tehnicki pregled

SpoRRi said:
Ne znam kakva je situacija sa policijom i auspusima no par frendova na tehnickom su dosli sa auspusima koji imaju papire i nisu ni htjeli cut nego ih vratio doma.
Ovisno o gradu,tko je u smijeni itd... ali kao što sam rekao koliko ja znam,možda sam u krivu,nikoga na cesti policija nije poslala ba tehnički radi auspuha koji nije upisam u prometnu a imaš potvrdu od proizvođača da je to auspuh za taj motor tako da ako te nitko ne pita ništa na tehničkom nemaš potrebe ništa upisivati jer te na cesti nitko neće gnjaviti radi toga
 
Sturm2791 said:
Upravo sam i ja razgovarao sa kompareom i napravit ce mi informativnu ponudu. Rekao da se moze duplirati bonus preko save i jos nekog osiguranja pa budem videl.

Hvala na info svima!
Uvjek se mogao dobiti bonus,nekad je bilo teže a nekad se djelilo bez problema,a danas se isto može bez problema samo je pitanje volje
 
Nino777 said:
Pa čovjek je upravo prošao tehnički  :mrgreen:
Prolazi se još uvijek svašta na tehničkom, ali činjenica je da se sve vise i vise stisce... Ok, na cesti se mozda policajcu neda zajebavat oko auspuha(kao sto na skuteru nikad nitko ne trazi jer im to nije bas interesantno), ali kad naides na pravog na tehničkom vjeruj mi da te moze rusit ako nisi upisao auspuh u prometnu bez obzira kakve papire imas. Dokle ide ide  (y)
Edit: i ako nemas db killer padas naravno, kad dobijes kaznu boli glava
http://www.motorevija.com.hr/clanac/Mjerenje_buke_Prebucno_je_kaznjivo
 
Prvi put sam doživio problem na tehničkom s motorom. Do sada bi u principu pogledali kiometražu, slikali motor i gotovo. Ali ovaj put, novi neki lik me htio rušiti zbog katadioptera ispod tablice. Da ne velim da nisam znao što je katadiopter. I onda je gledao sve što je mogao: žmigavce, svjetla, auspuh, gume, štop svjetlo, svjetlo za registraciju. Srećom na motoru je sve ispravno pa me na jedvite jada pustio jer sam imao kofer koji na sebi ima nešto što može proći pod katadiopter, a i vrijeme korone je.
 
Angghal said:
Prvi put sam doživio problem na tehničkom s motorom. Do sada bi u principu pogledali kiometražu, slikali motor i gotovo. Ali ovaj put, novi neki lik me htio rušiti zbog katadioptera ispod tablice. Da ne velim da nisam znao što je katadiopter. I onda je gledao sve što je mogao: žmigavce, svjetla, auspuh, gume, štop svjetlo, svjetlo za registraciju. Srećom na motoru je sve ispravno pa me na jedvite jada pustio jer sam imao kofer koji na sebi ima nešto što može proći pod katadiopter, a i vrijeme korone je.

Moras ulozit u katadiopter pa te nece zajebavat :mrgreen:
 
Moj motor nov, nema katadiopter ispod tablice, za 2 godine na tehnickom cu ocito morat objasnjavat zasto je iznad tablice. Ako nista drugo, atestirat cu  [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Angghal said:
Prvi put sam doživio problem na tehničkom s motorom. Do sada bi u principu pogledali kiometražu, slikali motor i gotovo. Ali ovaj put, novi neki lik me htio rušiti zbog katadioptera ispod tablice. Da ne velim da nisam znao što je katadiopter. I onda je gledao sve što je mogao: žmigavce, svjetla, auspuh, gume, štop svjetlo, svjetlo za registraciju. Srećom na motoru je sve ispravno pa me na jedvite jada pustio jer sam imao kofer koji na sebi ima nešto što može proći pod katadiopter, a i vrijeme korone je.

Dosa sam sa skuterom i falilo mi je to sranje  dok ga nisam montirao nije bilo prolaza
Boje se sada i oni kontrole jer sve sta je slikano moze posluziti kao dokaz u disciplinskom postupku

Inace danima su tolike guzve isprid tehnickog da je to strava

Boli njih njeznik za koronu i nas nego triba iscidit zadnju kunu prije nego ljudi ostanu bez iceg
Debilno ka i uvik

 
Ovo je kriminal našta je doša tehnički, katadiopter pa koji k****, srića pa san odjavija alfu na vrime  :mrgreen:
 
Bas vidio danas u Remetincu,tehnicki guzva u 3pm
 
Napier said:
Boli njih njeznik za koronu i nas nego triba iscidit zadnju kunu prije nego ljudi ostanu bez iceg
Debilno ka i uvik
Ni'ko te ne prisiljava da reg. skuter/motor/auto. :wink:
 
Jasno mi je da ljudi koji rade na tehničkom imaju drugačiji pogled od nas korisnika i da imaju svoje probleme.
Ali nije mi jasno zašto država nije napravila ko neke druge zemlje i svima produžila važenje registracije i osiguranja dok traje korona. Baš se gleda samo da se naplati što više je moguće.
 
Ako nisi znao .U Evropi ima zemalja u kojima tehnički važi i po nekoliko godina samo se plača osiguranje i prometna taksa. I nova vozila ne idu na tehnički prve četiri do pet godina.Kako smo daleko.A u Evropi smo    :LOL: :LOL:
 
barba said:
Ako nisi znao .U Evropi ima zemalja u kojima tehnički važi i po nekoliko godina samo se plača osiguranje i prometna taksa. I nova vozila ne idu na tehnički prve četiri do pet godina.Kako smo daleko.A u Evropi smo    :LOL: :LOL:
A tako je i u USA od uvijek....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
barba said:
Ako nisi znao .U Evropi ima zemalja u kojima tehnički važi i po nekoliko godina samo se plača osiguranje i prometna taksa. I nova vozila ne idu na tehnički prve četiri do pet godina.Kako smo daleko.A u Evropi smo    :LOL: :LOL:

Uvik na stetu malih ljudi

Imamo toliko skup drzavni aparat da je to horor i gomilu pijavica koje treba nahranit
 
Napier said:
Uvik na stetu malih ljudi

Imamo toliko skup drzavni aparat da je to horor i gomilu pijavica koje treba nahranit
To se tocno sad kuzi po ovim propusnicama. Pa imamo 20 opcina na 20km.
Katastrofa.... placamo uhljebe po uredima koji igraju Solitaire u radno vrijeme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas tako
Za dobit slom zivaca
Evo covik ode na tehnicki u Solin prije par dana i vrate ga i posli sta se izludio naci mehanicara i rijesit rucnu kocnicu
pandur mu na rotoru nije dozvolio da prodje na tehnicki nego je triba zamolit susida koji je ima jebenu propusnicu jer radi u Solinu da mu odvede auto na tehnicki

Debilana na kvadrat
 
Napier said:
Bas tako
Za dobit slom zivaca
Evo covik ode na tehnicki u Solin prije par dana i vrate ga i posli sta se izludio naci mehanicara i rijesit rucnu kocnicu
pandur mu na rotoru nije dozvolio da prodje na tehnicki nego je triba zamolit susida koji je ima jebenu propusnicu jer radi u Solinu da mu odvede auto na tehnicki

Debilana na kvadrat
Bitno da imamo X šerifa koji se prave vazni da upravljaju opcinom (od par ljudi) u najmanju ruku kao da je NYC.... naravno, svi oni cuclaju iz drzavne kese....a narod to sve sponzorira...
i kao slag u ciloj prici, kad ti nesto treba, onda cekas mjesecima, u najmanju ruku su nedodirljivi... stoka obicna


Sent from my iPhone using Tapatalk