Sve o GSX 1400

jel ima ko gsx-a u okolici sl.broda,djakova ili os?cuo sam da ima jedan u brodu i da .ebeno izgleda
 
apsolutno moj sljedeći motor! jednostavno sam zaljubljen u retro naked dizajn! motor je fenomenalan. (y)
 
mene odusevljavaju dva podeblja ispuha,i gomila momenta na malim okretajima,buduci sam naucio na dizele-njih 8 u mom dvoristu,volim snagu i moment na niskim okretajima 8) :wink:..to me apsolutno odusevljava!!
 
ta 2 auspuha užasno izgledaju a još gore zvuče..zato ih većina ljudi skida..a da ne pričam koliko kg-a ima svaki.. :mrgreen: ..jedino što mi je ružno na tom motoru su ti auspusi.. :? ...i volan je nekako preširok i previsoko..probaj ga vozit pa ćeš vidjet o čemu pričam... :mrgreen:
 
mjenjao bi ja njih oma samo da ga uzmem(auspuhe) jel.malo da se cuje to brundanje klipova od 350ccm.
 
apsolutno zanimljiv motor,iako mislim da su ga neki precjenili
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/motocikli/oglas-7344535.html
60000 kn za 2 godine starog,a novi dođe 69000 kn :misli:
 
gsx 1402 kako mislis tocno oprat r-a?mozes mi to malo pojasnit?ako je 2 god star motor 60000kn,pa onda kupis novi :wink:
 
VEKI said:
apsolutno zanimljiv motor,iako mislim da su ga neki precjenili
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/motocikli/oglas-7344535.html
60000 kn za 2 godine starog,a novi dođe 69000 kn :misli:
novi 2006 dođe 69000 a novi 2007 dođe 73000

 
primo said:
pa može ali R od 600ccm...i naravno ako je taj gsx prerađen(ne treba bit) a R serijski.. :mrgreen:
ali tko prića o utrci ubrzanja :misli:
gle, strada opere soma na staroj riječkoj tek tako
ali najbitnije u cijeloj prići je tko a ne s čim a poanta je da na R-u ima svašta i svi bi se naganjali kad vide kravu od motora.......... a kad ih krava uzme onda se ćeškaju po glavi :misli: :jesus: :jesus:
A dečki koji se stvarno brzo voze se ponašaju normalno i voze svoju vožnju (y) (y) (y) (y)
 
GSX 1402 said:
novi 2006 dođe 69000 a novi 2007 dođe 73000

:no: :no: bar po cijeniku od eurorenta
http://www.eurorent.hr/suzuki/slike/cjenici/cjenik_motori_2007.doc
 
VEKI said:
:no: :no: bar po cijeniku od eurorenta
http://www.eurorent.hr/suzuki/slike/cjenici/cjenik_motori_2007.doc
ma ok nisam znao da su spustili još cijenu... bez obzira onih 60000 je puno
 
GSX 1402 said:
ali tko prića o utrci ubrzanja :misli:
gle, strada opere soma na staroj riječkoj tek tako
ali najbitnije u cijeloj prići je tko a ne s čim a poanta je da na R-u ima svašta i svi bi se naganjali kad vide kravu od motora.......... a kad ih krava uzme onda se ćeškaju po glavi :misli: :jesus: :jesus:
A dečki koji se stvarno brzo voze se ponašaju normalno i voze svoju vožnju (y) (y) (y) (y)

nisam ni mislio na utrke ubrzanja...serijski 1400 je preslab za R-a...na bilo kojoj cesti... strada je druga priča  :D..a ktm da ne spominjem... :mrgreen:
a s ovim poboldanim se apsolutno slažem.. (y)
 
dpanijan said:
BTW, pogledao sam sto vozis (u predstavljanjima) i motor ti je mraaaak ! Nebus ga valjda prodavao ?! Ajde malo napisi o povijesti doticnog (ne ono sto ima na internetu, nego bas o tvom motoru). Ako bi ga prodavao, koliko trazis ? Nisam kupac, ali sam znatizeljan.

Izgleda da cu u vlastitom topicu biti off jel jos uvijek mi fali taj X u nazivu i par sto kubika al evo par slikica, ipak je ovo tata vasim 1400... 8)

img4426ab4.jpg


img4443ma7.jpg


img4450ce7.jpg


img4457st2.jpg


img4463jd5.jpg


(y)

 
Barisa said:
jel ima ko gsx-a u okolici sl.broda,djakova ili os?cuo sam da ima jedan u brodu i da .ebeno izgleda
ima u požegi. Plus akrap i komander. propinje se na 1500 okretaja. Jel bi kupio? da te spojim s čovjekom ak je voljan prodat?
 
suzuki_GS_soma said:
Izgleda da cu u vlastitom topicu biti off jel jos uvijek mi fali taj X u nazivu i par sto kubika al evo par slikica, ipak je ovo tata vasim 1400... 8)
imao sam ja takvog 550, ali plavog. Točnije gs e. cool bike. moj prvi.  8)
 
miro said:
ima u požegi. Plus akrap i komander. propinje se na 1500 okretaja. Jel bi kupio? da te spojim s čovjekom ak je voljan prodat?
daj još detalja :D :wink: