Turska 2006

ZoltanBB said:
Eto, taman prije prvog pravog toplog vikenda ove godine, ovim je zavrsen putopis kroz Tursku. :)

A sada, svi van, putovati.  (y)
svaka čast! (y)
 
Zoltan, uzmi mene za dečka, ja sam mlađi i mršaviji od Dylana, i imam muževniji motor...  :jesus:

odličan putopis  (y)
 
ZoltanBB said:
Eto, taman prije prvog pravog toplog vikenda ove godine, ovim je zavrsen putopis kroz Tursku. :)

A sada, svi van, putovati.  (y)

svaka čast  (y)
 
sve pet, prekrasan put, za razmotriti za nagodinu  (y)
 
i28126_Bravo.gif
 
Jako dobro, dapače odlično  (y)
 
U ime svog ega se najdrdačnije zahvaljujem na svim lijepim komentarima.  :mrgreen:

A ako danas netko vidi plavi KTM 990S na potezu od Varazdina do Krk i natrag preko Velebita i Senja, slobodno neka mahne i pozove na kavu ako ga zanimaju uzivo dojmovi iz Turske. :)
 
eto tek jucer sam se usudio pogledati temu, jer sam popizdio
u pocetku cekajuci nastavke
i progutao sve u komadu

ovakvi su putopisi razlog mog boravka na forumu
(y) svakacast!
 
ZoltanBB said:
U ime svog ega se najdrdačnije zahvaljujem na svim lijepim komentarima.  :mrgreen:

A ako danas netko vidi plavi KTM 990S na potezu od Varazdina do Krk i natrag preko Velebita i Senja, slobodno neka mahne i pozove na kavu ako ga zanimaju uzivo dojmovi iz Turske. :)

Ja bi jednom volio da popijemo pivu i popričamo o turskim doživljajima. Ja sam to obišel godinu ranije i bilo je fenomenalo.
 
bifta said:
Ja bi jednom volio da popijemo pivu i popričamo o turskim doživljajima. Ja sam to obišel godinu ranije i bilo je fenomenalo.

Sigurno ce biti prilike za pivo i price!  (y)

Meni je zao sto nismo stigli dalje na istok ali dobro, sta je-tu je, nadam se da cemo to odraditi slijedeci put.  :)

[quote author=Biker14]
dao si taj putopis u Moto Klub?
[/quote]

Nisam niti ne znam zasto im nikada nisam poslao putopis.
Sada nisam niti siguran da li bi ga objavili nakon sto sam ga ovdje objavio u cjelosti.