SV650S

ne sumnjam  8)
 
Remus carbon "high mount" s priključnom cijevi. Malo ostrugan.
Dogovorimo se za cijenu.  :)


 
bob the biker said:
SV ducati style  :mrgreen: :mrgreen:
Kaj si i ulje spustil pa imaš suhi kuplung :mrgreen:
 
hahah, ulje je još uvijek tam u lijevom djelu mašine , tome služi laminat ispod kotača  :mrgreen:

fala ,netrabam još drugog dekla  :mrgreen: , samo sam O-ring na ovome zamjenio jer je slinilo ulje...

ovaj od dukca mi je maaalkice preotvoren  :mrgreen:  :mrgreen:
 
aj da pitam, mozda netko zna...

Skidao sam za plastificiranje pizdarije, izmedu ostalog i fuzice, noznu kocnicu, itd... I sad kak sam to vracao nakon tjedan dva, nisam 100% siguran da sam dobro slozio nazad  :misli:

Dakle kocnica, evo slika iz manuala (dolje).

E sad, ovaj seraf veliki koji ide kroz polugu kocnice (39Nm) u nosac fuzica. Kad njega malo jace stisnem, on stisne i polugu kocnice pa se ne moze micat  :misli: Moram ga odpustit dovoljno da se poluga moze micat. Kaze 4kg, ja mislim da je to sad manje dosta od 4kg, ali ako jace stisnem, ne moze se pomaknut poluga.

"Footrest holder" i "footrest bracket" se stisnu s tim vijkom i tako zakoce kocnicu koja je izmedu njih. Nisam nis nasao od dijelova da imam viska. Jel to sigurno tak treba bit?? Znaci vijak uopce nije do "kraja" zategnut a na njemu se fuzic drzi  :misli: Ima on nes locktitea na sebi, jel to tak zamisljeno da bude? Da je stegnut samo toliko da kocnica se moze micat  :misli:

Nadam se da sam dovoljno jasno objasnio u cem je stvar...

BTW, meni opruga koja vraca polugu kocnice (C) nije kao na slici, nego je iza kompletnog footresta i drzi se za isto mjesto kao i opruga za svjetlo kocnice...
 
Ja sam to sve promjenio, pa pogledam. Nisam vračao oem nazad pa ne znam.
S Vortexovim nisam imao problema.
 
Ma skuzio sam u cem je stvar :) Plastifikat je debeo tip n-ti dio milimetra i to je to sto je smetalo. Maknuo onu jednu tanku podlosku i to je to  (y)