SV650S

Postavit ću za koji dan tablicu s vrijednostima amortizera za SV pošto mi je trenutno računalo
na popravku.
Outlow- mislim da na tvoju kilažu bi ti bolje odgovarao od zx14.
 
Znam i ja da po "tablici" mi vise pase ZX14. Ali nekako mi se cini da su te tablice vise za stazu, agresivniju voznju, bolje ceste... A i cini mi se da cu lakse nac Z10
 
Bok,

Fora grafika (pitčurina na oklopu). :wink:

Moj SV je jos u prodaji,pa kako stoji za sad mozda cemo zajedno đir po pisti na proljece...

 
Mislio sam i ja nešto kemijati s prodajom, pa kad sam vidio kako sve to ide odustao sam.
Ostat će vječno moj :mrgreen:
Teško je danas nešto prodati ako ne spustiš cijenu ispod svakih granica, pa ni tada.
 
Ja bas frenda nagovaram na ovaj tvoj Marko pa frik nece  :shocked: SVovi su mu "ruzni"  :bonk: On bi prvenstveno bijeli motor  :LOL: pa si je nasao nekog bijelog fazera :misli: Jebiga, prvi motor kupuje, ne zna covjek sto je lagani V2  :mrgreen:
 
Sad si se javio kad sam ih kupio. :no:

micronsv.jpg

 
@ Outlaw - kužim kako ti je. Moj cimer iz garaze voli samo XJR i nis vise.Taj mu je lijepi i to je to. Neki vozači su isključivi po pitanju motora... (Svatko za svoje novce bira-dobro ili loše - nazovimo to - sticanje iskustva  :LOL:)

@Koss - meni se čini da ce SV ostat kod mene, sta ne smatram uopce problemom,dapace. Jedino kako iskemijat za drugi stroj.Sad se prebacujem "šumski puteljci".
Bio u Veroni na sajmu jucer, pa se krenuo opremat za taj đir, s obzirom da nis od postojece opreme "ne vrijedi".
Čizme ko da su pancerice...  :mrgreen:

Mislim da bi ti bilo dobro na sajmu-dosta race komponenti-gume,grijači,amortizeri,auspusi,..


 
Moj domet je jedva Grobnik, a kamo li Verona.
Kad bude sajam u Tirani onda idem.  :mrgreen:
 
Outlaw said:
Ja bas frenda nagovaram na ovaj tvoj Marko pa frik nece  :shocked: SVovi su mu "ruzni"  :bonk: On bi prvenstveno bijeli motor  :LOL: pa si je nasao nekog bijelog fazera :misli: Jebiga, prvi motor kupuje, ne zna covjek sto je lagani V2  :mrgreen:

ne zna čovjek šta je stroj, moja tiha patnja  :0648:
pozdrav crosuzuki kolega ;)
 
Koss, ova torbica za gablec :mrgreen: na zadnjem sicu je po mjeri za SV-a ili univerzalna?
 
Oriđiđi Suzuki SV torbica.
Naravno ubo na E-bay-u.  :mrgreen:
Za ove kratke đireve dušu dala. :)