Suzuki V-Strom 800DE

kakav bi bio taj 800 za u dvoje + 3 kufera? ajd zaokružimo to na 220-230kg tereta...
znam da može vuć i to, nego udobnost jel šasija i suspenzije za to ok, naravno pretežito cesta sa takvim teretom?
Evo za sad 8500km na DE.
Kupio ove god i prodao T7 WR, trenutno vozim 800DE, probao na testu Transalp 750.
800DE ima od ova 3 najbolju suspenziju i sjedalo, kako za vozača tako i za suvozača. Jedino treba staviti bolju zaštitu od vjetra za duže ture.
 
Mislim da je u svakom slucaju bolje nego mali tracer 7 sa kojim ja i zena i tri kofera i tank torba i još na koferu ruksak odemo na put od 8000 km,prođemo albanske ceste i odemo preko grcke na istocni kraj turske
ok, ja sam na Transalpu 700, i za sada je sve ok, pretpostavljam da je TA700 tromiji (nije mi bitno) motor od Tracera 7, ali da ima jaču šasiju za opteretit... interesantne su mi te klase motora ispod litre i 80tak do 100KS, TA750, ovi Strom800, tracer 7 ili 9... ja mislio da ti sam voziš Tracera 9...
 
Evo za sad 8500km na DE.
Kupio ove god i prodao T7 WR, trenutno vozim 800DE, probao na testu Transalp 750.
800DE ima od ova 3 najbolju suspenziju i sjedalo, kako za vozača tako i za suvozača. Jedino treba staviti bolju zaštitu od vjetra za duže ture.
hvala na info, korisno... meni bitna udobnost i nosivost... oću negdi doć uru-dvi prije ili kasnije meh.. bitno da kičnu i guzicu ne tražimo po sicu... i jel do 100 dođe za 5 ili 12 sekudni nije me briga... bitno upoznat mogućnosti i onda nema straja...
 
hvala na info, korisno... meni bitna udobnost i nosivost... oću negdi doć uru-dvi prije ili kasnije meh.. bitno da kičnu i guzicu ne tražimo po sicu... i jel do 100 dođe za 5 ili 12 sekudni nije me briga... bitno upoznat mogućnosti i onda nema straja...
Ide 800DE stvarno solidno. Još ima za podesit 3 moda krivulje snage i quickshifter.
Moj savjet je da ne kupuješ ništa bez probe. Ne znam od kud si ali u Zg i okolici suzuki Antares i Novema imaju testni.
 
  • Like
Reactions: bulin
ok, ja sam na Transalpu 700, i za sada je sve ok, pretpostavljam da je TA700 tromiji (nije mi bitno) motor od Tracera 7, ali da ima jaču šasiju za opteretit... interesantne su mi te klase motora ispod litre i 80tak do 100KS, TA750, ovi Strom800, tracer 7 ili 9... ja mislio da ti sam voziš Tracera 9...
Vozim i jednog i drugog👍
 
Ti padas znaci na ljepotu, a ona je prolazna...Golfom 2 obisao sam par puta evropu bez i ijednog kvara,a i danas vozi kod drugog...Stromom sa starima i novima,nikad nigdje ništa... Ne kuzim, bes ljepotu tehnike.,šminka moze...

Upravo sve suprotno od ovoga što si rekao, ne padam na ljepotu nego vozim motor koji mi odgovara svojim voznim karakteristikama.
 
  • Like
Reactions: Paf and nigda_vz
...
 

Attachments

  • Screenshot_2023-11-15-18-19-08-356_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-11-15-18-19-08-356_com.miui.gallery.jpg
    542.5 KB · Views: 0
,a...to se ne isplati davati tolike sholde za novi motor...bolje kupiti od 4-5 god. Primjerak opremljen...
 
Poludilo zbog problema za vrijeme korone, kao sa automobilima. Manjak novih automobila/motocikala i onda skočila cijena rabljenima. Sad cijena rabljenima stoji visoko jer su dostupni odmah, novi se čeka par mjeseci.
Ali da, ok su cijene i ja bih gledao stroma 1050 novog ali stvarno mi je neprivlačan.
 
Danas se više ne isplati kupovat rabljeni,premale su razlike,nije ko prije
Samo jednom sam kupio novog., i nikad vise....nema računice nikakve. Ali samo daj-kupi, opremi, za 3-4 god ćeš ga prodavati, pa se čujemo...možda ga ja uzmem...
 
Samo jednom sam kupio novog., i nikad vise....nema računice nikakve. Ali samo daj-kupi, opremi, za 3-4 god ćeš ga prodavati, pa se čujemo...možda ga ja uzmem...
Samo aute kupujem nove,ali izgleda da cu pocet i motore...mogu ti i maramicu poslat,pol ure nakon sta ju povucem😁
 
  • Haha
Reactions: Paf
Samo aute kupujem nove,ali izgleda da cu pocet i motore...mogu ti i maramicu poslat,pol ure nakon sta ju povucem😁
i auto sam jednom kupio novo,i nikad vise...isto...nikakve razlike...