.jpg
    120.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: spalatum and koss
jel tuareg toliko bolji od t7?

Toliko bolji nije, ali u nekim stvarima je bolji, prvenstveno djeluje osjetno lakši u vožnji jer mu je težište niže, nema onaj top-heavy feeling
na prednjem kraju, i lakši je za manevriranje i skretanje općenito. Ima te elektronike i modove vožnje ( ne kažem da je to prednost ), cruise
control, malo bolji ovjes, sve skupa su mu vozna svojstva malo bolja od t7, meni osobno više odgovara. I ergonomija mu je dobra, isto kao
što je dobra kod T7, slični su po tom pitanju, voziš stojeći i šaltaš sa lakoćom. Malo je Tuaregu mjenjač tvrđi nego kod T7, navikneš se. To je
neko moje viđenje kao vlasnika oba motora do-sada. Nisam do sada imao priliku provozat Strom 800, al znam da će mi se svidjeti.
 
  • Like
Reactions: stane
Strom 800 vs T7 bi mogao malo usporediti kolega Oxigen, obzirom da je imao oba u kratkom vremenu.
Tj više me zanima što mu se toliko nije svidjelo kod T7 da ju je zamjenio tak brzo :unsure: