Sve o GSX 1400

mlivkovich said:
Pozdrav! Novi sam na forumu i od neki dan vlasnik k2 modela... Zasad prezadovoljan!

Sretno. I da, slike ili se nije dogodilo  :mrgreen: (y)
 
:D
 

Attachments

  • 20170820_211532-1280x961.jpg
    20170820_211532-1280x961.jpg
    478.1 KB · Views: 231
U jebote ovo je full original!!!!
Jako lijepo. 
Nemoj ga sada negdje razbiti. :LOL:
 

Attachments

  • 20170708_164547.jpg
    20170708_164547.jpg
    611.5 KB · Views: 208
dobar motor,ima snage i momenta,udoban za putovanja,al cim ga malo brze pocmes vozit,pliva,valja ko stari jadrolinijin trajekt(progresivne opruge sprijeda i zada i gusce ulje u vilice i problem rijesen)...inace pouzdana masina,prvim serijama bila mana druga brzina...
 
passenger said:
dobar motor,ima snage i momenta,udoban za putovanja,al cim ga malo brze pocmes vozit,pliva,valja ko stari jadrolinijin trajekt(progresivne opruge sprijeda i zada i gusce ulje u vilice i problem rijesen)...inace pouzdana masina,prvim serijama bila mana druga brzina...


Pa i ne bas. Valja i dalje ali puno manje. Ajmo rec da je to kontrolirano mjesanje. :jesus:
Ugl nije motor za neke velike brzine (+180km/h) makar masina hoce jos.... :lipsrsealed:
 
Dakle gledam vratiti motor u sto orginalnije stanje pa me zanima dali itko ima i zeljan je prodati orginalne topove sa k1,2,3,4, godista. Ja imam orginal sa jednim topom i ne svida mi se kako izgleda.
Takoder treba mi i nastavak za 4 u 2 a i lijevi suvozacev oslonac  sa rupom za top.
 
singlica said:
Dakle gledam vratiti motor u sto orginalnije stanje pa me zanima dali itko ima i zeljan je prodati orginalne topove sa k1,2,3,4, godista. Ja imam orginal sa jednim topom i ne svida mi se kako izgleda.
Takoder treba mi i nastavak za 4 u 2 a i lijevi suvozacev oslonac  sa rupom za top.

znaš da će ti trošit 2 litre više i ići 25% slabije?



Srki
 
Svjestan sam te cinjenice!!  :wink:
Ako mi dosadi vratim Yoshia i PC bez problema. :cool:
 
Pozdrav ekipa evo od neki dan ponosan sam vlasnik GSX-a. Dugo zeljena masina dosla je u moju garazu. Uzeo sam motor od decka iz Karlovca i dopeljao ga u Rijeku te sam sad ocaran snjim. Interesira me dali mi netko moze rec di bi se mogao nabavit manual od motora i dali netko uopce zna sta o toj knjizici?! Bio bi vam jako zahvalan na pomoci

P.S ovo je link na e bayu te knjizice
http://www.ebay.ie/itm/Suzuki-GSX-1400-2006-2007-Haynes-Service-Repair-Manual-4758-/401192373724?hash=item5d68edcddc:g:pxgAAOSwcB5ZNKt2
 
Daj mail ja ti sibnem kompletni manual. Ne od Haynes-a vec origigi.

Btw ovdje mozes naci maaaasu korisnih podataka o velikoj  Suzi.

http://gsx1400owners.org/forum/index.php
Dobrodosao u sektu. (y)
 
https://www.manualslib.com/download/1004329/Suzuki-Gsx1400.html  Imaš service manual ovdje ali nije baš najbolje skeniran pa su slike malo zrnaste. Ako već nisi dobio manual od singlice javi pa ti pošaljem  (y)
 
Evo kolega Singlica mi je poslao na meil zabavnu literaturu pa se sad imam scime zabavljat u ove kisne dane kad se nemogu vec vozit.
Imam jos pokoje pitanje pa ako ima tko od volje da mi da odg. Zanima me dali postoje neke stranice preko kojih ste kupovali djelove za nase ljubimce? Zanima me nesto provjereno i neka vasa iskustva,pa ako kome se da , da mi cimne poruku da se ovdje nenapucavaju postovi. Hvala unapred  (y) (y)
 
Imaš stranicu prije. A i po temi su razbacani linkovi za sve i svašta pa baci oko kad uhvatiš malo vremena.