SV1000 S/N - generalno

Jel netko dolijevao ili mijenjao antifriz???...trebao bi malo doliti, al ne znam točno koji..mislim da je plavi, al ne znam s kojim ga mogu mješat...pa ako netko zna  :misli: :D
 
daruba said:
Jel netko dolijevao ili mijenjao antifriz???...trebao bi malo doliti, al ne znam točno koji..mislim da je plavi, al ne znam s kojim ga mogu mješat...pa ako netko zna  :misli: :D
s plavim  :wink:
 
daruba said:
Ljudi mislim da se prodaje moja SeVka

:eek:pakoljut: :0204: :cigle:
šta još nisi prodao motor?!  :misli:
daruba said:
Jel netko dolijevao ili mijenjao antifriz???...trebao bi malo doliti, al ne znam točno koji..mislim da je plavi, al ne znam s kojim ga mogu mješat...pa ako netko zna  :misli: :D
vidim mjenjaš antifriz... :mrgreen:

ugl. trebao bi upasti u neku lovu u sljedečih par mjeseci pa bi sukladno tome i promjenio motor. Mislim da ću nakon dva Suzukijeva redna četverocilindraša priječi na Sukčeva V2... čisto zbog promjene... :mrgreen:
 
postao vlasnik sv1000s k6 sa full oklopom i 2 sakala.
18tkm, 1. vl, servisna itd.

kaj bi trebao na 19tkm radit na njemu da sad ne citam cijelu temu.
osim ulja filtera itd.?  (y)
 
ponovio se i ja...  8) danas kupio SV1000S K6 prva rega 2007. motor bombončić... dosta dodatne opreme itd. itd. ugl. jako zadovoljan sa svime osim što po gradu grije jaja za popizdit!!!!!  :shock: :mrgreen: na otvorenoj cesti sve ok.. temp. je 90-92 celzianera i da se izdržat ali po gradu 1-2-3 semafor... skače na 100-110 celzianera i pretvara se u inkubator...  :mrgreen: prije sam imao redne četverocilindraše i nisam imao tih problema. Isti slučaj je i u vas?!  :misli: evo i slika...  8)
 
gorank said:
Kakva pila  :shock: :shock: :shock:
ono što sam mislio kupiti frajer se predomislio i rekao da će bratu prodati motor... ja odmah zajašio "Katu" i otišao kupiti ovog koji mi je u startu bio plan "B"...  :mrgreen: na kraju je ispalo odlično motor je pic-pic... budeš vidio...  (y) 8)
 
Pila je  (y) i ja bi takav  :mrgreen:
 
Jebeno izgleda  (y) a to sa grijanjem , ja sam prvo mislio da mi je riknuo termoprekidač jer se tek negdje na 110 palio  :mrgreen:
 
jedimaster said:
Jebeno izgleda  (y) a to sa grijanjem , ja sam prvo mislio da mi je riknuo termoprekidač jer se tek negdje na 110 palio  :mrgreen:
hvala...  (y) znači to je pod normalno da se jajca kuhaju...  :mrgreen:  :LOL: ok thx...  (y)
177ER said:
Pila je  (y) i ja bi takav  :mrgreen:
thx...  (y)
Outlaw said:
To je onaj od lika sto ima automotorsport ducan na crnomercu?
od njega sam ga kupio...  (y)
 
tibor_zg said:
mnogo dobaRR 8) (y)
thx...  (y) kaže naš prognostičar da još uvijek nije to to ali da je na dobrom tragu metRRobila...  :LOL: :LOL:
 
paranoid said:
thx...  (y) kaže naš prognostičar da još uvijek nije to to ali da je na dobrom tragu metRRobila...  :LOL: :LOL:

ma prognosticar je samo ljubomoRRan :LOL: jednom prilikom mi je otkrio da mu se potajno sviđaju Sukci :mrgreen: