trening Grobnik 11.2 nedjelja

super fotka!! (y)

bojane, brz oporavak želim  :wink:
 
Bojane bolje da si onu kornjaču ostavio za sebe, tebi bi bolje sad došla!! :mrgreen:
Brz oporavak i povratak na dva kotača!! (y) (y)
 
ova curica na motoru istom kao moj je neka talijankica, nema vise od 13 godina.
malo smo se klimali po stazi, al nemojte krivo shvatit, neidem u zatvor :mrgreen:

u sparoge sam produzio jer sam se preplasio, malo sam usao brze nego inace :mrgreen:
 
Kaj se tiče Bojana i ključne kosti...koliko sam skužio iz njegovog opisa loma, nije težak prelom, nego čisti prelom na polovici. Mali pomak neka te ne brine, imao sam ga i ja, oko centimetar je bio pomak.
Jedan vodeči HR kirurg mi je savjetovao, ako mi se ne žuri, da to ne operiram. Dobio sam samo "osmicu", i poslali su me doma. Uz malo samokontrole i mirovanja, uz pravilnu prehranu, za tri tjedna mi je zarasla ključna kost. Tjedan dana nakon, vozio sam se na terapije motorom...
Čak mi je i jedan kirurg iz D rekao da je bolje ovakve čiste lomove ne operirati, ali da moram biti discipliniran...mirovat i micat ruku čim manje (iako je zapravo slobodna).

Je, zna zarast malo ukrivo...i ostane kvrga, što je neminovno. No godinama ta kvrga je sve manja.

Meni se to desilo kada sam imao 34 godine. Stari majmun, al zaraslo ko novo je.
 
Shokrefumi said:
ova curica na motoru istom kao moj je neka talijankica, nema vise od 13 godina.
malo smo se klimali po stazi, al nemojte krivo shvatit, neidem u zatvor :mrgreen:

u sparoge sam produzio jer sam se preplasio, malo sam usao brze nego inace :mrgreen:
kam si gledal :mrgreen:
 
da ne odgovaram pojedinačno jer mi je dosta teško pisati hvala svima na dobrim željama i nadam se da se vidimo što prije naravno na dva kotača :D :D :D :D  (y) (y)
 
Bojan said:
da ne odgovaram pojedinačno jer mi je dosta teško pisati hvala svima na dobrim željama i nadam se da se vidimo što prije naravno na dva kotača :D :D :D :D  (y) (y)
bit će ,samo malo strpljenja.nadam se da će ti oporavak što kraće trajat
 
zweky said:
bit će ,samo malo strpljenja.nadam se da će ti oporavak što kraće trajat

Zweky, daj mu ti objasni kak ide sa lomovima, si i ti nekakva doktorica :mrgreen:
 
Bandit said:
Zweky, daj mu ti objasni kak ide sa lomovima, si i ti nekakva doktorica :mrgreen:

da s obzirom da ne primamo takve pacijente u ambulanti,ne mogu baš puno pomoć...osim ak se na pretvori u kakvu zvijer :mrgreen:,
bila sam prisutna na operacijama kak to izvode humanci,iskreno...ne  zgleda nježno
 
Dylan said:
Zweki, a da mi dvoje otvorimo obrt dole na stazi, za ove bikere niti ne trebaju bolji mesari... :jesus:


ako nebute kupirali uši i kastrirali trkače onda može  :mrgreen:
 
BorisZ said:
Bojane, slažem se sa Sašom. Operacija je bolja varijanta. Brži je oporavak i kost pravilno zaraste. Ja sada dodouše nemam nekih većih problema. Pokretnost ramena mi se nije smanjila ali ostala je ružna kvrga i kost je zarasla odprilike razmaknuta 1cm. Bol je prisutna kod jačih naprezanja i kada spavam na tom ramenu.
Ako imaš tu mogućnost, operiraj.

Želim ti brzi oporavak... (y)

Da ne bi Zuje nebi ni ja vidio šta su šparoge! :LOL: :LOL: :LOL:
Tada je bilo suho i super ali u desetom mjesecu je bilo blato kao da sam rižu vadio a ne šparoge. :LOL:

Zujo kad će ti ćevapi?
 
shepi said:
Ma neće te on prepoznat,on ti je glumac pa ti nikoga ne poznaje :jesus:

Ma priča ti on samnom povremeno, a nezna da sam to ja, a ja neću da mu kažem :LOL: :LOL: