tehnicki pregled

Shepa said:
Ovisi u kojem osiguranju.
Kod nekih se može duplicirat i sa auta na motor.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Aj bas cu se raspitat, auto nam je u croatia osiguranju
 
Sturm2791 said:
Samo moped. Rekli mi u osiguranju, da moze samo motor za motor, onda kao mogu dobiti bonus, ako imam auto preko njega ne mogu dobiti popust za motor.. :/
Pitaj na drugom osiguranju,sve se može kad se hoće  (y)
Godišnji porez ti je 1200 kn
 
Sve to ovisi kakve su volje. Ja nikad motor nisam imao na sebi pa sam dobio 60 posto bez jebemti a oko auta sam se morao dobro svadat...
 
Pa to me i najvise muči, ti jebeni skriveni troškovi za koje ne saznaš čovječe dok ne dođeš na pult pa ti tamo samo podjeli račune kao + ovo + ono.... na kraju ne ispadne kak si ti izračunaš nego još plus 500 600 kn više..

Ovo zadnje kaj sam zval na tehnicki, zena mi veli 500 kn tehnicki, zovem osiguranje vele oko 2700, reko 3200/3300 sve skupa.  Sad vidim da bude to očito malo više :D
 
Sturm2791 said:
Pa to me i najvise muči, ti jebeni skriveni troškovi za koje ne saznaš čovječe dok ne dođeš na pult pa ti tamo samo podjeli račune kao + ovo + ono.... na kraju ne ispadne kak si ti izračunaš nego još plus 500 600 kn više..
Nema tu skrivenih troškova,sve ti jasno piše.
Godišnji porez prve dvije godine je 1200 kn od 2 do 5 godine je 1000 kn a nakon 5g 800kn
 
diesel power said:
a dobro imas jak motor :mrgreen:
ima na netu kalkulator za sve ili zvat stp da daju ponudu preko programa pa u lipu izračuna...
Nije teško ni sam to izračunati,porez piše na internetu+ papiri +tehnički + osiguranje ovisno o bonusu. Može se dobiti 50 % samo treba ići malo pitati
 
ja dobio lani 50% a nikad imao motor na sebe registriran ni auto...
auto prebacio sa staroga pa poslje prodao i kupio drugi regan...
Motor isao u jedno osiguranje ne moze fali mi 1 godina do 10 godina posjedovanja A kategorije za 50% isao u drugo moze i još dobar popust za keš ušteda 400kn za nejak motor :)
 
Tko je koristio Amex ili sad Visa premium i skuplja membership rewards obavezno pitati mogu li se uracunati jer sam dobio 300 kuna popusta. Sa 900 kuna polica na 600
 
Izračun obaveznog osiguranja za motorna vozila

automobili
motocikli
MOTOCIKLI


Izračun za: OBUJAM 750ccm; BONUS 0%
Cijena obaveznog osiguranja je 2.707,40kn

Napomena: Na premiju se zaračunava 15% poreza. Iznosi mogu varirati oko 5% ovisno o osiguravajućoj kući. Izračun je informativan.
 
Ja prošle godine u 11 mj. duplirao bonus sa auta.Osiguranje T...
 
Meni su isto rekli da ne mogu dobit popust u osiguravajucoj kuci gdje mi je auto.
Poslao upit preko komparea i dobio 50% na osnovu autopolice kod druge osiguravateljske kuce.

Ista stvar kad sam i kasko za auto ugovarao. Sve ovisi o agentu i njegovoj kvoti koju zeli ostvariti. Ako mu ne gori i ako je blizu ili je vec ispunio kvotu za bonus na placi.... Nece ti pomoc.... Drugi nacin je ako imas poznanika u osiguravateljskoj kuci pa preko stele... Ko i sve ostalo u Hrvatistanu
 
Sturm2791 said:
Samo moped. Rekli mi u osiguranju, da moze samo motor za motor, onda kao mogu dobiti bonus, ako imam auto preko njega ne mogu dobiti popust za motor.. :/
Nije važno osiguranje nego zastupnik u osiguranju

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
Sturm2791 said:
Izračun obaveznog osiguranja za motorna vozila

automobili
motocikli
MOTOCIKLI


Izračun za: OBUJAM 750ccm; BONUS 0%
Cijena obaveznog osiguranja je 2.707,40kn

Napomena: Na premiju se zaračunava 15% poreza. Iznosi mogu varirati oko 5% ovisno o osiguravajućoj kući. Izračun je informativan.
Iznosi mogu varirati puno više od 5 %
 
Sturm2791 said:
Samo moped. Rekli mi u osiguranju, da moze samo motor za motor, onda kao mogu dobiti bonus, ako imam auto preko njega ne mogu dobiti popust za motor.. :/

Meni su kad sam kupovao motor u Croatiji rekli da ne mogu duplirati bonuse sa auta na motor nego samo sa drugog motora ili skutera. Imao sam tada skuter, ali je on glasio na mamu i nije bilo bonusa. Onda sam zatražio na kompare.hr ponudu, nazvao me iduće jutro jedan od njihovih i nakon razgovora sam doznao da je (barem u to doba, prva polovica 2019) moguće bilo sa auta na motor duplirati jedino u Sava osiguranju. To sam preko njega riješio, dobio još neki dodatni popust i za moju R3 me ispalo 435kn sa tih 50%.

I pred mjesec dana bio se u Croatiji raspitat kolika bi cijena mi bila... 460-480kn, nisam točno zapamtio u kunu.
 
Ja sam 2017. u Triglavu duplirao Bonus s auta na motor. Tako da je neistinto što ti je ovaj lik iz Kompare rekao. Inače dosta ovisi koliko se prdavač potrudi. Sve se da.
 
92Cuky said:
Meni su kad sam kupovao motor u Croatiji rekli da ne mogu duplirati bonuse sa auta na motor nego samo sa drugog motora ili skutera. Imao sam tada skuter, ali je on glasio na mamu i nije bilo bonusa. Onda sam zatražio na kompare.hr ponudu, nazvao me iduće jutro jedan od njihovih i nakon razgovora sam doznao da je (barem u to doba, prva polovica 2019) moguće bilo sa auta na motor duplirati jedino u Sava osiguranju. To sam preko njega riješio, dobio još neki dodatni popust i za moju R3 me ispalo 435kn sa tih 50%.

I pred mjesec dana bio se u Croatiji raspitat kolika bi cijena mi bila... 460-480kn, nisam točno zapamtio u kunu.
Mislim da je mene za MT03 sa 40-50% koštalo oko 700kn, moram baš pogledat. Inače samo tehnički sa tablicama,prometnom i svime je oko 600kn, na to računajte upravnu pristojbu ako nije kupljen od firme i osiguranje.