Tmax Klub Hrvatska

Mario T said:
Onda si falio ceo fudbal,motori.hr nisu forum za tebe,jesi proba na smokvi.hr

Poslano uz potpis ko kuca

@
Čini mi se da si ti falia...
Tmax nije motor nego skuter a ovo je motori.hr :mrgreen:
Aj bok ien ća u krpe  (y)
 
desmosedici said:
Čini mi se da si ti falia...
Tmax nije motor nego skuter a ovo je motori.hr :mrgreen:
Aj bok ien ća u krpe  (y)

Ali neš gledat penale? :misli:
 
milanche said:
Sjebali  ste temu nažalost...


Sented from my iBok juzing Tapatok
Čudo...
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
milanche said:
Sjebali  ste temu nažalost...


Sented from my iBok juzing Tapatok

Kako bi reka Cosmo-gangrena. :misli: :mrgreen: :jesus: :evil:
 
Niste me shvatili sa mojom izjavom o kombinezonu i T maxu. Apsolutno podrzavam vrhunsku opremu i bilo koji motor. Osobno vozim GP-a u opremi koja mi je ostala sa GSX-r-a i ne smatram da je to pretjerano. Sa nesto vise iskustva od momka iz teme gledao sam naseg dragog Kiku i njegovu voznju na skuteru sa vrhunskim ovjesom po obicnoj cesti. Dakle momak koji je kupio prvi motor u zivotu je zaglumio Rossia i dogodila se pizda#rija. Nakon iste utvrdio je da je rjesenje svega da iduci put uplati kasko. Kike, dragi ako ti je stalo do utrka kupi nesto drugo i vidimo se na Grobniku. U protivnoke uzivaj u voznji i zivotu te se ostavi pizdar#ja. Ovaj put je proslo sve ok (osim T maxa) i fala Bogu na tome. Iduci put mozda nece motor biti u ogradi nego nesto drugo
 
djuka007 said:
Niste me shvatili sa mojom izjavom o kombinezonu i T maxu. Apsolutno podrzavam vrhunsku opremu i bilo koji motor. Osobno vozim GP-a u opremi koja mi je ostala sa GSX-r-a i ne smatram da je to pretjerano. Sa nesto vise iskustva od momka iz teme gledao sam naseg dragog Kiku i njegovu voznju na skuteru sa vrhunskim ovjesom po obicnoj cesti. Dakle momak koji je kupio prvi motor u zivotu je zaglumio Rossia i dogodila se pizda#rija. Nakon iste utvrdio je da je rjesenje svega da iduci put uplati kasko. Kike, dragi ako ti je stalo do utrka kupi nesto drugo i vidimo se na Grobniku. U protivnoke uzivaj u voznji i zivotu te se ostavi pizdar#ja. Ovaj put je proslo sve ok (osim T maxa) i fala Bogu na tome. Iduci put mozda nece motor biti u ogradi nego nesto drugo
bravo djuka!

Poslano uz potpis ko kuca

@
 
Jao pametovanja,ako čovjeka veseli voziti u kombinezonu ili u kupacim gacama sta vas boli maniga?!? Neka se jave oni koji voze apsolutno uvijek po propisima?!? Dovoljno da jednom svatko od nas zabrije u glavi da je Rossi makar u jednom dva zavoja i izleti bas tada,ne bi preživio od duzernih kritičara svega i svacega! Bio sam u situaciji da mi je full oprema spasila glavu i tijelo od posljedica pri jako neugodnom direkt frontalnom sudaru pri velikoj brzini,sva oprema je bila za baciti a meni hvala kurcu ništa!


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
Ja liti po otoku vozin u mudantinama, japankama i bez majice..koji put i bez kacige. Ludilo brale...


©
 
milanche said:
Jao pametovanja,ako čovjeka veseli voziti u kombinezonu ili u kupacim gacama sta vas boli maniga?!? Neka se jave oni koji voze apsolutno uvijek po propisima?!? Dovoljno da jednom svatko od nas zabrije u glavi da je Rossi makar u jednom dva zavoja i izleti bas tada,ne bi preživio od duzernih kritičara svega i svacega! Bio sam u situaciji da mi je full oprema spasila glavu i tijelo od posljedica pri jako neugodnom direkt frontalnom sudaru pri velikoj brzini,sva oprema je bila za baciti a meni hvala kurcu ništa!


Sented from my iBok juzing Tapatok

Ma neka vozi u pelenama ako oće ali poanta je da se s onakvom vožnjom gubi glava. Vidio ga nekoliko puta. Jako riskantno
 
djuka007 said:
Sad me stvarno vučeš za jezik.
Hoće li ti kasko spasiti glavu kad drugi put  ti umjesto motora pogodiš u ogradu?????
Prošao sam i vidio motor u zaštitnoj ogradi par minuta nakon što te hitna pokupila. Također viđao sam te i na cesti prije sudara. Onako kako ti voziš, ne vozi ekipa na R-ovima sa dugogodišnjim iskustvom, a kamo li netko ko je kupio prvi motor i misli da je svemoćan. Ej pa ti voziš je*eni skuter u moto kombinezonu!!!!!
Također voliš i voziti nekog od prijatelja. Da li kasko obitelji poginulog plača odštetu???
Sve 5 ali ti si na cesti,a ne na Grobniku.
Lipo se moli Bogu svaki dan šta ti nije bilo ništa i ostavi trke za neka druga mijesta. Nije problem niti u skuteru niti gumi jer u onom zavoju je asfalt predobar. Problem je u brzini i čini mi se i u glavi...
nisam kupio prvi skuter več treči
Ja vozim kako vozim i to je moja stvar  :wink:
I da vozim skuter u moto kombinezonu ne vidim u čemu je to problem?? 

Prošao si vidio i odmah se pohvalio tu na forumu da T maxov superiran ovjes nije izdržao i da je član T ma kluba i razglasio po cijelom Murteru i gradu  :palacdolje:





 
banley said:
nisam kupio prvi skuter več treči
Ja vozim kako vozim i to je moja stvar  :wink:
I da vozim skuter u moto kombinezonu ne vidim u čemu je to problem?? 

Prošao si vidio i odmah se pohvalio tu na forumu da T maxov superiran ovjes nije izdržao i da je član T ma kluba i razglasio po cijelom Murteru i gradu  :palacdolje:
Nije on razglasio nego ulica... to tako ide...
nažalost, desilo se to, mali je grad i okolica, brzo se čuje i sazna tako da nema potrebe za upiranjem prstom...
Niko se nije naslađiva na Tmaxov ovjes, ali je činjenica da ga se predstavlja ode kao nešto nepogrešivo,
a tvoj primjer je dokaz da ipak triba pripazit i imat soli u glavi u takvim situacijama i ne vjerovat slijepo skuteru (šta si ti navea nekoliko postova iznad!).
Šta znači da je "Kralj" (car) ipak gol  :mrgreen:
Sve u svemu, triba izvuć pouku iz ovoga, i mi i ti, želim ti brz oporavak i šta prije na cestu  :wink:
 
baldeks said:
Nije on razglasio nego ulica... to tako ide...
nažalost, desilo se to, mali je grad i okolica, brzo se čuje i sazna tako da nema potrebe za upiranjem prstom...
Niko se nije naslađiva na Tmaxov ovjes, ali je činjenica da ga se predstavlja ode kao nešto nepogrešivo,
a tvoj primjer je dokaz da ipak triba pripazit i imat soli u glavi u takvim situacijama i ne vjerovat slijepo skuteru (šta si ti navea nekoliko postova iznad!).
Šta znači da je "Kralj" (car) ipak gol  :mrgreen:
Sve u svemu, triba izvuć pouku iz ovoga, i mi i ti, želim ti brz oporavak i šta prije na cestu  :wink:
(y) (y)
 
Koji ste vi panjevi... Pa sta ako je netko opleo sa motora je kriv ovjes??


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
banley said:
Živ i zdrav  koliko se to more biti  s obzirom da je motor u papru  (y)

uletija u zavoj pofalilo snAage  zagreba centralni nogar i prokliza otprilikei ja i motor u ogradu zaštitnu
to se sve desilo u sekundi da točno neznam

Što se tiče gume guma je vrhunska Dunlop gpr 100  ja sam vozio van svojih mogučnosti i eto sranja
Največi problem je što sam sebe uvjerija da se s njega nemore pasti i tek kad sam ga uvatija kako triba u ruku eto sranja
al ovaj put ču imat kasko pa če kasko riješit probleme u slučaju pada


Ništa imam neku kompenzaciju i nadam se da če financijski ispast isplativo i eto T max  opet u akciji i još više snage i brzine  :D
I još nešto da napišem sad se žicam gruppo di piaggio  :palacdolje: i nevjerovatno je da s T maxom lakše uđem u usku ulicu nego s talijanom od 50 cc
Moram ga napravit il kupit drugog jer konkurenciju nemogu vozit  :wink:
Ovo je problem  :wink:
 
milanche said:
Koji ste vi panjevi... Pa sta ako je netko opleo sa motora je kriv ovjes??


Sented from my iBok juzing Tapatok
A nego ko... :LOL: