towarsaki i njegova uvrnuta mašta

ajde bice to brzo (y)
triba gazdu motora nagovorit da ispece stogo na raznju,nakon ovakve iscrpne prezentacije,mirita sta je je..... :mrgreen:
 
pare uzeo i potrosio na kurve.... i sad me boli curac za posao.... :belj:

poco loco said:
(y) sve 5



  :misli: a šta bi se desilo bez tanje prečke  :mrgreen:

nista se nebi desilo, ali igramo malo i na estetiku....  :mrgreen:
 
strasilo said:
pare uzeo i potrosio na kurve.... i sad me boli curac za posao.... :belj:

nista se nebi desilo, ali igramo malo i na estetiku....  :mrgreen:

pa moga si i neko bolje mjesto od Slovenije za kurbe nac  :mrgreen:


i svida mi se ovo sta si urania  :LOL:
 
Počelo se raditi i na mašini .... za sad još uvijek pranje i glancanje ...  :mrgreen: :mrgreen:

i povadio sam fuckin' brezone iz bloka.... *ebo im ja nanu i sestru i ujnu .....  :LOL: :LOL: .... doooobra 4 sata sam se za*ebavao sa 12 brezona...  :shock: :shock:
 
bit če nešto (y)
 
strasilo said:
i povadio sam fuckin' brezone iz bloka.... *ebo im ja nanu i sestru i ujnu .....  :LOL: :LOL: .... :
             
Znači da je bilo sve po redu....... 
Samo mi reci dali si u stanju to opet ponovit kao prvi put ili ti iziđe onako spontano,neponovljivo  :LOL: :LOL:   
Ja da idem ponovit nebi uspio istim redoslijedom  a nešto bi i dodao  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Normalno da si se mučio 4 sata kad si grijao brezon, a ne blok... samo si ga širio grijanjem... Trebo si ga hladit...  :jesus:
 
moover said:
Normalno da si se mučio 4 sata kad si grijao brezon, a ne blok... samo si ga širio grijanjem... Trebo si ga hladit...  :jesus:
nego je trebao grijat blok pa izvuć navoje  :misli:

....šerafi se iz aluminija vade na način da se zagriju, izlupaju, puste da se ohlade, pa se onda vade  (y)...problem je u oksidu koji nastaje na dugotrajnom mehaničkom spoju aluminija i željeza  :wink: ....moguće su nasrani brezoni i sa loctiteom  :wink:
 
barba said:
             
Znači da je bilo sve po redu....... 
Samo mi reci dali si u stanju to opet ponovit kao prvi put ili ti iziđe onako spontano,neponovljivo  :LOL: :LOL:   
Ja da idem ponovit nebi uspio istim redoslijedom  a nešto bi i dodao  :LOL: :LOL: :LOL:

bogami, spontano i neponovljivo ...  :LOL: :LOL:

moover said:
Ma kuži on da ga zajebajem....  :mrgreen:

ali ti ne kužiš da si lupio glupost ...  :jesus: :LOL:
 
strasilo said:
ali ti ne kužiš da si lupio glupost ...  :jesus: :LOL:
:jesus:

počeo si se bahatit i potcjenjivati... meni to odgovara, više ćeš ti šarafat po mom motoru jer ćeš misliti kak ja nisam u stanju...  :jesus:
 
moover said:
:jesus:

počeo si se bahatit i potcjenjivati... meni to odgovara, više ćeš ti šarafat po mom motoru jer ćeš misliti kak ja nisam u stanju...  :jesus:

oooo, zajebo si se i to gadno ....  :jesus: :jesus:

već sam si doneo fotelju u radionu sa pogledom na dizalicu i samo ću ti govoriti šta i kako ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
oooo, zajebo si se i to gadno ....  :jesus: :jesus:

već sam si doneo fotelju u radionu sa pogledom na dizalicu i samo ću ti govoriti šta i kako ...  :LOL: :LOL:
Nije problem rastavit, u tome sam uvijek bio dobar...  :mrgreen:
 
strasilo said:
Počelo se raditi i na mašini .... za sad još uvijek pranje i glancanje ...  :mrgreen: :mrgreen:

i povadio sam fuckin' brezone iz bloka.... *ebo im ja nanu i sestru i ujnu .....  :LOL: :LOL: .... doooobra 4 sata sam se za*ebavao sa 12 brezona...  :shock: :shock:

Sa čime si čistio blok ? vidim da imaš neke kemije okolo  :misli: