Trke ubrzanja ?!

pero1986 said:
a nije baš nikako dobije i on katkad ...
treba se tu posložiti puno više od same snage + dosta sreče...
vidi se da je prebrutalan i gadno mu je krenit sa tolikom snagom očito ... :x
hm ja neznam kad je zadnju dobio..prosle godine u Goricanu mislim..otada nista..iako je covjek na svakoj trci redovan..cak ni do finala da dodje nikako..motor je stvarno jak, ali jako otrcan nazalost..na sve strane je ogreban od padova ,i tansporta po kombiju...
 
Six said:
hm Zvonko odakle ti te info..?po njegovoj prici, a Pejo nije lazov motor ovdje nije otvaran ili su njemu slagali..??vec sam rekao da mu je izmjereno 177 konja tamo kod vas na stolu..Prnjin kazu ima 182 a Docov 188 ili 186??ali me zacudilo kad su pomenuli 198 konja od Manuela.mada kazu da je bas u njemu svega ima..
da bi se vidjele npr.klipnjače nemora se otvarati motor...dovoljno je stavljati na motor serijske bočne deklove i tada se vidi puno koječega unutra...kad je motor stigao iz amerike razgovarali smo o njemu i znam da čovjek koji mu je prodao motor nije htio čupati ništa iz te mašine...

25 konja na točku viška u odnosu na serijski motor se nedobija tek tako lako....
 
zvonko situm said:
da bi se vidjele npr.klipnjače nemora se otvarati motor...dovoljno je stavljati na motor serijske bočne deklove i tada se vidi puno koječega unutra...kad je motor stigao iz amerike razgovarali smo o njemu i znam da čovjek koji mu je prodao motor nije htio čupati ništa iz te mašine...

25 konja na točku viška u odnosu na serijski motor se nedobija tek tako lako....
i meni je bilo malo cudno da ima toliko konja..mada on onda nece da kaze da je to tako..hm..nevjerujem da nezna..cujem da su se trkali u subotu do Vk i da je Maric samo 10 metara brzi od njega u full gasu...malo to sve zbunjuje i tesko je shvatit..opet sa druge strane Jolac ima samo top od Akrapovica i Bmc pa neide uopce lose..juce je stavio malo i Em-pro pa mu nije bas radio, jer nema koristi od toga ako nemas neke druge stvari uradjene i stavljene unutra..
 
Six said:
hm ja neznam kad je zadnju dobio..prosle godine u Goricanu mislim..otada nista..iako je covjek na svakoj trci redovan..cak ni do finala da dodje nikako..motor je stvarno jak, ali jako otrcan nazalost..na sve strane je ogreban od padova ,i tansporta po kombiju...
da to njemu smeta polakirao bi ga več sto puta  - ni meni nebi smetalo jer to nije motor za šminku več za trke...

čovjek sada dosta ozbiljno vozi sa njim i događanja na grobniku i postiže odlične rezultate  (y)
neslika se po birtijama sa njim več mu služi svrsi ...

meni je baš bolji takav ,,
vidi se da nije za šminku i poziranje a ispod oklopa pakleni stroj ...
ovakve pile upadaju u oči upravo po tome što su u takvom stanju
       (kao i gajsov)   :mrgreen:
 
sve to stoji sto kazes ..ali Grobnik nije tema uopce..tako da pisat sad o stazi nema smisla..
 
Six said:
sve to stoji sto kazes ..ali Grobnik nije tema uopce..tako da pisat sad o stazi nema smisla..
pa možda ima veze ako ga je prilagodio više samom grobniku nego  trkama ubrzanja   :misli:
 
PIH! Kada 636 uzme Busu ili R6 Nabrijanu Busu,čovjek je opet glavni faktor,neka ga doveze na prikolici,ali nekakvi normativi bi trebali postojati.
 
pero1986 said:
pa možda ima veze ako ga je prilagodio više samom grobniku nego  trkama ubrzanja   :misli:
osvrnuo sam se na ovaj vid utrkivanja i pisem konkretno da ovdje dugo nije dobio..zasto??kako??neznam...ali vidis i sam ..
 
Killex said:
PIH! Kada 636 uzme Busu ili R6 Nabrijanu Busu,čovjek je opet glavni faktor,neka ga doveze na prikolici,ali nekakvi normativi bi trebali postojati.
de pojasni malo... :misli:
 
hm Busi bi odgovarala duza staza..ne tako kratka cini mi se..ipak je tu u pitanju i tezina i dosta toga..tesko je to poredit..a i danasnje 6-ice su otisle na jako visoku razinu..
 
pero1986 said:
de pojasni malo... :misli:

Gledao očima kako 636 uzima Hayabusu,a nekoliko priljatelja i sam vlasnik doduše nabrijane R6 kažu kako opere nabrijanu Hayabusu i te buse ne voze tipovi koji su kao slučajno došli na trku ubrzanja. :wink:
 
Killex said:
Gledao očima kako 636 uzima Hayabusu,a nekoliko priljatelja i sam vlasnik doduše nabrijane R6 kažu kako opere nabrijanu Hayabusu i te buse ne voze tipovi koji su kao slučajno došli na trku ubrzanja. :wink:
vjeruj samo u ono što vidiš... a ovo rekla kazala okači mačku o rep...
 
Killex said:
Gledao očima kako 636 uzima Hayabusu,a nekoliko priljatelja i sam vlasnik doduše nabrijane R6 kažu kako opere nabrijanu Hayabusu i te buse ne voze tipovi koji su kao slučajno došli na trku ubrzanja. :wink:
636 da opere Busu??  Opet mjesas tablete.  :mrgreen:
 
Zvonko jeste sto radili na 600-tki..vidim da se dobro drzi sa ovim Kawcima..??iduca sezona bi mogla bit zanimljiva...
 
Hayabusa je bio prvi SERIJSKI motor koji je bio u stanju odvesti 0-400 ispod 10 sekundi.I ako ga dere 636 tada taj kawasaki vozi supermen a ta hayabusa ili je ubijena ili je vozi baba  (y) Covjece pa ja sa svojom yamahom koja je drlog spram hayabuse se igram sa serijskim 600-cama sto se tice ubrzanja.
 
neznam nisam dosada vidio niti jednu da je toliko brza da ide ispod 10 sec...ove nafrkane 1000 u vecini slucajeva dobiju serijsku busu..mislim da je prekratko to za nju....sto se trka tice u glavnoj ulogi je Suzuki, uz poneki zx10 iz tih divljih godina 04 i 05..ovo ostalo u principu moze samo popunjavat fond nagrada.. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Six said:
neznam nisam dosada vidio niti jednu da je toliko brza da ide ispod 10 sec...ove nafrkane 1000 u vecini slucajeva dobiju serijsku busu..mislim da je prekratko to za nju....sto se trka tice u glavnoj ulozi je Suzuki, uz poneki zx10 iz tih divljih godina 04 i 05..ovo ostalo u principu moze samo popunjavat fond nagrada.. :LOL: :LOL: :LOL:
kod nas su suze napakirane i ima ih najviše jer u startu nude najviše snage ...
a napakiraj ti yamahu ili hondu sa istim djelovima kao i suzu i dobit češ konkurente motore ...
samo što je slučaj suzuki nešto kao golf u autima ,,
pa ih ima najviše i automatski su i najbrže jer se najviše "pakiraju"


jer kako objašnjavaš dvije pobjede ljubinkoviča na yamahi u brodu  8)
 
Six said:
Zvonko jeste sto radili na 600-tki..vidim da se dobro drzi sa ovim Kawcima..??iduca sezona bi mogla bit zanimljiva...
zvonimirov gsxr600 je osim prednjeg lančanika potpuna serija ali baš nedirnuta potpuna serija...na njemu su još tvorničke gume...
 
Nema tu utrka dok ja ne dođem sa svojom kantom...  :jesus: :LOL:
 
Trke ubrzanja je nesto interessantno a kralj je GAJS  (y)









:misli: ili se varam