SV650S

avinko38 said:
ups.zajeb.
Dobro si prošao,vjerojatno si mu uspel skinut dio brzine kad si ga izravnal i po kočnici prije nek si izletil s ceste....jbg shit happens

Da.,jako sam kočio i dosta ga usporio prije udara...
 
Ajde dobro je kad se sve dobro svrši (y)
Moramo biti maksimalno koncentrirani.
 
Glavno da je sve dobro proslo i da si ti ok. (y)

Jedno prošlo iskustvo bilo slično tvojem.

Kako si zadovoljan sa B-021?

 
Marko said:
Glavno da je sve dobro proslo i da si ti ok. (y)

Jedno prošlo iskustvo bilo slično tvojem.

Kako si zadovoljan sa B-021?

Sve pet (y)
bt-021 su se pokazale kao odlične gume za otvorenu cestu,dobro drže i ne puštaju ni kog žestokog otvaranja gasa u nagibu,po gradu malo opreznije zbog malo dužeg grijanja.Samo potrošnja same gume je ipak izražena,neznam jel to zbog ljetnih temperatura ili je uobičajeno,prednje su još uvijek orginalne d-220 :shock:,one malo ograničavaju dinamiku i tempo vožnje jer su po rubovima stvarno pri kraju,gotovo da nema šare.Mislim da ću dalje nastaviti eksperimentirati :mrgreen:,uzet ću prednju PR2 ili PP2 a zadnju PR2 pa ću vidjeti kako to funkcionira,kolegi redikulu su se PR2 na xt-u pokazale dobre osim po gradu slajdaju ali mislim da je to više do njega :mrgreen:.
 
Evo malo novitadi :)
Čopio sam preko e-bay-a MRA-ov racing polovni haber za 20€.

 
Po rubu gore tip je naljepio keder koji se meni ne sviđa.
Sada to moram ispolirati.
Evo ga s kederom.
 
koss said:
Evo malo novitadi :)
Čopio sam preko e-bay-a MRA-ov racing polovni haber za 20€.
Al fali naljepnica Unbelievable Riders na viziru :mrgreen:
Kakvi su doživljaji u borbi s vjetrom za razliku od origigi?
 
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, perut u vjetru,

a pozitivan ucinak na moto omladinu  :LOL:
 
Da.
Može se skroz skinuti taj usis ali je problem onda po kiši, a imaš i dodatni zvuk iz motora.
Sad sve ove điđe miđe što sam stavio bi trebalo poštelovati na dino stolu jednog lijepog dana. :)
 
koss said:
Da.
Može se skroz skinuti taj usis ali je problem onda po kiši, a imaš i dodatni zvuk iz motora.
Sad sve ove điđe miđe što sam stavio bi trebalo poštelovati na dino stolu jednog lijepog dana. :)
Ja nisam ništa šerafio nego malo putovao :mrgreen:,biki dva dana u Gospiću na susretu Crazy Wolfsa te od tam napravili đir Kutarevo-Velebit(na Zavižanu)-Karlobag(kupanje)-Plitvička Jezera(upali na usku cestu vozeći uz samu obalu jezera).Znači uz Sljeme,Svetu Geru;Plješevicu SV je osvojio I Velebit :mrgreen:
Potrošnja na putu izmjerena:SV 650 S-4,15 L
                                      Kawasaki ER 6 N-4,30 L
                                      Kawasaki Z 750 S-5,90 L
 
Lijepi đir i odlična potrošnja (y)
Moj je toliko trošio samo u fazi razrade :)
 
koss said:
Lijepi đir i odlična potrošnja (y)
Moj je toliko trošio samo u fazi razrade :)
Dečki su imali meni prespor tempo, ali zato siguran i odmoran. Moj Er-6n bi još manje trošio samo da nisam imao satelit torbe...
Al zato kad sam se vračao, putovao sam sam i potrošnja mi odmah skoknula na 6 litara. Prosječna brzina 106km/h na ruti Gospić-Korenica-Plitvičke-Karlovac-Zagreb-Zabok sve po magistralnim cestama. Jebiga bila mi sila...
 
koss said:
Ajde Marko malo se pohvali da ne moram ja pisati :)
Ohooo sad izgleda ko pravi motor :mrgreen: (y)
Kolko je Marko (pre)platio to čudo? :mrgreen:
Ja upravo radim servis sa izmjenom pogonskog lanca i lančanika,slike stavim malo kasnije