Tuono 125 ili Raptor 125?

RSbikerica

New member
Vjerovatno cu kupiti neki mali naked 125 za ovu sezonu (cim prodam fen) i koji je po vasem misljenju bolji, Aprilia Tuono ili Cagiva Raptor? Ja sam za Tuono ali tata (buduci da financira) stalno kaka kako je Raptor bolji! Vasa misljenja, iskustva, :blahblah: ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Uvjek sam za Apriliu....ali u ovom slucaju mi je Raptor Lijepsi..vjerovatno sto malo vise lici na Monstera :mrgreen:
 
gledaj to ovako...
tuono ti je rs125 sa visokim volanom i vjerovatno malo spustenim osloncima za noge

a raptor je malo lezerniji, sa masinom od mita i vjerovatnije ga je udobnije vozit

nego koliko je uopce siguran servis za cagivu i ko to uopce drzi?
 
wheelsurfer said:
gledaj to ovako...
tuono ti je rs125 sa visokim volanom i vjerovatno malo spustenim osloncima za noge

a raptor je malo lezerniji, sa masinom od mita i vjerovatnije ga je udobnije vozit

nego koliko je uopce siguran servis za cagivu i ko to uopce drzi?
dobro ti kažeš, i mene zanima ...
 
koja hrpa šminkera... tu neke cagive...jeftine replike ducatija :? :? :? :?


ste vidili vi kaj OWT dela sa tuonom... to vi nemrete pješke.... 8) 8) 8) 8)


ti si uzmi tuona 125... ja u 10. mjesecu tuona soma... i možemo se družit kada dođeš studirat tu u zg :mrgreen:

a sada si pašemojer imaš rs 50 a ja 250.... viš kak je to sve povezano
 
kupi ural,pouzdan,lagan i lijepši od raptora i tuona :twisted:
 
matej said:
kupi ural,pouzdan,lagan i lijepši od raptora i tuona :twisted:

ne neg onajs kuter na baterije... kaj ide 45 kmhi niš se ne čuje..ko da se na oblaku vozaš
 
taj je dobar,još kad je jeftinija struja ispada ko da je TDI,al mislim da je ural zakon 8)
 
da s emene pita ja bi tuona 125 uzeo......iako ga nikad uživo nisam vidio ovdje u DBK...ono što ima 125 i preko(a mislim na tahj oblik i dvotaktaše) sve su RS