SV650S

Stršljen said:
aj pogađaj,jel dolče gabana ili bolje štiti od vjetra?  :jesus:

a čuj vozio sam se ja i sa većim vjetrobranom nego kaj je na SV-u pa je zaštita bila slaba  :wink: jebeš ti racing vjetrobran ako moram imati bradu na rezervaru !
 
jedimaster said:
ah da , zaboravio sam da si najbrži  :LOL:  (y)

a pankercino jedna, ti se raspitujes kao da ces se vozit na tom motoru  :jesus:

                                      :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
sid said:
a pankercino jedna, ti se raspitujes kao da ces se vozit na tom motoru   :jesus:

                                      :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

drot , ne jebi  :jesus: :mrgreen:
 
Bez komentara!

index.php
 
Definitivno odličan izbor motora.Dovoljno jak,elastičan,mali potrošač,udoban,mrak zvuk.Ja vozim TL1000S,SV ti je nastao iz tog modela i imam samo riječi hvale.Nećeš pogriješit s tim motorom. (y)
 
Adrenaline Hunter said:
Evo jedna danas okačena  8)


Jel ti to oriđiđi Akrap na motoru ili je samo naljepnica,zanima me kako si zadovoljan zvukom,namjeravam Akrapa stavit na SeVku...?
 
bullitt said:
Jel ti to oriđiđi Akrap na motoru ili je samo naljepnica,zanima me kako si zadovoljan zvukom,namjeravam Akrapa stavit na SeVku...?
Nije, shacal je gore, al posto nije bilo nikakve nalje, uletila mi ova, pa eto  :LOL:

Budu koje slike za vikend ;)

Pozz
 
koss said:
Evo jedna lijepa prerada sa zadnjom R1 vilicom (y)

990b8bbc.jpg
OK je,još da je druge boje.....a i sic je aftermarket,po izgledu bi se dalo reć udobniji....
 
Slučajno mi bilo pri ruci pa izvagal.origigi ispušni top od SV-a 650 ima 7 kg :misli:
 
avinko38 said:
Slučajno mi bilo pri ruci pa izvagal.origigi ispušni top od SV-a 650 ima 7 kg :misli:

Ma daj :shock:.,čovječe.,pa digneš SeVki performanse samo što odstraniš taj uteg :mrgreen:,to moram u skorije vrijeme riješiti :?..
 
Mjerio sam i ja i negdje zapisao, u garaži mi je.
Mislim da mi je ovaj  karbonski oko 2kg, pogledam pa napišem.