TGB R50X

na linku sta si stavio radilica je za morini,sta taj tgb ima morini masinu?
 
malaga said:
na linku sta si stavio radilica je za morini,sta taj tgb ima morini masinu?


da
 
tgb ima morini ac


radilica s linka je za suzukijeve kopije morinija (suzuki katana, aprilia sr50 00-03) i ta radilica ne pase jer je 12 mm bolcn


 
igor.sb said:
tgb ima morini ac


radilica s linka je za suzukijeve kopije morinija (suzuki katana, aprilia sr50 00-03) i ta radilica ne pase jer je 12 mm bolcn

moja isprika  :D
 
...uklonjena je famozna pumpica ulja koja mi je zadavala glavobolje...na njeno mjesto je došla brtvica i komad lima kojeg sam izrezao
 
vidim ja da ti napreduješ, ali evo ti samo jedan hintić mali i nije zeka peka ili podjebavanje, tek da imaš okvir ili orjentir...
Prodao sam svojedobno desteke tih TGBjčica i svi RX su išli preko 72 po km satu, naš testni je čak išao 78, govorim po ravnom, ne bačen sa planine, za usporedbu bio je brži od našeg ZIPa 100, ali daleko od aprilije dištek.
Nema nekih tajni, blokada odmah van na svima poslije tehničkog, sekudarni zrak isto, malo igre sa diznama, osluškjući šta mu godi i to je to, neki su čak htjeli i broj dva manju, pa sam im dopustio malo više zraka u kutiju...
 
u pravu si za diznu, ali ode mi odma potrošnja gore što mi nije u interesu...tako da ostajem na serijskoj dizni...slijedeći korak bi trebao biti igranje sa federima kvačila i lakše rolice afkors  (y)


usput testiram koliko serijski remen može napraviti kilometara prije nego li pukne  :mrgreen:




 
zamjenski filter goriva? jel ima tko kakvu  preporuku za 50cc jer mi je bedasto kupovat orginalni svaki put  :mrgreen:
 
eto metnuto... (prema malaginoj preporuci zamjenski filter goriva sa benzinske)  ;)
 
nema veze sta je veci,isto se on napuni benzinom :mrgreen: ;)

btw.takav sam ja stavio na yamahu,odvozena sezona i jos je kao novi :mrgreen:
 
malaga said:
nema veze sta je veci,isto se on napuni benzinom :mrgreen: ;)

btw.takav sam ja stavio na yamahu,odvozena sezona i jos je kao novi :mrgreen:


koliko km imaš ukupno na skuteru i koliko se voziš po sezoni sa njim?


meni je po knjižici zamjena filtera goriva svakih 6000km...sad kad više nemam pumpu ulja neg radim mješavinu direktno, znači sve ide kroz filter, onda mislim da je pametno mjenjat filter goriva svakih 5000  :misli:
 
Phobocaster said:
koliko km imaš ukupno na skuteru i koliko se voziš po sezoni sa njim?


meni je po knjižici zamjena filtera goriva svakih 6000km...sad kad više nemam pumpu ulja neg radim mješavinu direktno, znači sve ide kroz filter, onda mislim da je pametno mjenjat filter goriva svakih 5000  :misli:
ja svog firefoxa nisam vozio 3 godine,pred dvije godine sam kupio remen i nove rolice,jos stoje zapakirani,auspuh sam kupio drugi,skoro nov,prosao je 800km ne drugom skuteru,a tek neki dan sam ga cuo kako radi....jednostavno uvijek imam jaci skuter ili motor,pa firefox stoji,tako da neznam koliko imam km sa njim,mozda 15 000 sa kompletno svim slozenim,radilica,kit i sve ostalo....


sto se tice tog filtera,on ne kosta nista i zamjena traje par minuta,pa bi preporucio zamjenu prije svake sezone,pogotovo tebi zbog ulja (y)
 
malaga said:
ja svog firefoxa nisam vozio 3 godine,pred dvije godine sam kupio remen i nove rolice,jos stoje zapakirani,auspuh sam kupio drugi,skoro nov,prosao je 800km ne drugom skuteru,a tek neki dan sam ga cuo kako radi....jednostavno uvijek imam jaci skuter ili motor,pa firefox stoji,tako da neznam koliko imam km sa njim,mozda 15 000 sa kompletno svim slozenim,radilica,kit i sve ostalo....


sto se tice tog filtera,on ne kosta nista i zamjena traje par minuta,pa bi preporucio zamjenu prije svake sezone,pogotovo tebi zbog ulja (y)


ja po sezoni okrećem cirka 9.000km sa skuterom tak da ga barem 2x moram zamjenit, fakat to nije problem, neg ovaj orginalni kojeg sam već jednom mjenjao je blizu 100kn šta mi je previše za takvo malo govno...  ;)


by the way koje rolice imaš...da možda nisu 16x13 i koliko grama ?
 
onda ga mijenjaj dva puta,nije nikakav trosak i ni u ludilo kupovat original,bezveze davat toliko novca za takvo nesto


sto se tice rolica,ubi me ali neznam dimenziju,mislim da su 15x12 isto kao za serijalu(bar mislim da je ta dimenzija),ja imam top performance variomat,pa je mozda i druga dimenzija,sad imam te nove od top performansa 3.5g,uzeo sam lakse nego prije,ali dimenzije se nemogu sjetit  :misli: definitivno sam ispao iz tog svijeta skutera,sve sam zaboravio :mrgreen:
 
malaga said:
onda ga mijenjaj dva puta,nije nikakav trosak i ni u ludilo kupovat original,bezveze davat toliko novca za takvo nesto


sto se tice rolica,ubi me ali neznam dimenziju,mislim da su 15x12 isto kao za serijalu,ja imam top performance variomat,pa je mozda i druga dimenzija,sad imam te nove od top performansa 3.5g,uzeo sam lakse nego prije,ali dimenzije se nemogu sjetit  :misli: definitivno sam ispao iz tog svijeta skutera,sve sam zaboravio :mrgreen:


ti sa magarca na konja, a ja sa konja na magarca  :mrgreen:  :LOL:


nema veze, ja sam naručio sebi nove rolice...60kn bagatela tak budem i to ugural da vidim jel kaj ide bolje kak vele da bi trebo  (y)


zbog qurčevog sekundara kojeg sam ugradil sam dosta izgubil na startu...krajnja je ok, ali start koma...pa mećem lekše rolice da vidim ima li poboljšanja...
 
malaga said:
stavljao si duzi sekundar?


da polinijev...imaš na 6.stranici...
 
a nemas kit? mozda ti nije trebao taj duzi sekundar ili je serijski stvarno toliko kratak?