towarsaki i njegova uvrnuta mašta

flugo said:
Sa čime si čistio blok ? vidim da imaš neke kemije okolo  :misli:

sam sam nešto mućkao ...  :LOL: :LOL:

danijel044 said:
solnom kiselinom u koju je prethodno ubacio komad pocinćanog lima :D

nije ...  :jesus:
 
čak je i nekog sastavljanja bilo .... tj. ugradnja NOVIH dijelova...  :mrgreen:
 
to je posal!jel mi se ovo čini al na prednjem djelu di su rebra da ima masnoče u utorima :misli:
 
pa još malo sastavljanja... ali ništa nisam priveo kraju jer se čeka boletov blagoslov, a došli smo do nekih razilaženja u mišljenjima...

On bi sa se mašina farba u "ninja" zeleno ... a ja mislim da bi ipak bilo bolje u plavu kao što je rezervar...  :?
 
kawahrva said:
to je posal!jel mi se ovo čini al na prednjem djelu di su rebra da ima masnoče u utorima :misli:

nema masnoće.. ;) ... ali je na tom dijelu sam aluminij za nijansu tamniji .....
 
Nije li na ovoj slici drugi zupcanik ostecen, mozda mi se cini? :misli: :misli:
 
na dva zupcanika ima povrsinske tockaste korozije, ali nakon savjetovanja s nekolicinom iskusnjara, svi su rekli da je to zanemarivo i da nema potreba za novim zupcanicima....  (y)
 
ma da, falilo mu je nekoliko zubi, ali sam ih navario i malo pobrusio na kamen (specijalni)...  (y)
 
strasilo said:
ma da, falilo mu je nekoliko zubi, ali sam ih navario i malo pobrusio na kamen (specijalni)...  (y)

samo si zaboravia ispjeskarit poslje kamena  :jesus:
 
izgleda ozbiljan posal, (y)prava mala firma, (y)samo da te ne privatiziraju ovi nasi......
 
evo da se malo vratim na sam početak ove priče....  :mrgreen:

kad je mašina stigla kod mene, bilo je lufta na osovinici poluge mjenjača...

Luft na polugici mjenjača Kawasaki Z1 900

e.... sad tog lufta više nema...  :LOL: :LOL:

strojno bušenje bloka, tokarenje pikse i uprešavanje ...  :mrgreen:
 
ok ok ... strojno bušenje bloka.... strojno frezanje rupe.... tokarenje pikse... uprešavanje pikse i ručno "rajbanje" na mjeru ...  :jesus: :jesus:
 
poco loco said:
(y) tak već da  :mrgreen:

nhf:.... baš me zanima kolko će ih googlat da povežu o čemu pišemo  :LOL:

iskreno da ti kažem, da je to pitao netko drugi, vjerovatno bih ga stjerao u rodni kraj prije nego bih obrisao ...  :LOL: :LOL:

ti bar znaš šta pitaš .... a neki su samo čuli da bi trebali nešto pitati ...  :LOL: :LOL:
 
poco loco said:
(y) tak već da  :mrgreen:

nhf:.... baš me zanima kolko će ih googlat da povežu o čemu pišemo  :LOL:


mrzim rajbanje  :?

kad budem što trebao, očito ću slati dijelove na obradu u Požegu  8)