SV650S

koss said:
Oriđiđi Suzuki SV torbica.
Naravno ubo na E-bay-u.  :mrgreen:
Za ove kratke đireve dušu dala. :)
Je, ja sam za do birtije uvijek imal donji dio tank torbe, tam di karta ide, stane takuin  :mrgreen: i sitne potrepštine (y)
 
torbicat.jpg

 
Hello,

Mali update:
SV ostaje u garazi.
Mozda neregistriran ove godine ali ostaje. :mrgreen:
Od silne količine upita morao sam promjenit broj ... :LOL:

Inače bas čovjek jucer zvao za info.
Preporučio sam AVinkov.
Drzim fige! (y)

M

 
Marko said:
Hello,

Mali update:
SV ostaje u garazi.
Mozda neregistriran ove godine ali ostaje. :mrgreen:
Od silne količine upita morao sam promjenit broj ... :LOL:

Inače bas čovjek jucer zvao za info.
Preporučio sam AVinkov.
Drzim fige! (y)

M
Kod mene se isto telefon užaril od silnih poziva :LOL:
Hvala Marko (y)
 
Ja sam se jednom provozao s ovim deckom koji prodaje prvog. Sreli se u birtiji izmedu Rijeke i Karlovca pa s njim do Karlovca do druge birtije  :mrgreen: Sjecam se da je pricao kak je stavljao ravni volan ovaj, kak je picajzla bio oko neke nalje na akrapovicima, da prodaje jer mu je vec malo preslab,... Moj osobni dojam (koji po meni ne bi bas trebao ti nes znacit sto se tice same kupovine) o liku i motoru u to kratko vrijeme je sve 5  (y)
 
(y)
Poslikaj malo kada budeš stavljao zadnji amortizer.
Pogotovo što budeš kidao.
Za moj '07 je trebalo samo odšarafiti jedan komad zaštite.
 
Je za 06-07 zx10r treba samo onaj komad plastike kod pretinca za alat skinut. Zato vecina ekipe s SV foruma njega i uzima (ili sa zx14 koji je za malo teze vozace). Kod ovog '09 ce navodno trebat rezat kuciste akumulatora i dic akumulator malo gore. Ili nekak drukcije skemijat, vidjet cu. Ali mi opruga zato vise pase za moju tezinu, noviji je i jeftiniji za nac (od 06-07 kojima je valjda SV ekipa digla cijene  :LOL:)
 
Ja kad sam kupovao '07 ovi tvoji se još nisu počeli rastavljati.  :mrgreen:
 
Pošto još nisam odlučio prebaciti SV-a na full trkače oklope i počupati pola struje bacit ću se na preradu sica.
Sic ima 4,5 cenata spužve. Odlučio sve to počupati i nalijepiti spužvu od 1cm.
Nije mi se dalo svoj sic čepenećit, pa sam posegnuo za blaženim e-bayom.
Nakon teške borbe s još jednim biderom izlicitirana je cijena od 1.50€  :mrgreen:
http://www.ebay.co.uk/itm/Sitzbank-SV650-S-K3-/111012091975?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&nma=true&si=8zvtVs9btx8yMqhJScPv4jvtZKM%253D&orig_cvip=true&rt=nc

 
Ima se, ne pati se... :mrgreen:

Šta se nisi javija, moga san ti djabaluka sredit kakvu hoćeš spužvu, regenerat, memory, bilo šta...

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Hvala  (y)
Nisam te htio maltretirati za euro,dva.
Moraju i drugi zaraditi.  :mrgreen:
 
Bogdaj! Vidim na njuškalu ima S modela, a N gotovo da ni nema...zanima me jel bi se mogli stavit nosači i svjetlo od N modela, a ostavit satovi od S? naravno da se sve može....ali, jel ima puno posla il bi se stiglo za jedno popodne to napravit? i kako bi sat izgledao na tome....jel bi smio tak otvoreno stajat zbog kise?
 
Niksa tzr said:
Bogdaj! Vidim na njuškalu ima S modela, a N gotovo da ni nema...zanima me jel bi se mogli stavit nosači i svjetlo od N modela, a ostavit satovi od S? naravno da se sve može....ali, jel ima puno posla il bi se stiglo za jedno popodne to napravit? i kako bi sat izgledao na tome....jel bi smio tak otvoreno stajat zbog kise?
Netko je na forumu slagal S model na N, doduše na hiljadarki ali isto je (osim amortizera volana), malo serchaj pa buš znal više.
Satovi bi trebali biti isti, kiša im ne smeta, dok pereš motor i na S modelu ga namočiš (y)
 
Niksa tzr said:
Bogdaj! Vidim na njuškalu ima S modela, a N gotovo da ni nema...zanima me jel bi se mogli stavit nosači i svjetlo od N modela, a ostavit satovi od S? naravno da se sve može....ali, jel ima puno posla il bi se stiglo za jedno popodne to napravit? i kako bi sat izgledao na tome....jel bi smio tak otvoreno stajat zbog kise?
Može se. Od svog S-a, napravio N-a :mrgreen:
Doduše original dijelovima (nosači fara, far, gornji trokut sa upravljačem i ručkama, kučište instrumenta...).
Dr Taubi je to odradil u jednom danu.

avinko38 said:
Netko je na forumu slagal S model na N, doduše na hiljadarki ali isto je (osim amortizera volana), malo serchaj pa buš znal više.
Satovi bi trebali biti isti, kiša im ne smeta, dok pereš motor i na S modelu ga namočiš (y)
Nekid je slagal S iz N-a, ja sam od njega otkupio N dijelove.  8)
I je, oba su 1000.
 
Oke, hvala! (y) Sad vidim da su isti satovi...mislio sam da N ima drugačije. Pomješao sam ih s onim starijim modelom. Zanima me i opcija da se na onakve koji su u oglasnicima stave puni oklopi, jel bi išlo bez neke veće preinake...samo pošarafaš? :misli:
 
Imaš original Suzukijeve oklope. U kompletu dobiješ sve nosače. Malo skupo.
Probaj preko e-baya.
 
aha....ma ovo je bilo više informativno...hvala svejedno. Planiram nekog nakeda s V2 mašinom do 750cc kupit, a da nije talijan...i spade priča na 2 slova : SV. :mrgreen: šteta što japanci teže više za rednim mašinama. Pošto sv N-a nema, a oni s polu oklopima mi se ne sviđaju, tako se raspitujem za te 2 opcije...