Tehnicka pitanja o DL/KLV motorima

Alo alo! Zanima me ovaj konkretno suzuki, bilo već o njemu na prošloj stranici, još je na prodaju...kaj očekivat od ovog motora, jel poznat kome?
Modificiran:
pr. vilice od gsxr-a
kočiona klještai radijalne kočnice
felga 17
blatobran
Znam da prednji kraj pliva, znam da kočnice loše i to je sve ovdje riješeno...al opet ima najnižu cijenu u oglasniku, nema puno km ak je vjerovati oglasu
Sad, ili je motor razbijan pa kompletno novi prednji kraj, ili si je čovjek dal truda da napravi ono kaj je trebalo bit bolje u seriji.
Osobno više bi htel da je motor u originalnom stanju i spreman sam dati i više love al da je motor OK (heh, da ima originalne dijelove to bi bilo super a što sumnjam :mrgreen:)
Pričal s vlasnikom i on kaže da ga dobil pod račun i da je po njemu sve super, a modifikacije nije spominjal,a nisam ga nit pital jer nisam ni znal sve dok nisam naletil na forumu na taj motor
evo link;
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-v-strom-dl-1000-1000-cm3-oglas-3992260
Znači, dal netko zna kaj više o ovom motoru/slučaju
Ak kupim vrijedi piva i čevapi na nekom susretu :mrgreen: (y)
 
strasilo said:
zar nije to od sarinja motor bio ?  :misli:

Kolko sam skužil po prošloj strani topica, od sarinja je K2 a ovaj u oglasniku trenutno koji me interesira je je 2004.g.
 
nije taj moj...moj se neće prodavati duže vrijeme ako je suditi po novom vlasniku...neki dan smo se čuli i frajer kaže da je prezadovoljan te da nikad nije imao tako svestran motor kakav sad ima.

Ovaj iz oglasa...prednja vilica od gsxr-a,ali prekratka,vidi se da nije produživana...nevjerujem da se lijepo vozi...previše je ukopan naprijed i to nije to....samo montirati vile i felgu od gsxr-a nije dovoljno,treba ih i produžiti jer strom je dosta viši motor od gsxr-a tako da to nije to bez produžavanja....al mislim da ti Straš i njegov dida to riješe za neku pristojnu lovu :wink:
 
ja sam se malo raspitivao za taj motor,sadašnji vlasnik ga je uzeo pod račun i on o njemu baš i nezna puno, njemu je samo da proda,a bivši vlasnik je navodno imao trgovinu motora i auta marke Suzuki i motor je bio razbijen i slagan je kod prvog gazde.
Misli da bi trebao uvažito ovo što je napisao Sarinjo jer on ipak radi sa motorima.
 
da se razumijemo...ja samo tvrdim da bi taj motor trebalo još doraditi da bi bio u potpunosti kako treba...ne kažem da motor u globalu nije vrijedan tih novaca (y)
 
odustal sam od tog motora, tražim udoban motor za putovanja, duži hod i mekana prednja vilica mi zapravo i nisu prevelika mana, stvar je navike isto ko i na enduru, jedino te kočnice u originalu loše a ovdje to riješeno, pa mali kotač...pa onda ciklistika s rasterećenim zadnjim krajem a V2 je u pitanju...a i pitanje daljnje prodaje komplicira stvar....za sad odustal od ovog
 
Tesko, svi su ti na Strom forumu :wink: A kaj tebe opet veliki Strom interesira :misli:
 
Pozdrav... moze mi ko dati informaciju tko bi mi mogao postelati moj dl 1000 da mi sprijeci to kihanje iz frgazera na manjim okretajima... vidim da je nekad to radio nas forumas IB.. tnx na svakoj info
 
Stromeri imaju svoj forum (čuo sam da  zbog nekih nesuglasica već neko vrijeme postoje dva Strom foruma), pa ako ti ovdje nitko ne odgovori...
 
fazer čk said:
Pozdrav... moze mi ko dati informaciju tko bi mi mogao postelati moj dl 1000 da mi sprijeci to kihanje iz frgazera na manjim okretajima... vidim da je nekad to radio nas forumas IB.. tnx na svakoj info

Pa vajda i dalje radi ...  :mrgreen:
 
fazer čk said:
Pozdrav... moze mi ko dati informaciju tko bi mi mogao postelati moj dl 1000 da mi sprijeci to kihanje iz frgazera na manjim okretajima... vidim da je nekad to radio nas forumas IB.. tnx na svakoj info

ib ti je na v-strom.hr
 
ako netko kupuje
4100e
suzuki-v-strom-650-cm3-slika-101199494.jpg

0977627216
 
Možda netko zna odkuda dolazi ovaj zvuk i da li treba u radionu ili je to normalno, jučer se zvuk pojavio i na mom stromu(2006g, 650ccm, oko 55tisuća km)
evo link pa pogledajte o čemu se radi

https://youtu.be/ntym3OTrVjg