Tuono 125 ili Raptor 125?

2 BalkanRider- I kojeg si se ti vraga potajkunio?Sta ce se motor za svaki shit slati u Ka? :shock:
 
RSbikerica said:
2 BalkanRider- I kojeg si se ti vraga potajkunio?Sta ce se motor za svaki shit slati u Ka? :shock:

Zašto bi ga slali ka za svaki shit, može se i u brodu sredit...

RSbikerica said:
se ne savadamo reci Tuono ako su ti oba odlicna a meni se Raptor ne svida

e baš si to rekla da ti se raptor nesviđa, a ja sam rekao boli me kurac koji ti se svidja neću plačat tvoju šminku (na kojem češ ljepše izgledat) ali uredu, ako baš očeš...

Pa taj motor nema mjerac okretaja [/quote]

u životu nisam gledao brojač okretaja kad sam vozio...
 
wheelsurfer said:
bikerice, meni se cini da nisi ni trazila nase misljenje, nego da se mi svi lipo slozimo sa tobon.???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Htjela sam iskustva vozaca tih motora ako postoje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A vi smijete imat svoje misljenje kao i ja... 8)
 
šta vam treba đirometar, šaltaš ga kad ti klip
svječicu nabije u rezervar.... :mrgreen:
 
RSbikerica said:
wheelsurfer said:
bikerice, meni se cini da nisi ni trazila nase misljenje, nego da se mi svi lipo slozimo sa tobon.???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Htjela sam iskustva vozaca tih motora ako postoje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A vi smijete imat svoje misljenje kao i ja... 8)

mas sa raptoron ti nitko nema losa iskustva jer ga nitko i nema, on ti je cista egzotika,
a svi znamo da egzotike nisu dobre po pitanju odrzavamja i slicnih pitanja...
 
ma akd bolje razmislim...ružan mi je tuono! ljepši mi je sa oklopima RS!
ali beš ti to...svako malo na servis..po meni preskupo održavanje.....pa ne može taj dvotaktaš trajat sa tolko konja..... :shock: :( osobno....i aj sam buio zagrijan...ali jok! :? :evil:


Alaj glupo ovo..prestajem!
 
Faber said:
ma akd bolje razmislim...ružan mi je tuono! ljepši mi je sa oklopima RS!
ali beš ti to...svako malo na servis..po meni preskupo održavanje.....pa ne može taj dvotaktaš trajat sa tolko konja..... :shock: :( osobno....i aj sam buio zagrijan...ali jok! :? :evil:


Alaj glupo ovo..prestajem!



ma nemoj...

sve sam je slabo..a sada se pizdi da ima previše snage..pa dobro desca ja stvarnio ne znam..a ko tebe tjera da mu blokade skidaš?
 
Jedini razlog zasto Raptor pada je zato sto ima Brembo kocnice. Onda sam ja cula da Brembo radi za Apriliu, ali da pise Aprilia na njima. Ko zna sto o tome? :shock:
 
RSbikerica said:
Jedini razlog zasto Raptor pada je zato sto ima Brembo kocnice. Onda sam ja cula da Brembo radi za Apriliu, ali da pise Aprilia na njima. Ko zna sto o tome? :shock:
ne, aprilia ima grimeca kocnice

moja ne za dugo, bar ne naprijed :)
citaj: brembo serie oro ce uskoro bit namontirane :cool:
 
RSbikerica said:
Jedini razlog zasto Raptor pada je zato sto ima Brembo kocnice. Onda sam ja cula da Brembo radi za Apriliu, ali da pise Aprilia na njima. Ko zna sto o tome? :shock:

moje obje aprilije imaju brembo :D :D :D

i skuter i rs.. ore =)))