tehnicki pregled

najlakše im je jebat majku i proglašavat retardima, a 99% njih su spremni pomoć i izaći u susret nama jadnim nevinašcima :misli:
 
tutankamon said:
najlakše im je jebat majku i proglašavat retardima, a 99% njih su spremni pomoć i izaći u susret nama jadnim nevinašcima :misli:


...... i još ih optuživat da je, zbog njihove lagodnosti što nisu prekontrolirali kočnice, netko doživio nesreću.
 
MAX79 said:
Straš, ti bi sam nekaj farbal i turpijal!  :mrgreen: :rofl:


ma i sam sebi sam već dosadan ... ali što ću kad volim ...  :mrgreen:
 
to ti je od cvaraka, ozednis pa moras si ic po pivkana ili u tvom slucaju prije gemist.... a poslje par gemista, ideje sam padaju  :mrgreen:
 
Sad moraju slikat i slika ima datum, a istina je da ih mogu zajebavat ak puštaju motore ko prije. Ja jučer skinuo tablicu ispod sica, prišarafio original zadnji kraj, tablicu na njega - 20 min i prošao tehnički. Danas ujutro sve vratio na staro - još 20 min. i vozdra. A što se rije tiče; tak i tak sve ovisi da li je dobio cupi večer prije i kakve je volje. Ak je neki nadrkani naplatit će ti mušice na viziru kacige.
 
bas me zanima tvoj tijek misli da ti naprimjer (na dao Bog):
nadrkani racer u trulom GSIu sa skrivneom tablicom srusi motor i pricini materijalnu stetu i pobjegne, vidis kola (najmerno kola) ali ne i tablicu, a stetu ces naplatiti od  :misli:

 
Tablicu ne vidiš i ak je pravilno postavljena za par sekundi. Provjereno! I ja ne zagovaram skrivanje tablica, ali jednostavno ne mogu zamislit svoju Hondu sa onim ogromnim žmigavcima i tablicom. Ne mogu i jebi ga. Ja tablicu držim dole iz čisto estetskih razloga :cool: .
 
Casual said:
Tablicu ne vidiš i ak je pravilno postavljena za par sekundi. Provjereno! I ja ne zagovaram skrivanje tablica, ali jednostavno ne mogu zamislit svoju Hondu sa onim ogromnim žmigavcima i tablicom. Ne mogu i jebi ga. Ja tablicu držim dole iz čisto estetskih razloga :cool: .

Ovi tvoji "estetski" razlozi ti još mogu trajati najdalje dvije godine.
Nakon toga ćeš morati voziti motor s original žmigavcima i tablicom ili ga prodati jer trećeg nema.
 
cherokee said:
Ovi tvoji "estetski" razlozi ti još mogu trajati najdalje dvije godine.
Nakon toga ćeš morati voziti motor s original žmigavcima i tablicom ili ga prodati jer trećeg nema.

Kaj to točno znači?
Rastumači nam da i mi znamo ono kaj ti znaš.
 
      ...imam osjećaj da je ovdje cijela hrpa presretnih što ćemo za dvije-tri godine svi MORATI imati istovjetno opremljene motore. Ushićenje legalizmom. Trebala bi se ustanoviti forumska nagrada za najpropisniji motor. Jebeš prerade  :mrgreen: ...
 
OldBoy said:
      ...imam osjećaj da je ovdje cijela hrpa presretnih što ćemo za dvije-tri godine svi MORATI imati istovjetno opremljene motore. Ushićenje legalizmom. Trebala bi se ustanoviti forumska nagrada za najpropisniji motor. Jebeš prerade  :mrgreen: ...

Da, i meni je neshvatljiv taj entuzijazam kad se radi o afirmaciji represije, al to je već neka druga tema.
 
po ovom ce svi morati izgledati kao kad su izasli iz tvornice,kako da ja to napravim na motoru starom 25 godina koji nema nista originalno :misli:
 
Neznam šta se svi bune zbog tehničkog.
Ako su na vozilu ugrađeni homologirani dijelovi nema nikakve frke.
Što se tiče prerada one se jako dobro mogu odraditi i sa homologiranim stvarima.
Ima hrpa homologiranih nosača pločia i malih žmigavaca.
Jedno su prerade za svakodnevnu vožnju javnim prmetnicama a drugo za trkalište ili show bike.

Sam je sebi kriv svatko tko na svoj motor stavi recimo gume na kojima jasno piše not for road, ili nehomologirani ispuh just for race.......
Još kad u slučaju prometne za koju niste krivi,  osiguravajuća kuća saopći kako neće pokriti štetu jer ste u prometu sudjelovali sa tehnički neispravnim vozilom.
Sve će pomalo doći na svoje mjesto.
Samo pitanje je kad?





 
malaga said:
po ovom ce svi morati izgledati kao kad su izasli iz tvornice,kako da ja to napravim na motoru starom 25 godina koji nema nista originalno :misli:

    ...takav motor ima svoje mjesto: otpad, furda, demolizione... Moš birat (skupa samnom)  :mrgreen: ...
 
little bastard said:
Kaj to točno znači?
Rastumači nam da i mi znamo ono kaj ti znaš.

Znači da, kad uđemo u EU, moramo poštovati zakone koji vrijede u njoj. Ako to znači da ćemo svi morati skidati nehomologirane dijelove, morat ćemo ih skidat ili ćemo se voziti u garaži.