towarsaki i njegova uvrnuta mašta

Ljubo_051 said:
Hmmmm, meni je pak far malo predaleko od vilica?!?!? :misli:
Prevelika mi je rupa od ispod.
Na ovoj zadnjoj slici gdje si ti straško na njemu mi se čini da ti je točno kontakt brava viška.
Tj. na ovoj vrsti urica i fara, da bi sve u kompletu trebalo biti bliže volanu.
Što znači da bi kontakt bravu trebalo prebaciti na drugu stranu volana (do rezervara i vozača) ili ju baciti ono...sastrane na neko pervezno mjesto.

kontakt brava stoji na TOČNO istom mjestu gdje ju je kawasaki stavio prije više od 30 godina....  :jesus:
 
ne izvlačim se ...  :jesus:

danas je skinut taj alu nosač .. ;)
 
strasilo said:
kontakt brava stoji na TOČNO istom mjestu gdje ju je kawasaki stavio prije više od 30 godina....  :jesus:
limit said:
Istina, ali satovi, armatura i far su za bar 5 cm istureniji prema naprijed, od mjesta na koja ih je kawasaki stavio prije vise od 30 godina  ;)  :mrgreen:
Pametnom :jesus: dosta
Limit - hvala.
 
a da se vi uhvatite šarafcigera i ključa.... može i čekića.. a manje pametujete po forumu ?!?  (y)

zanima me zar vi stvarno mislite da je meni važno nečije mišljenje ovdje vezano za ovaj motor ?!?  :shock: :shock: (osim boletovo naravno)
 
e, btw ... slike stavljam isključivo na boletovu želju ... ;)
 
ovo je prosto "ružno" za vidjeti ...  :LOL: :LOL:

stari klip u novoj rupi ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
rupe su u toleranciji sa karikama... što je poprilično bitna stvar ....  :wink:

 
a sad oper za Vas "estete" .... pa pametujete koliko vam volja...  :LOL: :jesus:

nekoliko mogućnosti položaja fara ...

ali prije toga... pogled na "novi" kokpit ...  :mrgreen:
 
Ringo said:
:D ako išta znači, meni se čini da predzadnja slika visine fara nekako najbolje izgleda ...

kad se ovi popularni estete jave, onda ću ti odgovoriti ...  (y)