SV650S

evo , SV je regan prije 2 dana, odrađeno oko 300km do sad, danas malo na DDK i tako ...  :mrgreen:

Zasad sam zadovoljan motorom ,fino ide ,ide ravno, vuče vrlo dobro. Po staroj zagorskoj ,možeš komotno voziti u 6. od 60 pa na gore ,za normalna preticavanja nema potrebe za šaltanjem  :0648:

nego kakva vam je potrošnja ?
 
evo ja napravih nekih 750km od registracije ... dojmovi više nego dobri  (y) (y)
Sviđa mi se način na koji isporučuje snagu , V2  :0648:
izračunao sam i potrošnju 5,9l - vožnja na ddk, sljeme ,po gradu, ganjanje, autoput ,isprobavanje koliko max ide ... :mrgreen:
danas tankao, 5,6l - normalna vožnja po zagorju i danas u zg, brzina na magistrali do 120-130 ,isto tako i autoput ,preko samo kod preticavanja.

Potrošnja mi se ne čini visoka, honda mi je trošila oko 6,5+ kad sam se pokušavao tako voziti ,s time da ni ona nije išla prek 140 ,a po magistrali oko 110...
 
Outlaw said:
Ako mislis sam radit, imas i ovaj sw-motech, ako vec nisi sam naisao. Mozda ti je taj lakse iskopirat. Manje je kompliciran i kofer nije tako daleko i visoko iza. Samo za kupit gotov je puno skuplji od ovog Givijevog.

http://www.twistedthrottle.com/filemanager/download/1002/

Jedina mana sto na njemu pise max load 7Kg,meni se malo iskrivio mada sam preterao,
napunio sam kofer nisam mogao u ruci da ga nosim :)
Takodje sa swmotech ne ljulja volan dok mi je sa givi i te tako lelujao.pozz
 
bob the biker said:
,i sad mi ostaje muka kako zakovati lanac  :x

Kak si na kraju to rijesio?

Koliko uopce okvirno dode da se ode negdje u neki "servis" ili kom vec dat zamijenit lanac?

M a R k o said:
Jedina mana sto na njemu pise max load 7Kg,meni se malo iskrivio mada sam preterao,

Koji to, Givi ili SWmotech?
 
odvezo sam ga na prikolici do servisera ,da mi zakuje to s alatom. Mislim zakovao sam ga ja i vozio sam se ,ali htio sam biti 100% siguarn da je dobro ,pa sam dao njemu da mi dovrši s pravim alatom...
za cijenu ,nemam pojma ,meni je to besplatno stisnuo ...

Jel našao možda netko ler između 5. i 6. brzine ? meni se zna nekad dogoditi kad sam nježan s mjenjačem...
 
Malo okupljanje SV-ista na stazi u Zalužanima-Banja Luka.  :)
Nažalost MarinM se odlučio za trkaču opciju i došao s GSXR-om 600.  (y)




 
hehehhe bilo mi je drago upoznati te i lijepo se ispricati. a i dobro smo vozili  :021:
 
Ovo lupanje napred u vilicama mi sve vise i vise ide na ku*ac  :chainsaw:

Jel vam svima to tak (jako) lupa (kad neku malo jacu rupu pogodite ili tako nesto)? Citao sam na svrider da je to lupanje kao normalno, da to opruge lupe kad se saviju.
 
eee ,sad neznam šta točno lupa ,meni se isto čini da nešto lupne kada pogodim malo jaču rupu... nisam na to toliko obračao pažnju, pripisivah to viziru,satovima i svjetlu. Al sad si mi ubacio bubu u uho .

Trebali bi napraviti jedan SV meet ,da vidimo kome šta lupa i popit jednu-dvije  :mrgreen: :wink:
 
Ma ja bio sve porastavljao isto sam mislio da je do cukica ili svjetla, ali nista.

Mene zabrinjava jer mi se cini da mi prije tako jako lupalo, sad je fakat dosta. A na svrideru svi kao da je to normalno za SV. Da je rjesenje priviknut se ili stavit vilice s GSRX  :mrgreen: I mogu bit one matice ispod volana, ali to sam pregledao, ful su stegnute.

U svakom slucaju, meni to nikak ne zvuci normalno... A i ako je normalno, morat cu ici na GSXR konverziju jer ce me ovo izludit :) BTW Jel radio netko tu to? Koja je procedura, trosak, rezultat/isplativost?

Lupalo ne lupalo, za SV meet i jednu dvije, uvijek  :mrgreen:
 
super onda, ajde, neka se još javi koji SV-aš ,pa da napravimo mali meet  :D

ja sam trenutno u potrazi za nosačem kofera, pošto imam malo stariji givi monolock 46L kofer, givi nema u ponudi ploču za njega... moram tražiti nekog meštra da mi iskopira SW motech  :mrgreen:
 
Sve GSXR vilice, k1 pa nadalje, su ti plug and play. Felna mora isto biti od GSXR-a.
O meet-u se razmišljalo, ali recesija je učinila svoje. :mrgreen:
Nađemo se, ali je sve to pojedinačno.
 
Da li je neko imao problem sa kratkim svetlom,novija generacija SV-a?
Moj je k8,desavalo mi se da se pri davanju kontakta ne upale kratka svetla
da bi se po startovanju motora ili koji treutak posle svetla upalila,dok
mi sad samo pozicije svetle,nema oborenog svetla uopste,dugo radi najnormalnije????
Ako je neko imao ovakvih problema bio bih mu zahvalan da pomogne oko resavanja istog.
Hvala