SV1000 S/N - generalno

paranoid said:
ponovio se i ja...  8) danas kupio SV1000S K6 prva rega 2007. motor bombončić... dosta dodatne opreme itd. itd. ugl. jako zadovoljan sa svime osim što po gradu grije jaja za popizdit!!!!!  :shock: :mrgreen: na otvorenoj cesti sve ok.. temp. je 90-92 celzianera i da se izdržat ali po gradu 1-2-3 semafor... skače na 100-110 celzianera i pretvara se u inkubator...  :mrgreen: prije sam imao redne četverocilindraše i nisam imao tih problema. Isti slučaj je i u vas?!  :misli: evo i slika...  8)
stvarno, lijep ko slika  :mrgreen:

nesto sto bi ja napravio, da je moj, a to je da bi povecao kut spulja da budu strmije postavljeni ... paralelno s repom :wink:

:mrgreen:
 
paranoid said:
ponovio se i ja...  8) danas kupio SV1000S K6 prva rega 2007. motor bombončić... dosta dodatne opreme itd. itd. ugl. jako zadovoljan sa svime osim što po gradu grije jaja za popizdit!!!!!  :shock: :mrgreen: na otvorenoj cesti sve ok.. temp. je 90-92 celzianera i da se izdržat ali po gradu 1-2-3 semafor... skače na 100-110 celzianera i pretvara se u inkubator...  :mrgreen: prije sam imao redne četverocilindraše i nisam imao tih problema. Isti slučaj je i u vas?!  :misli: evo i slika...  8)

Glavno da je Suzuki  (y)
 
Zapru said:
stvarno, lijep ko slika  :mrgreen:

nesto sto bi ja napravio, da je moj, a to je da bi povecao kut spulja da budu strmije postavljeni ... paralelno s repom :wink:

:mrgreen:
nije losa ideja samo sto sam ja ljencina pa vjerovatno ostaje sve kako je...  :mrgreen: (y)
Ninja said:
Glavno da je Suzuki  (y)
(y) 8)
 
paranoid said:
nije losa ideja samo sto sam ja ljencina pa vjerovatno ostaje sve kako je...  :mrgreen: (y) (y) 8)
ne i tu trebalo biti puno posla, zakrenes pipe kod spulje i stavis male dista cere kod zadnjih fuzica ...


Sent from my iDrek using TapaSranje
 
paranoid said:
ponovio se i ja...  8) danas kupio SV1000S K6 prva rega 2007. motor bombončić... dosta dodatne opreme itd. itd. ugl. jako zadovoljan sa svime osim što po gradu grije jaja za popizdit!!!!!  :shock: :mrgreen: na otvorenoj cesti sve ok.. temp. je 90-92 celzianera i da se izdržat ali po gradu 1-2-3 semafor... skače na 100-110 celzianera i pretvara se u inkubator...  :mrgreen: prije sam imao redne četverocilindraše i nisam imao tih problema. Isti slučaj je i u vas?!  :misli: evo i slika...  8)
a to si ga ti u petak u ducanu gledao (y)
gledao ga malo u ducanu lijep je stvarno,cestitke (y)
 
luka737 said:
a to si ga ti u petak u ducanu gledao (y)
gledao ga malo u ducanu lijep je stvarno,cestitke (y)
da...  (y) ti si se vračao po neki dio opreme za Bandita?!  :misli:
 
luka737 said:
ne ,ja sam dosao sa curom gledat kisna odjela kad si izlazil :mrgreen:
onda te nisam registrirao...  :mrgreen:  :neznam: sigurno sam odlutao mislima...  :LOL: a možda nisam ni ja u pitanju jer je taj dan bilo još potencijalnih kupaca... ugl. ja sam bio mislim oko 18...
 
paranoid said:
onda te nisam registrirao...  :mrgreen:  :neznam: sigurno sam odlutao mislima...  :LOL: a možda nisam ni ja u pitanju jer je taj dan bilo još potencijalnih kupaca... ugl. ja sam bio mislim oko 18...
a nee...onda nisi ti  :mrgreen: ja bio oko 2
u svakom slucaju cestitke jos jednom i sretno (y)
 
Poz ekipa. Trebal bi za sv1000 '06 pumpu kvacila s nosacem one casice. Ima tko i jel pase s kojeg dr modela, gixe  ili sl.?

I stapove vilica (il ak pasu koji s dr motra)  :mrgreen:
 
paranoid said:
ponovio se i ja...  8) danas kupio SV1000S K6 prva rega 2007. motor bombončić... dosta dodatne opreme itd. itd. ugl. jako zadovoljan sa svime osim što po gradu grije jaja za popizdit!!!!!  :shock: :mrgreen: na otvorenoj cesti sve ok.. temp. je 90-92 celzianera i da se izdržat ali po gradu 1-2-3 semafor... skače na 100-110 celzianera i pretvara se u inkubator...  :mrgreen: prije sam imao redne četverocilindraše i nisam imao tih problema. Isti slučaj je i u vas?!  :misli: evo i slika...  8)

Lijepo... (y) Puno sretnih km žellim...
 
sismis said:
Poz ekipa. Trebal bi za sv1000 '06 pumpu kvacila s nosacem one casice. Ima tko i jel pase s kojeg dr modela, gixe  ili sl.?

I stapove vilica (il ak pasu koji s dr motra)  :mrgreen:


Ne znam koliko će ti uspješna biti potraga za SV1000 štapovima, ali ja bi na tvom mjestu kad je situacija već takva kakva je, razmislio o nekim GSXR k5 pa nadalje litra vilicama. :wink:
 
biker4life said:
Lijepo... (y) Puno sretnih km žellim...
hvala...  (y)
BeLa-Vg said:
Ne znam koliko će ti uspješna biti potraga za SV1000 štapovima, ali ja bi na tvom mjestu kad je situacija već takva kakva je, razmislio o nekim GSXR k5 pa nadalje litra vilicama. :wink:
upravo to...  (y)
 
Šta SeVoljupci pričaju?!  :mrgreen: jučer se vratio sa godišnjeg i izvrtio u ovih mjesec i pol cca 3000km... SeVka ide i peva... ne možeš je se nauživat, kurvica i pol...  :mrgreen: :LOL: prebacio sam 18000km i ovaj ću tjedan kontaktirat Taubija za servis da mi sve promjeni prije zimskog sna...  (y)
 
Sta ima SeVkoljupci...  :shock: moja jucer dosla sa servisa od dr. Taubija... sve tekucine promjenjene... sve prekontrolirano i sprice postelane... sad radi ko urica...  8) (y) jos novu prednju gumu i spremna je za novu sezonu...  (y)