trening Grobnik 11.2 nedjelja

69 said:
Bilo je prvo prilično tmurno, a definitivno se razvedrilo kad su došli Tajnica, Krešo, Odak, King...
Od tada na dalje sunce je baš lijepo grijalo i vožnje su bile baš za gušt. Ne prevelika gužva, 20-tak motora. Odlično! Ja sam ispraznio skoro dva rezevoara na Tomičinom KTM-u. I Kec se konačno pojavio.

ak si spraznil dva rezervara znači da si se fino navozio (y)
sad andol za bolove u mišićima i krpe
aj super da vas je vrijeme poslužilo
 
zweky said:
ak si spraznil dva rezervara znači da si se fino navozio (y)
sad andol za bolove u mišićima i krpe
aj super da vas je vrijeme poslužilo


daj molim te pa nisu svi od pekmeza ko onaj tvoj :LOL:
Emil je Old Skul Boys
 
zweky said:
bravo (y),nadam si da si sad veća faca :LOL:

Haaa, cuj andoli i krpe mi sigurno netrebaju nakon dva skurena rezervara,a drzim da ni Emilu nisu potrebni
i ne mislim da smo radi toga neke face :mrgreen:
 
A ni nemam Andola.  :mrgreen:
 
Siroti Bojan je strgal ključnu kost,ali je sve ostalo OK!  8) Motorček gotovo da i nema nekih oštećenja! Ali bu Vam valjda on rekel koju ...  :wink:

Kaj se tiče maltretiranja Shokrea jučer,e tak kak se njega maltretira i ja bi volil bit maltretiran!  (y)
 
:shock: da čovjek ne povjeruje,ipak se sisački mehaničar udostojio odvuč na grobnik  :shock:  :mrgreen: 8)
 
dr.chala said:

uvijek vidimo fotku motora na prikolici... nikada nema shokrea ili franca kraj motora ili na motoru.. a gdje budu njih dvojica kada se fotka motor? :misli:
 
dr.chala said:
Bojane,kak je?  :misli: Jel prestalo boliti?   :shock:

:D

danas je već puno bolje i ne boli toliko,puknuta ključna kost,kontrola za 14 dana pa se bude vidlo kaj dalje (y)

na žalost baš se i nisam navozil jer sam već u drugom izlasku malo izletil ali kaj sad kaj je tu je,bit će bolje drugi put :wink: (y)
 
Bojane želim ti brz oporavak  :LOL: (y)
Više sreće drugi puta  :wink:
 
demza said:
uvijek vidimo fotku motora na prikolici... nikada nema shokrea ili franca kraj motora ili na motoru.. a gdje budu njih dvojica kada se fotka motor? :misli:

Da si dobro promotrio fotku i onu Svjetleću reklamu iza , te da se , umjesto što samo c/p i filozofiraš i inatiš, ponekad provoziš motorom po staroj Riječkoj cesti , ne bi postavio ovo pitanje!  :jesus:
 
Brz oporavak  (y) A i te ključne kosti pucaju ko da su od cukara, sad se pitam gdje sam vidio onu zaštotu za vrat koja bi to trebala spriječit...

@Demza: Zašto bi kvarili sliku lijepog motora  :mrgreen:
 
Bojan said:
:D

danas je već puno bolje i ne boli toliko,puknuta ključna kost,kontrola za 14 dana pa se bude vidlo kaj dalje (y)

na žalost baš se i nisam navozil jer sam već u drugom izlasku malo izletil ali kaj sad kaj je tu je,bit će bolje drugi put :wink: (y)

Bojane, moj savjet ti je da odma odes na operaciju kljucne kosti. Nemoj slusat price ma pustit cemo ovako pa nek zaraste i slicno. Tako su mnogi pustili pa im je bilo rame sputeno, stvorio im se umjetni zglob i 1000 nepotrebnih pizdarija. Neki su operirali pa im je pukla plocica pa tekonda velaja. Moj savjet ti je obavezna operacija da je postelaju di joj je mjesto a nakon toga mirovanje po uputama i nikakvo opterecivanje tog ramena. Bolje 6 mjeseci biti miran nego se zajebavat preko godinu dana. Pitaj u osalom Dylana ili Zujica, oni su prosli tu proceduru.