Trke ubrzanja ?!

http://www.youtube.com/watch?v=Uld4aDpzszw&NR=1

:mrgreen:
 
GSX 1402 said:
http://www.youtube.com/watch?v=Uld4aDpzszw&NR=1

:mrgreen:
i ovaj je gadno utreniran, kao i ekipa u Zupanji :mrgreen:.....kao sto ljudi kazu-puno kvacila i guma unistiti, pa tek onda na pistu.... 8)
 
paco said:
i ovaj je gadno utreniran, kao i ekipa u Zupanji :mrgreen:.....kao sto ljudi kazu-puno kvacila i guma unistiti, pa tek onda na pistu.... 8)
evo malo treninga

http://www.youtube.com/watch?v=LUxf3ix1eVw&NR=1&feature=fvwp

:mrgreen:
 
prnja said:
ljudi ne kuze da za utrku ubrzanja netrba snaga nego covjek
slazem se ali bez masine si nista..zbog cega onda ti ulazes u motor??eto imas iskustva vec..poskidaj sve sa motora pa se oprobaj.. :mrgreen:
 
prnja said:
ako znas kome treba skidam odma i vrlo je povoljno a onda se trkam skim ti kazes
ahhahaa..pa ti se druzis sa njima..ponudi nekome..mozda ce pristat.i sad ti i dalje tvrdis da je sve na vozacu?netreba ti jak motor?nisi odgovrio na pitanje sto si sve stavio na motor kad sve to netreba??u Brodu si imao 2 starta nikakva znas i sam i do kraja ih obidjes???toliko si bolji od svih a??idemo dalje..sto si kupio onda r6 od prvaka hrvatske kad je samo vozac najbitniji??trebao si uzet obicnu,ne pripremljenu pa bi te redovno ostavljali kao sto ti njih sad ostavljas...
 
prnja said:
samo za te uskoro jer te cjenim
(y) (y) (y) ma znas i sam da nista od toga..nego daj nam reci cujem da je tvoj izbacio na mjerenju 182 konja??
 
prnja said:
to je istina ali mi ta snaga netreba vozim sam zadnje trke ruzno ja bi se utrkivo
ahhaha vjeruj tesko te razumijem..mozda je do mene.neznam..sve ti netreba a sve ulazes..shvatio sam ja i jos nesto gledajuc vas kako se trkate..pa oni tebe nece ni skoro pobjediti..ti si uvjek nekako na korak ispred njih..njih dosta to voli ali ne idu do kraja sa ulaganjem u motor, jer se  u vecini slucajeva desi da mu tad motor i nije za svakodnevnu upotrebu..a i vecina nemoze to sebi ni priustit da svaki tjedan skida masinu, i lamele mjenja stalno..
 
puno trkaca pricaju o mom motoru a stace drugo traze utjehu izgleda da ti moji prijatelji puno govore ali neznaju cjela sezona dva para lamela jos su ko nove a njima sam slago svoje znaju oni da moj motor njih nije pobjedio nego moja lijeva ruka sve ti je jasno njih gajs pobjedi sa  puno slabijim motorom zima je duga neka vjezbaju
 
prnja said:
puno trkaca pricaju o mom motoru a stace drugo traze utjehu izgleda da ti moji prijatelji puno govore ali neznaju cjela sezona dva para lamela jos su ko nove a njima sam slago svoje znaju oni da moj motor njih nije pobjedio nego moja lijeva ruka sve ti je jasno njih gajs pobjedi sa  puno slabijim motorom zima je duga neka vjezbaju
ma cujem tako malo sa strane. :mrgreen:..a gdje ce da vjezbaju sad kad je zima..? :D..gajsov motor nije nesto previse jak, ali mi se cini da je dobro uskladjen,mozda se varam ..i uz njegov dobar start dobije ih...a tvoja lijeva ruka plus sve tvoje preinake na motoru su dobar recept.. :mrgreen:......ne kazem da vec nemas dovoljno iskustva ,ali sam vec pisao da nemas stroj nista....ok si lik ali neces da kazes kako jest..bar reci koliko si puta skinuo masinu ove sezone?? :mrgreen: :mrgreen:
 
prnja said:
jednom to kad je zaribala njih muci to bas su jadni
ma Franjo nemuci nikoga nista..kako sam ti vec rekao ulozio si puno love i to je to..sa vremenom si dobio iskustvo i kad to sve spojis eto... (y)..znci ove sezone uopce nisi dirao nista na masini  a??
 
ŽUĆO said:
ako bi mi što bilo interesatno gledati onda je to utrka ubrzanja choppera a ne RR-a :bann:
pa bude nekad i voznja sporosti na susreta.za svakog po nesto... :LOL: