TDM impresije

Ljudi pozdrav, zna li iko kako se podešava sat na tdm 900,
znam da to i nije najvažnija stvar na motoru,jednostavno
me zanima
 
WoodyRider said:
Naravno, najbolja Yamaha je žuta Yamaha  :mrgreen:

Uspostavio sam kontakt sa printerom, realizovaćemo. Kad se sve završi, slikaću motor i okačiti da se vidi kako je ispalo. Za sada, evo jedne fotke kako sad izgleda. Slikano danas, na belocrkvanskom jezeru:

Odličan primjerak! (y) Ko ti je radio sic?

WoodyRider said:
Ne volim ralice, ne znam zašto, ali ni na jednom motoru mi se ne sviđaju.

Ni ja, ali zato što volim nekad skrenut van ceste, pa bi ju tako lako mogao negdje odvalit. :mrgreen:
 
jimi.d said:
Ljudi pozdrav, zna li iko kako se podešava sat na tdm 900,
znam da to i nije najvažnija stvar na motoru,jednostavno
me zanima

Mislim da moras pritisnit obe tipke skupa i onda ce ti pocet blinkat i sa jednom od njih namistas.
 
Sic je proizvod manufakturne radionice BMS - Boban Moto Sedišta, Zemun. Svaki njihov rad mi je umetnost.

 

Attachments

  • IMG-d2391787c1d92bd900c4bd0225e46b42-V.jpg
    IMG-d2391787c1d92bd900c4bd0225e46b42-V.jpg
    176.5 KB · Views: 102
WoodyRider said:
Naravno, najbolja Yamaha je žuta Yamaha  :mrgreen:

Uspostavio sam kontakt sa printerom, realizovaćemo. Kad se sve završi, slikaću motor i okačiti da se vidi kako je ispalo. Za sada, evo jedne fotke kako sad izgleda. Slikano danas, na belocrkvanskom jezeru:
Fantasticno
Da..... slazem se....
Yamaha samo zuta

Motor je bonbon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
WoodyRider said:
Sic je proizvod manufakturne radionice BMS - Boban Moto Sedišta, Zemun. Svaki njihov rad mi je umetnost.

Znam za Bobana, meni je radio davno sic za Africu Twin. Nisam baš bio zadovoljan detaljima pa mi ga je popravljao, ali to je bilo prije dosta godina. Vjerujem da je sada već usavršio proizvodnju. :wink:
 
jimi.d said:
Ljudi pozdrav, zna li iko kako se podešava sat na tdm 900,
znam da to i nije najvažnija stvar na motoru,jednostavno
me zanima

https://www.tdm-yamaha.heliohost.org/?page=BTN
 
Gato said:
Znam za Bobana, meni je radio davno sic za Africu Twin. Nisam baš bio zadovoljan detaljima pa mi ga je popravljao, ali to je bilo prije dosta godina. Vjerujem da je sada već usavršio proizvodnju. :wink:

Ne znam zaista, moji svi ortaci su baš prezadovoljni njegovim radovima. Svaki štep na svom mestu, sedište anatomski modifikovano, veliki izbor materijala.... Ja nisam mnogo fantazirao, tražio sam samo hrapav materijal, da ne klizi. Zbog klizavosti sam najviše i radio preradu. Sa ovim sicom je sad skroz drugi motor.
 
Meni je na TDMu najviše oduševila prerada sica. To je bio drugi motor za voziti.
Meni je radi Toni iz Splita i isto tako svaka pohvala, odličan rad, bez greške.
 
toecutter said:
Meni je na TDMu najviše oduševila prerada sica. To je bio drugi motor za voziti.
Meni je radi Toni iz Splita i isto tako svaka pohvala, odličan rad, bez greške.

Sta si tocno radija sa sicom?
Imas li kontakt od lika?
 
Puxi said:
Sta si tocno radija sa sicom?
Imas li kontakt od lika?

Kompetno mi je sve preradio, spužvu, dvije vrste skaja, protuklizna i obična, logo TDM ušiven.
Zadnji dio je bio podignut kao sedlo da suvozać ne klizi a dio od vozača prošire i oblikovan.
Meni super .
Ne sjećam se više cijene...
 
WoodyRider said:
Ne znam zaista, moji svi ortaci su baš prezadovoljni njegovim radovima. Svaki štep na svom mestu, sedište anatomski modifikovano, veliki izbor materijala.... Ja nisam mnogo fantazirao, tražio sam samo hrapav materijal, da ne klizi.

Kažem, davno je to bilo, sad je vjerojatno usavršio tehniku (y). Radio mi je kompletnu preradu.
 
Stavi tu kontakt od čovika, more bit da ima potencijalne klijentele...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Stavi tu kontakt od čovika, more bit da ima potencijalne klijentele...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Nije baš u skladu s GDPRom  :mrgreen: , ali evo :

Toni
091/3233235


Mene je čovjek oduševio kako je profesionalan, korektan i kako je napravio odličan posao.
Čuli smo se i neki dan i puno ljudi je već preko mene išlo kod njega raditi sic za TDMa. Zvali su me sa svih krajeva HR, kada su vidjeli slike mog bivšeg TDMa.
Za svaku preporuku.

Evo jedna dok je bio žut još:

 
Bok ekipa mijenjam suzuki burgman 650cc ABS Executive-šifra oglasa na njuskalu 30938281
Za tdm-a godina nebitna bitno km do 50tisuca maks i da je regan i uredno servisiran
Hvala lp
 
WoodyRider said:
Naravno, najbolja Yamaha je žuta Yamaha  :mrgreen:

Uspostavio sam kontakt sa printerom, realizovaćemo. Kad se sve završi, slikaću motor i okačiti da se vidi kako je ispalo. Za sada, evo jedne fotke kako sad izgleda. Slikano danas, na belocrkvanskom jezeru:
Malo offam . Koliko ti je visok taj vjetrobran ?