Tuono 125 ili Raptor 125?

Tha Waynder said:
Faber said:
ma akd bolje razmislim...ružan mi je tuono! ljepši mi je sa oklopima RS!
ali beš ti to...svako malo na servis..po meni preskupo održavanje.....pa ne može taj dvotaktaš trajat sa tolko konja..... :shock: :( osobno....i aj sam buio zagrijan...ali jok! :? :evil:


Alaj glupo ovo..prestajem!



ma nemoj...

sve sam je slabo..a sada se pizdi da ima previše snage..pa dobro desca ja stvarnio ne znam..a ko tebe tjera da mu blokade skidaš?
Ma ni ja više ne znam što da kažem....niko me netjera..blaaa blaaa...blaa tata! lol! pomračenje uma!
 
Pustite ženu na miru. Neka si kupi šta ona želi i šta se njoj sviđa. Kad bi birao, uzeo bi Raptora, jer je Tuono, barem meni, ružan. Naka ona i njezini starci odluče.
 
Evo i moje mišljenje. Tuono 125 je ljep motor ali ima previše konja za samo 125 ccm3... 29 ks će vrlo brzo zahtjevat neke pothvate na tom motoru, naravno da također ovisi i o načinu vožnje, ali ipak je to too much konjeka. Raptor kao raptor je poprilično ružan, bar meni... ali ima 15 ks što je po meni bolje za tvoju financijsku stranu što se tiče održavanja motora... Moj savjet ti je da tražiš dalje, ja da kupujem motor od 15 - 30 ks definitivno bi uzeo Kymco Venox-a ;-) cijena ti je skoro pa ista, a dobivaš 2 v cilindra 4t, 27 ks, pun kofer kroma i motor koji jebačko izgleda i dobro ide ;-)
 
Nikola said:
Evo i moje mišljenje. Tuono 125 je ljep motor ali ima previše konja za samo 125 ccm3... 29 ks će vrlo brzo zahtjevat neke pothvate na tom motoru, naravno da također ovisi i o načinu vožnje, ali ipak je to too much konjeka. Raptor kao raptor je poprilično ružan, bar meni... ali ima 15 ks što je po meni bolje za tvoju financijsku stranu što se tiče održavanja motora... Moj savjet ti je da tražiš dalje, ja da kupujem motor od 15 - 30 ks definitivno bi uzeo Kymco Venox-a ;-) cijena ti je skoro pa ista, a dobivaš 2 v cilindra 4t, 27 ks, pun kofer kroma i motor koji jebačko izgleda i dobro ide ;-)

Raptor ima više konja, 15 ks je zatvorena verzija, otvoren ima više od Tuona, a Venox ja skroz drugi tip motora i ne možeš ga baš uspoređivat sa Tuonom i Raptorom