SV650S

hm :misli:
a zašto su onda na svim živim stranicama modela 2008. slike full oklopljenog modela??
meni osobno je puno ljepši full oklopljeni, al to je subjektivno
kolko uopće dođu oklopi za njega??
 
http://www.autoosijek.com/suzuki-sv650s-47275

evo vam jedan k8 na prodaju
 
MOONSHIELD said:
hm :misli:
a zašto su onda na svim živim stranicama modela 2008. slike full oklopljenog modela??
meni osobno je puno ljepši full oklopljeni, al to je subjektivno
kolko uopće dođu oklopi za njega??
Neznam na koje ti to stranice gledaš,nazovi Eurorent pa pitaj,trebali bi znat.
I meni je ljepši sa oklopom nego goli,već mu ralica daje drugačiji izgled.
Za oklop neznam cijenu ali mene je ralica koštala 1200 kn u Eurorentu(Puig)
 
avinko38 said:
Neznam na koje ti to stranice gledaš,nazovi Eurorent pa pitaj,trebali bi znat.
I meni je ljepši sa oklopom nego goli,već mu ralica daje drugačiji izgled.
Za oklop neznam cijenu ali mene je ralica koštala 1200 kn u Eurorentu(Puig)
ha, mislim na full oklope koji su na slici modela 2008. u motorcyclespecs i još na nekim stranicama..
 
eto, ipak sam djelomično u pravu :mrgreen:
mi smo ipak zadnja rupa..
 
Evo ja odlučio da idem u Stankovce 24.-26. ovoga, pa ako ima zainteresiranih mogli bi napraviti
kakav mali miting sv-ista.Svima je na pola puta osim bullit-u, a on bi glumio domaćina.


 
koss said:
Evo ja odlučio da idem u Stankovce 24.-26. ovoga, pa ako ima zainteresiranih mogli bi napraviti
kakav mali miting sv-ista.Svima je na pola puta osim bullit-u, a on bi glumio domaćina.

Termini su mi radni tih dana, al navečer stignem do Stankovaca sigurno :piva:.
 
Evo malo dojmova s novim kočionim klještima od gsxr-a K3.(imaju ih novi gsr i bandit650)
Ne mogu reči da duplo bolje koče, ali jedno dvadesetak posto su bolja u odnosu na dva klipiča.
Prvi problem je bio navikavanje na malo duži hod ručice radialne pumpe. Sv ima pumpu 14mmx16mm.
14mm je promjer klipa,a 16 mislim da je dužina poluge klipa.Neka me neko ispravi ako nije točno.
Mislim da bi mu dobro došla pumpa 18x20 ili 19x21, ali prvenstveno za stazu.
Danas sam imao prvo iznenadno naglo kočenje i kočnice su odradile vrhunski.
Vidjet ćemo kako će se ponašati na Grobniku.

Marko kad će koja slika s ralicom? :)
 
Je,slikao sam,stavim kad uzmem fotic sa sobom na delo.Bas dobro stoji. :D
Ako ne odem na teren i nes se poklopi mozda se vidimo u Stankovcima.Ali da ne ureknem... :mrgreen:

Bio sam do Otočca prije neki vikend, lijepa cesta od Baskih Ostarija prema Gospiću. Prvi put prolazio motorom s te strane.
Jedino bilo malo frisko za povratak po noci.

@Bullit, sam mozda vidio tvoj stroj tamo,jedini SV - kišno odijelo i crvenkasta kaciga mozda  :misli:

Kako stoji dogovor,ce jos netko dolazit u Stankovce?

Pozdrav,

M

 
Pozdrav ekipo,mislim da se ne vidimo u Stankovcima,godišnji tek od 15.08.,a kriza radi svoje....
Želim svim vozačima pravih motora ugodan provod..... :mrgreen:
To Koss:još malo pa u moto GP klasu... :mrgreen:
Evo jedna u dvoje.... (y) :mrgreen:
 
Ebiga kriza je. I ja sam smanjio đirade upola nego prošle godine :(
Ako ima kakva propala GP klasa tu sam :mrgreen: (y)
Što ti je motor. Ante bi rekao ko salate  :wink::)
 
Marko said:
@Bullit, sam mozda vidio tvoj stroj tamo,jedini SV - kišno odijelo i crvenkasta kaciga mozda  :misli:

Je, bilo nas par motora iz Zadra u Otočcu,vidio sam i ja istog sv-a kao mog k8 crni,parkiran bio u gradu na nekom ulazu u park mislim :misli:
 
e, bilo nas par motora iz Zadra u Otočcu,vidio sam i ja istog sv-a kao mog k8 crni,parkiran bio u gradu na nekom ulazu u park mislim Misli

Je, parkirao sam kod crkve stroj. :wink:

Kratka voznja bila pa smo napravili mali djir okolo posle. Vidjeli par tabela "Opasnost od mina" usput  :shock:...
Prohladno bilo za doma po noci ic.

Je bilo druzenje u Stankovcima ovaj vikned?

Nazalost nisam mogao doc  :|,bio u Puli.


 
Marko said:
Je, parkirao sam kod crkve stroj. :wink:

Kratka voznja bila pa smo napravili mali djir okolo posle. Vidjeli par tabela "Opasnost od mina" usput  :shock:...
Prohladno bilo za doma po noci ic.

Je bilo druzenje u Stankovcima ovaj vikned?

Nazalost nisam mogao doc  :|,bio u Puli.

Bili smo u Stankovcima četvrtak i petak navečer,imaš nešto o tome u temi Putovanja,zadrani đir.
 
Ja sam došao u subotu.
Druženje nekom drugom prilikom :piva:
 
koss said:
Ja sam došao u subotu.
Druženje nekom drugom prilikom :piva:

Vidio sam,tvoj sv u prvom planu na jednoj slici,tema Stankovci 8) (y)
 
Pošto niko nema nikakvih problema sa ovako savršenim motorom :mrgreen: a da nam tema ne zamre evo slike dvije,(malo i hiljadarki)
 
Ovaj sv 1000 s dva auspuha mi je mrak (y).
Inače jučer sam krstio svog sv-a,izletio iz zavoja,mrak.,nisam vidio,odnosno kasno vidio da je oštri desni zavoj :mrgreen:,(missed my breaking point,rekli bi raceri :mrgreen:),a taman ga ispucao u drugoj,prebacio u treću,iako kolega redikul kaže kad smo ga izvlačili da mu se čini da je bio u četvrtoj :misli:,ugalvnom da je netko rekao moraš pasti,potpisao bi da to bude točno ovakav pad.Kad sam vidio da neću moći slomit ga u zavoj,odabrao sam ispravljanje i žestoko kočenje što se pokazalo ispravnim kad već nisam vidio da dolazi takoreći oštar pod 90 stupnjeva zavoj,motor je završio u granju,omanjem stablu koje je zadržalo motor jer ispod je bio mali ponor :shock:.Nadljudskim naporima smo izvukli motor koji je ostao onako u nagnutom položaju,spreman za zavoj kad već vozač nije :LOL:.Šteta što to nismo slikali jer imali smo obojica aparate,zaboravili smo u silnoj želji da ga što prije izvučemo,lokacija predivna serpentine iznad Vrlike :shock: :LOL:.
Ja prošao bez ogrebotine,motor samo rućica kvačila malo skrivljena,čak nije ni izgreban što je pravo malo čudo s obzirom kako je izgledalo i koja je brzina bila.
Ima točno 13 600km sada,u 9mj mu je prvi rođendan :mrgreen:.
 
ups.zajeb.
Dobro si prošao,vjerojatno si mu uspel skinut dio brzine kad si ga izravnal i po kočnici prije nek si izletil s ceste....jbg shit happens