testom na test

Killex said:
Izmislio... :LOL: :LOL: :LOL:

ocito,jer npr moj je model 2009 pa mi je malo nezgodno stisnut nekoliko godina u tu jednu :LOL:
 
jbt koja panika u redovima :shock:

sta bi bilo da sam stavio i ovaj test  :misli:
http://www.youtube.com/watch?v=YjDOcfMlrqw





"...ko bi gori eto je doli a tko doli gori ustaje..."
 
ili ovaj
http://www.youtube.com/watch?v=QC4lYBlxItk&feature=channel
 
loudpipes said:
ocito,jer npr moj je model 2009 pa mi je malo nezgodno stisnut nekoliko godina u tu jednu :LOL:

Kako očito ako krrš voziš godinu? Ili ti nije prvi u nizu.  :mrgreen:
 
Killex said:
Kako očito ako krrš voziš godinu? Ili ti nije prvi u nizu.  :mrgreen:

nisi skuzio,ocito je da si izmislio jer nisi ni mogao vidjeti visegodisnji test modela od prosle godine,zar ne :mrgreen:

i krs uz monstera se pise s jednim r  :mrgreen:
 
loudpipes said:
nisi skuzio,ocito je da si izmislio jer nisi ni mogao vidjeti visegodisnji test modela od prosle godine,zar ne :mrgreen:

i krs uz monstera se pise s jednim r  :mrgreen:

Fakat nisam mogao,a to r viška je kompliment. :jesus:  :mrgreen:
 
uvjeren sam da je švabo kvalitetnije napravljen a da je Apca veći gušr za vozit (subjektivno)

isto pravilo kao i kod auta: njemački - talijanski  :mrgreen:
 
harac said:
uvjeren sam da je švabo kvalitetnije napravljen a da je Apca veći gušr za vozit (subjektivno)

isto pravilo kao i kod auta: njemački - talijanski  :mrgreen:

a pravilo je?
ne kupuj precijenjenog svabu kad ces za manje para uzet kvalitetnijeg talijana? :mrgreen:
 
pravilo je da nema pravila


recimo ja sam u isto vrijeme imao alfu 145 1.6 TS s kojom sam guštao u vožnji, i audi b4 tdi koji je bio nevjerovatno kvalitetan (u usporedbi sa 145) i s kojim sam volio prevoziti cement i tak te stvari

:mrgreen:
 
posteno (y)
 
harac said:
pravilo je da nema pravila


recimo ja sam u isto vrijeme imao alfu 145 1.6 TS s kojom sam guštao u vožnji, i audi b4 tdi koji je bio nevjerovatno kvalitetan (u usporedbi sa 145) i s kojim sam volio prevoziti cement i tak te stvari

:mrgreen:

Kakvo oštro i pametno razmišljanje,meni nedokučivo jebiga nemamo svi osjećaj za prefinjenost. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nemojte vrijeđati monstera! On je ko Falco vječni* motor!!!

(kad ga kupiš imaš ga zauvijek)
 
dukac j..e mater;a uz to je skoro best buy  :LOL:
 
Killex said:
Kakvo oštro i pametno razmišljanje,meni nedokučivo jebiga nemamo svi osjećaj za prefinjenost. :LOL: :LOL: :LOL:

:mrgreen: