towarsaki i njegova uvrnuta mašta

bijeli sic je vise neki must have kod tih starina  :mrgreen:  mada se ni meni ne svidja, ali mi nismo vlasnici, bole je taj  :wink:


kako god, I like  (y)
 
ma radim .. radim ... ;) zašto misliš da ne radim ?  :misli:
 
strasilo said:
ma radim .. radim ... ;) zašto misliš da ne radim ?  :misli:

znam da radiš, samo zajebavam malo  (y) (y) :wink:
 
a štaš, kad te jebu na poslu, moraš malo zajebavat na forumu  :mrgreen:
 
danas sam imao izuzetnu želju staviti karburatore ... nemam pojma ni sam zašto.. ali jednostavno sam morao ...  :shock: :shock:
 
i samo da limitu kažem da je mašina opet dole ... danas sam ju stavljao samo zbog auspuha i karburatora..  :LOL: :LOL:
 
od mene će otići s ovim i moram ga napraviti da bude u funkciji ... ;) ... u "originalnom" obliku mi sad zapinje (zapinjao je) za desni fuzić i polugicu kočnice ... nije bilo puno prepravki.. samo malo zaobilaženja...  :mrgreen:

a bole je rekao da će dati praviti drugi auspuh ... meni jedan od lijepših koje sam vidio ..  :shock: (y)
 
    ...straš, daj molim te, na pedali stražnje kočnice rašpom ukloni onaj ružni spoj alata od ljevanja. I izrašpano mjesto prođi sa 220 na vodu. Četvrt sata posla  (y)
 
OldBoy said:
    ...straš, daj molim te, na pedali stražnje kočnice rašpom ukloni onaj ružni spoj alata od ljevanja. I izrašpano mjesto prođi sa 220 na vodu. Četvrt sata posla  (y)

nisam došao do toga još ...  :mrgreen: :mrgreen:

a i nadao sam se da nitko neće primjetiti ..  :LOL: :LOL:
 
Straš jeli ono tvoja plava zvjer u garaži  :LOL: :LOL:(fali mu rotacija i bio bi pravi milicionerski :mrgreen:)
 
didin ...  :LOL: :LOL: :LOL:

angelo.ma said:
gledam na Dnevniku u Požegi nevrime, je li motor čitav  :misli:

čitav čitav ... ali je bogami bilo veselo ..... snimao sam ... strava...  :shock: