SV650S

Ne može bez posljedica. Felna ti je 4.5 cola. Ja sam stavio felnu 5 cola i na nju može 180-ka.
Dobiva se samo na izgledu, a ništa na voznim svojstvima.
Ja imam dva korištena slika 165, ali ih čuvam za Grobnik. Nazovi Futera da ti ostavi , ako se pojavi koji slik 165.
 
koss said:
Ne može bez posljedica. Felna ti je 4.5 cola. Ja sam stavio felnu 5 cola i na nju može 180-ka.
Dobiva se samo na izgledu, a ništa na voznim svojstvima.
Ja imam dva korištena slika 165, ali ih čuvam za Grobnik. Nazovi Futera da ti ostavi , ako se pojavi koji slik 165.

A tako sam i mislio ali me uvjeravali u suprotno :?.,ne zanima me izgled,samo vozna svojstva,a nebi mjenjao felgu.,znači može se naći 165 ali koji 165/55,60,65,70?

Ne mora nužno biti slick,vozio sam i zeda na GP Racer gumama i imale su odličan grip,čak i u veljači :mrgreen: :LOL:..,koji je Futer..,na Grobniku :misli:,ono neznam pa..?
 
koss said:
Evo ovdje imaš broj vulkanizera na Grobniku.
http://www.grobnik.hr/pista/index.asp?inf=55
Probaj i ovoga nazvati
Dean 091 531-3909
Slick ti je 165/55, a GPracer koji ja imam je 160/60
Kao što si sam rekao vrlo teško je naći polovne, a da valjaju.

Thanks (y),nema druge nego s kombijem na Grobnik po gume :mrgreen:
 
rejseri ste vidli cijenu novog SV-a S,skoro 10 000 eura.....strašno! :shock:,točnije 68 990 kn a do nedavno si ga na akciji mogel upiknut za 49900 kn..........
 
Navodno u osjeku ima još jedan po akcijskoj cijeni.
Sad nam je odma skočila cijena ovih naših polovnih krama :mrgreen:
Ne znam ko će im za te pare kupiti, osim ako ima GSXR prednji kraj i Remus auspuh :mrgreen:
 
avinko38 said:
rejseri ste vidli cijenu novog SV-a S,skoro 10 000 eura.....strašno! :shock:,točnije 68 990 kn a do nedavno si ga na akciji mogel upiknut za 49900 kn..........

A katastrofa.,bilo mi je žao jer nisam ga kupio po toj akcijskoj cijeni ali ovo sada je nenormalno,mora da će se prodavati ko ludo :mrgreen:.
 
sad košta ko zadnje hiljadarke u 2007 g. :shock:
 
Pozdrav SV650 ekipi. Da se priključim gomili sa svojim plavim SV650s-om, pa da nas bude još više. Imam ga od prošlog proljeća i zasad sam super zadovoljan, osim kaj su mi prednji diskovi dobili malo lufta pa lagano plešu (sitni pomak na prstenovima) mada je debljina OK. Još ih nebudem mijenjal! Pozdrav Koss, ak se sječaš onog plavog SV-a iz Ivanca sa ravnim volanom (MK Jal) 2009. Baš sam danas stavil originalne ručke pa da vidim kak bu s njima išlo, pošto čekam full oklope s kojima si vjerojatno ravni volan ne bude pasal. Evo koja slikica.
 
Pozdrav, kako se ne bi sjećao (y)
I ja sam nabacio oklope i još što šta od zadnjega puta :)

 
bullitt said:
Evo nas ponovno.,forum proradio :hura:.,imam pitanje.,jel može na standardnu SeVkinu felgu stati guma 180/55 17?

Neki me uvjeravaju da može bez problema.,ako je tako imam ideju vozit u najtoplijem razdoblju godine,znači tamo od 6 mj do sredine ili kraja 8mj na Dunlop GP Racer Slick ili sličnim gumama koje ovdje nude povoljno gradski dobavljači,što vi mislite.,namjera mi je u tim najtoplijim mjesecima malo ušparati standardne sportske gume i montirati ili ovaj navedeni slick ili obični GP Racer.,stavio bi ja 160/60 ali to se teško i nikako ne može naći.Smatram da u tim najtoplijim danima nebi trebalo bit problema s gripom i držanjem van grada na magistralnim cestama gdje je asvalt grub i dobar...?
Ja mislim da češ teško naći te gume koje tražiš u dimenziji 180, jel se uglavnom šestice na stazi voze na 190-kama, a o toj širini nema govora, a mislim ni da 180 nebi bilo baš neko rješenje.
Kažem, rečeno mi je da slabo i skoro ništa nema 180-ka sa staze, osim ako već nemaš neka saznanja.
 
koss said:
Pozdrav, kako se ne bi sjećao (y)
I ja sam nabacio oklope i još što šta od zadnjega puta :)

Čekam oklope već deset dana i još nisu stigli, valjda budu uskoro (ak opće stignu iz to Zietech-a.de (e-bay) pošto prvi put uzimam kod njega nikad ne znaš), još mi onda treba mali blatobran za zadnji kotač i lanac + zadnja guma 185/55 R 17 za koju kak se piše treba nova felga od neznam točno kojeg motora i to bi bilo to. Svaka čast na preinakama, stvarno si si dal truda i motor ti je za "10" (y)! Ak dolaziš u Umag ove godine onda se vidimo gore!    ---------------> Ako ko prodaje zadnju felgu koja mi treba za 180/55 r 17 na PM !!!
 
Plava munja said:
Pozdrav SV650 ekipi. Da se priključim gomili sa svojim plavim SV650s-om, pa da nas bude još više. Imam ga od prošlog proljeća i zasad sam super zadovoljan, osim kaj su mi prednji diskovi dobili malo lufta pa lagano plešu (sitni pomak na prstenovima) mada je debljina OK. Još ih nebudem mijenjal! Pozdrav Koss, ak se sječaš onog plavog SV-a iz Ivanca sa ravnim volanom (MK Jal) 2009. Baš sam danas stavil originalne ručke pa da vidim kak bu s njima išlo, pošto čekam full oklope s kojima si vjerojatno ravni volan ne bude pasal. Evo koja slikica.
Welcome (y)
Mislim da nas je taj put u Ivancu bilo najviše na istom mjestu sa SV-ima a videl sam te i na susretu od MK Adventura,kolko love te taj oklop košta?Ovim putem i ja pozivam Kossa i ostale naravno, za Umag jer je i u mojim planovima za ovu godinu.
 
avinko38 said:
Welcome (y)
Mislim da nas je taj put u Ivancu bilo najviše na istom mjestu sa SV-ima a videl sam te i na susretu od MK Adventura,kolko love te taj oklop košta?Ovim putem i ja pozivam Kossa i ostale naravno, za Umag jer je i u mojim planovima za ovu godinu.

Oklopi su ti sa dostavom u Austriu, pošto ne šalju u HR, 280 eura (265,00 + 15,00 dostava).............http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270356901049&ssPageName=STRK:MEWAX:IT      Bilo bi super da se nađemo u Umagu, pošto je svaki put kad imaju susret vrijeme prva liga pa je i vožnja i sve ostalo fantazija.
 
maRRio 8 said:
Ja mislim da češ teško naći te gume koje tražiš u dimenziji 180, jel se uglavnom šestice na stazi voze na 190-kama, a o toj širini nema govora, a mislim ni da 180 nebi bilo baš neko rješenje.
Kažem, rečeno mi je da slabo i skoro ništa nema 180-ka sa staze, osim ako već nemaš neka saznanja.

Pa da,zato ću radije tražiti ovu dimenziju koju je Koss naveo,165 ili što je najvjerojatnije ću ostati kod serijske dimenzije i kupovat takve nove gume,ipak nova guma.,znaš na čemu voziš i što možeš očekivat od nje,sigurnost prije svega (y)
 
Plava munja said:
Pozdrav SV650 ekipi. Da se priključim gomili sa svojim plavim SV650s-om, pa da nas bude još više. Imam ga od prošlog proljeća i zasad sam super zadovoljan, osim kaj su mi prednji diskovi dobili malo lufta pa lagano plešu (sitni pomak na prstenovima) mada je debljina OK. Još ih nebudem mijenjal! Pozdrav Koss, ak se sječaš onog plavog SV-a iz Ivanca sa ravnim volanom (MK Jal) 2009. Baš sam danas stavil originalne ručke pa da vidim kak bu s njima išlo, pošto čekam full oklope s kojima si vjerojatno ravni volan ne bude pasal. Evo koja slikica.

Dobrodošao :D (y)

Kupio si novog k9?.,ovo s prednjim desnim diskom imam i ja,milimetarski pomak na prstenovima tj., na onim nitnama,ništa strašno osim što se ponekad na laganijem kočenju osjete male vibracije.
Ono ti je Yoshimura jel da,jesi li izvadio lambda sondu i katalizator,osjeti li se kakava promjena u radu,potrošnji itd.?,za Umag mislim gotovo 100% siguran da neću dolaziti ali na prvi Motohapening vjerojatno da (y)
 
bullitt said:
Dobrodošao :D (y)

Kupio si novog k9?.,ovo s prednjim desnim diskom imam i ja,milimetarski pomak na prstenovima tj., na onim nitnama,ništa strašno osim što se ponekad na laganijem kočenju osjete male vibracije.
Ono ti je Yoshimura jel da,jesi li izvadio lambda sondu i katalizator,osjeti li se kakava promjena u radu,potrošnji itd.?,za Umag mislim gotovo 100% siguran da neću dolaziti ali na prvi Motohapening vjerojatno da (y)

Yoshimura je bila s motorom kad sam ga kupil, a sonde i katalizatora gore nema, motor je inače K5, ali je bil salonski pa je kupljen tek 2007 i trenutno ima 13500 km. Potrošnja mi je oko 5i pol L (normalna vožnja), a zvuk je poput "lava koji riče", milina za uši! U leru radu jako duboko pa se čuje ko 1000, a kad ga zavrtiš ne gubi puno na dubini ali postaje prilično glasan.  Inače imam i DB killer za njega ali onda je previše "običan", nema gušta na gasu!  :mrgreen:
 
avinko38 said:
Welcome (y)
Mislim da nas je taj put u Ivancu bilo najviše na istom mjestu sa SV-ima a videl sam te i na susretu od MK Adventura,kolko love te taj oklop košta?Ovim putem i ja pozivam Kossa i ostale naravno, za Umag jer je i u mojim planovima za ovu godinu.
Vidimo se tek na prvom MH. Vele mi je u jednom mjesecu dva puta gore, a još me i prijatelj
nagovara da skoknemo do Vukovara u 5-om mj.Navodno će sve pokriti AMEX-om :mrgreen:
 
pozdrav, tražim ravni volan, može i adapteri ( od bilo kojeg nakeda ) pa ako ko ima za prodati slobodno javi na pp ili 098 161 8551 .
Htio bi probati kolka je razlika u udobnosti na dulja putovanja .
hvala
 
koss said:
Vidimo se tek na prvom MH. Vele mi je u jednom mjesecu dva puta gore, a još me i prijatelj
nagovara da skoknemo do Vukovara u 5-om mj.Navodno će sve pokriti AMEX-om :mrgreen:
osjećam se prozvanim pa moram reć da nemam Amex  :mrgreen: ali ima DC za  :piva: