SV650S

Dobro za ralicu, ali zar nevidiš da je iznajmio box na Grobniku :)
Mislim da je ovoga zadnji put koristio Mamola :mrgreen:
 
koss said:
Dobro za ralicu, ali zar nevidiš da je iznajmio box na Grobniku :)
Mislim da je ovoga zadnji put koristio Mamola :mrgreen:
...ajmo Marko..... :mrgreen:
 
Je,tu je bilo jedino malo hlada.  :wink:

Dan super,sta rec više.Da ih bude sta vise... :mrgreen:

Prvi put sa SV-om na stazi.

Gume bile original D220,tako da 5 krugova i van.
To me i najvise mucilo - da ne pusti guma i da ne testiram asvalt.
Par dana posle,nazalost,procitao da je slovenka poginula na stazi.

Pozdrav,

M

PS
Bit ce toga jos nadam se. Nadam se zajedno sa Koss-om i jos kojim SV-om...
Ralica mu bas dobro stoji. Prodavatelj - moze cijena? :misli: :mrgreen:
 
U 10mj. planirajte na Happening. Tko bude mogao neka vozi ko ne neka dođe gledati.
Bullit već posječuje Grobnik tako da bi mogao naletiti, a Vinku je to autoputem uru vremena :)
Ostali koji prate iz prikrajka nek se jave. I litrače (y)

Marko samo prave gume i gas.
Blago ti se što si tako blizu (y)
Znam da i to košta, ali možeš se zaletiti kad ti god padne na pamet. Ako ništa onda gledati :)

Vinko je ljubomoran što je platio skuplje :mrgreen:
800kn s potpisom trkača :LOL:
 
Je,stvarno smo sretni mi tu iz Ri i okolice.Trebalo bi se i vise koristit tu prednost. :mrgreen:

Ako ne budem na terenu,vidimo se gore u 10.mjesecu.Ako ne na stazi,onda pokraj sa kamerom,moze?


 
Ako ne budem imao love doću s nekim da gledam i da mu mjenjam gume :mrgreen:
Sviđa mi se šušur gore (y)
 
Uhhhh,upravo se skinul s motora,dojmovi:Ljudi moji drugi motor!!!
Kolko novi lanac i lančanici naprave iz motora....nikad nebi rekel!
Lanac više ne čuješ samo zujanje mašine i brundanje auspuha,vuče te da ga vrtiš i vrtiš....
Svo ono nacukavanje,lupanje,zujanje,"pucanje" je nestalo.
Stanje starog lanca je bilo koma,fali jedno 10 O-ringova,pojavila se hrđa,rastegnut...
Prednji lančanik je isto jako dobil dok je stražnji skoro na oko ispravan...
Inače novi set je od Afama,čvršći po spesifikaciji i širina lančanika je veća(cca 0,3mm)Pohvala trgovini Novema Nova na uslužnosti!Cijena 1188 kn(jedino mi nije jasno kak mi je poštar dodal na to 96 kn poštarine) :misli:
 
koss said:
U 10mj. planirajte na Happening. Tko bude mogao neka vozi ko ne neka dođe gledati.
Bullit već posječuje Grobnik tako da bi mogao naletiti, a Vinku je to autoputem uru vremena :)
Ostali koji prate iz prikrajka nek se jave. I litrače (y)

Marko samo prave gume i gas.
Blago ti se što si tako blizu (y)
Znam da i to košta, ali možeš se zaletiti kad ti god padne na pamet. Ako ništa onda gledati :)

Vinko je ljubomoran što je platio skuplje :mrgreen:
800kn s potpisom trkača :LOL:
Možda doletim da vidim vas trkače sa potpisom :mrgreen:
Ja ovaj tjedan krećem za Pulu,jedva ček :wink:am staru cestu za Rijeku....
 
Ekipa planiram doći,ali dosta će ovisiti o financijama.,uglavnom želja je neuptna,nadam se da se vidimo :wink: (y)
 
avinko38 said:
Možda doletim da vidim vas trkače sa potpisom :mrgreen:
Ja ovaj tjedan krećem za Pulu,jedva ček :wink:am staru cestu za Rijeku....
Uživaj (y)
Ja sam ovaj vikend na Korčuli 8)

Baj d vej stvarno su vam grozne te ralice :LOL:
 
bullitt said:
Ekipa planiram doći,ali dosta će ovisiti o financijama.,uglavnom želja je neuptna,nadam se da se vidimo :wink: (y)
Propustio sam prošle zbog financija, a na ovaj zadnji idem makar se zadužio. (y)
 
koss said:
Baj d vej stvarno su vam grozne te ralice :LOL:
koss said:
Propustio sam prošle zbog financija, a na ovaj zadnji idem makar se zadužio. (y)

Te ralice mi neloše izgledaju ali kad ih vidim uživo donjet ću odluku hoću li ih montirati.Na ovom prošlom hapeningu sam bio ali samo đir u nedjelju,za ovaj idući bi u subotu došao i bio do nedjelje ako bog da :moli:.
 
@Avinko38

Na kojoj kilometrži si mjenjao lanac i lančanike?
Lančanici su kao original,ili si kombinirao sa lančanicima...

Riječka zaobilaznica je dosta zatvorena preko dana pa slobodno kroz grad prođi kad budeš išao za Pulu.
Bit ce gotova zaobilaznica za Bozic,kazu optimistično. :mrgreen:


 
Marko said:
@Avinko38

Na kojoj kilometrži si mjenjao lanac i lančanike?
Lančanici su kao original,ili si kombinirao sa lančanicima...

Riječka zaobilaznica je dosta zatvorena preko dana pa slobodno kroz grad prođi kad budeš išao za Pulu.
Bit ce gotova zaobilaznica za Bozic,kazu optimistično. :mrgreen:
Kilometraža:30 000
Lančanici su u setu sa lancem,znači sve Afam,jedino kaj je lanac 110 članaka a origigi 108(što nisam skužil dok nisam lanac već smontiral),inače u svim papirima piše da je 110 na motoru :misli:,uglavnom kotač je malo više prema nazad.
A nekak ću se snać,prošli put sam se tražil po Rijeci i to po kiši,valjda bu bolje ovaj put (y)
 
redikul said:
mogao bi i ja s tobom na ovaj 36. happening (y)

Ajde super,da imam društvo za kavu i pivo usput popit :piva: (y),možda se još netko pridruži od ekipe.Inače baš tada imam godišnji pa bi teoretski mogao ići u subotu ujutro,prespavati i bit nedjelju,ipak ne nemjeravam se rejsat :mrgreen:,rekreacijska vožnja ili trening su u planu,susret s sv-ekipom :D,a ako nam gledanje utrka dosadi lako se skoči do Zavižana ili tako nešto,naravno sve ovisi najviše o vremenskoj prognozi.
 
ekipa jel ima koji dobar sv 650 da se prodaje...starije godiste,dok je jos ima onu cijevastu ramu
 
hoyt said:
ekipa jel ima koji dobar sv 650 da se prodaje...starije godiste,dok je jos ima onu cijevastu ramu
Dosta taj model srećem na susretima,puno njih sa Slovenskim tablama,više neg novi model,u razgovoru s vlasnicima svi jako zadovoljni a neki su istaknuli problem s reglerom i rad prednjeg cilindra kad se vozi po jakoj kiši(baca vodu po lulici svjećice te u slučaju da je ona mala rupica kraj svjećice zaštopana voda nema kud odlazit te dolazi do "probijanja" svjećice).
Neznam za nijednog osobno da se prodaje,da ih se naći u oglasniku.... (y)
 
Evo malo da dignem temu :)
Tiha patnja ovi SV kupovi vanka :(
 
koss said:
Evo malo da dignem temu :)
Tiha patnja ovi SV kupovi vanka :(
Znaš možda jel su motori po snazi serijski ili se mogu "nabrijavat",ako da na kolko ih otprilike "dignu"?