Tuono 125 ili Raptor 125?

sad zbroji glasove od tuona i od cagive i vidi kojih ima više :D
 
Tha Waynder said:
Zildjian said:
sad zbroji glasove od tuona i od cagive i vidi kojih ima više :D

uzet u obzir da moj glas vrijedi za 5 :mrgreen:
ja pojedem za dvoje...popijem za troje...ali moj glas vrijedi samo za ejdnog..kako to? :mrgreen: imam jeno pitanje za "Mateja" URAL??? nešto mi je to poznato...ali svejdno neam pojma :oops:
 
BalkanRider said:
wheelsurfer said:
a cagivin servis???

prodaja???

zna li itko???

Moto trade iz Karlovca
De u redu je mali,ko ce ga vozit do tamo za servis? Ni ti ni stari niste normalni! Pa taj motor nema mjerac okretaja ali zapeli ko mulci... TUONO!
 
ma ako cemo iskreno i meni je tuono nekako ljebsi, raptor je izasa jos davne 97 i prodava se pod imenom planet, a cini mi se da nije puno minjan odonda.
cak je planet bia malo ljepsi, ima skovaceru i veci auspuh

a ako cemo racionalno cagiva je klimava po pitanju dijelova i skuplji su.

staroga uvati na tu caku, ono, to nema dijelova, to stara masina, to se vise kvari, tuono izasao nedavno, tehnicki savrseniji, provjerenas mehanika od rs-a

past ce na tu foru

valjda :)

nek se ne ljute poklonici cagive...
 
A ko zna, to sam mu i ja rekla ali stas...i jos moj buraz daje pola love za motor a on zapeo za raptora kao tuono je sminker. Nek si taj pogleda. A motor se kupuje novi pa...I u ponudi je Tuono s otvorenom verzijom a Raptor nije...
 
ja bi na tvom mestu zel starome bmw a on nek se vozi na čemu oče ,lepo ga pitaš oš kađivu il .. :mrgreen:
 
a kao raptor nije sminka???

svi danasnji motori su sminkeri, svaki na svoj nacin

pogotovo naked klasa.

ne znam, probaj na sprehu da tuona na cesti ima (rs-prakticki su isti) a raptor je neisproban, i nije bas isti ko mito

ma virujen ja da ces ti izvuc svoje, pametna si ti cura
 
RSbikerica said:
A ko zna, to sam mu i ja rekla ali stas...i jos moj buraz daje pola love za motor a on zapeo za raptora kao tuono je sminker. Nek si taj pogleda. A motor se kupuje novi pa...I u ponudi je Tuono s otvorenom verzijom a Raptor nije...

imaš moj broj..nek tvoj starinazove mene.... imamja iskustva u tim šminker svađama... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
RSbikerica said:
i jos moj buraz daje pola love za motor a on zapeo za raptora kao tuono je sminker...

Nisam ja to rekoa izvrćeš moje rječi... :evil: :evil:

Ma obadva su odlična (ko da ima boljih nakeda), koji god da dođe dobro je :wink: :wink: ...

Raptor otvoren ima više snage nego tuono...
 
Pa taj motor nema mjerac okretaja [/quote]


to ti ni netreba, saltas tek dok prestane vleci, onda se nakon nekog vremena po zvuku skuzis kad treba saltat! :mrgreen:
tak to ja delam, ali mi se jos zna dogodit da prestane vleci, a neda mi se trosit pare na obrtaljku!
 
Tha Waynder said:
RSbikerica said:
A ko zna, to sam mu i ja rekla ali stas...i jos moj buraz daje pola love za motor a on zapeo za raptora kao tuono je sminker. Nek si taj pogleda. A motor se kupuje novi pa...I u ponudi je Tuono s otvorenom verzijom a Raptor nije...

imaš moj broj..nek tvoj starinazove mene.... imamja iskustva u tim šminker svađama... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vjeruj mi, nemas vise od mene! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
BalkanRider said:
RSbikerica said:
i jos moj buraz daje pola love za motor a on zapeo za raptora kao tuono je sminker...

Nisam ja to rekoa izvrćeš moje rječi... :evil: :evil:

Ma obadva su odlična (ko da ima boljih nakeda), koji god da dođe dobro je :wink: :wink: ...

Raptor otvoren ima više snage nego tuono...

Pa de onda da se ne savadamo reci Tuono ako su ti oba odlicna a meni se Raptor ne svida! I nisam izvrcala tvoje rijeci, znam ja ca si ti reka! Uh jebote, kad te dovatim... :evil: :evil: :evil: Tuono i nemoj vise kakati!
 
Aprilia said:
..kad bih ja birala...definitivno bih izabrala TUONA :cool:

Uzevsi u obzir tvoj nick, drugi odgovor nisam ni ocekivao... :B: :mrgreen: