TWIN HORN MC - CROATIA BIKE WEEK, 27.08.-02.09.2018

Added to Calendar: 27-08-18, 28-08-18, 29-08-18, 30-08-18, 31-08-18, 01-09-18, 02-09-18

Iwa

Motorator
TWIN HORN MC - CROATIA BIKE WEEK
 

Attachments

  • FB_IMG_1532350122078.jpg
    FB_IMG_1532350122078.jpg
    103.3 KB · Views: 1,384
Šijana! To je bilo to! A sad kako je je. I dalje najveći susret u regiji (y) A glazbenici. Stalno isti u krug Atomci, Majke, Opća opasnost itd :palacdolje:

Meni inače uvijek dobro radi ekipe.
 
Pinta 001 JA said:
Šijana! To je bilo to! A sad kako je je. I dalje najveći susret u regiji (y) A glazbenici. Stalno isti u krug Atomci, Majke, Opća opasnost itd :palacdolje:

Meni inače uvijek dobro radi ekipe.

Davno je to bilo (15ak god. :misli: ). Tamo su me vodili kao klinca, od kada sam motoriziran-samostalan :mrgreen: aktualno je ovo na Vallelungi (Monumentima)... :mrgreen:
 
Jbte...naši starci su imali Woodstock...a mi Šijanu  :mrgreen:
Nema toga više, komercijalizacija i kapitalizam su učinili svoje, ostaju samo uspomene.
 
Ja sam u Šijani živjeo,u Valturskoj,a za prvi maj u Šijanskoj šumi,vašar je bio prvoklasni...,a ciklama šta sam se nabrao kao klinac isto u Šijanskoj šumi..,lijepa vremena...  :)
 
Ma po meni Twin Horn radi bolje bikere nego šta su ih radili u Šijani..I beach party im je bio bolji od onog drugog..Vidi se da više vole to šta rade nego onaj organizator od prije..

A u šijani su naplaćivali bikerima upad kao i pješacima.. Sjećam se jednom kad je došlo 10 hells angelsa a oni njima eej 150 kuna po glavi! Hells angelsi svi ugasili motore pred ulazom i došli na blagajnu i za minut svi ušli besplatno.. :)
 
https://www.glasistre.hr/pula/-legendarni-nashville-puss-headlineri-koncertnog-programa-croatia-bike-eeka-567699

TRADICIONALNI PULSKI TJEDAN ROCK'N'ROLLA I MOTORA: LEGENDARNI NASHVILLE PUSSY headlineri koncertnog programa Croatia Bike Weeka

U koncertnom programu Croatia Bike Weeka nastupit će još i Animal House iz Italije, Sister Soul & Blaxperts iz Njemačke, Nevermind iz Slovenije, pulski Atomsko sklonište, zagrebački Hard Time te drugi, a koncertni tjedan otvara koncert polaznika i predavača pulskog Rock Campa

Ove godine Croatia Bike Week održat će se 24. godinu zaredom - i to u Puli u terminu od 27. kolovoza do 2. rujna. U organizaciji moto kluba Twin Horn MC iz Pule te uz podršku Grada Pule i Turističke Zajednice Grada Pule, ovaj tjedan motora i rock'n'rolla i ove godine nudi prokušanu recepturu koja će zasigurno, kao i svake godine, privući brojne posjetitelje iz cijelog svijeta - pa će se tako kroz cijeli tjedan nuditi razni koncertni programi, a za vikend pak na Valelungi će uz koncertni rock'n'roll maraton, posjetitelji moći uživati i u bogatoj ponudi moto opreme, odjeće, nakita i ostalog pribora na štandovima, moto showovima i drugom, naći će se tu i tattoo majstori, a i gastro ponuda je ove godine pojačana - i to Hook and Cook delicijama, gdje će se direktno s ribarskog broda nuditi riblji specijaliteti, a najavljeno je i prisutstvo nekog od poznatih hrvatskih kuhara.

Headlineri bogatog koncertnog programa su legendarni američki sastav Nashville Pussy, koje je svojedobno i velikan rocka Lemmy odabrao kao najbolju predgrupu njegovom bendu Motorhead. Supružnici Blaine Cartwright i Ruyter Suys, osovine i pokretači benda koji postoji već više od 20 godina, uživo izvode eksplozivni rock'n'roll u što su se Puljani uvjerili prošle godine na njihovom gostovanju u pulskom Rock Caffeu, koji je pak bio pretijesan da primi sve zainteresirane, tako da je ova repriza na Valellungi prava prilika za pogledati ove rock velikane.

U koncertnom programu Croatia Bike Weeka nastupit će još i i Animal House iz Italije, Sister Soul & Blaxperts iz Njemačke, Nevermind iz Slovenije, pulski Atomsko sklonište, zagrebački Hard Time te drugi, a koncertni tjedan otvara koncert polaznika i predavača pulskog Rock Campa gdje poznati glazbenici educiraju mlade muzičare, te će prve večeri oni prirediti koncert ispred Augustovog hrama na Forumu.

Inače, prošle godine Croatia Bike Week posjetilo je više od 15.000 posjetitelja iz svih krajeva svijeta, pa su tako u Pulu pristigli motoristi iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Njemačke, SAD-a, Švicarske, Austrije, Francuske, Slovačke, Belgije, Škotske, pa čak i iz Kuvajta te iz brojnih drugih zemalja. A većina posjetitelja pak zasigurno će se provozati i na tradicionalnom defileu motorista kroz grad, koji će se održati u subotu, 1. rujna. Također, bit će tu i izbor za najljepši prerađeni motocikl, gdje se nađu i prava mala umjetnička djela - pa je tako primjerice prošle godine predstavljen motor u cijelosti napravljen od drveta.

Posjetitelji koji dođu sa svojim motociklima, imaju besplatan ulaz, a ostali plaćaju ulaznicu pedeset kuna koja vrijedi sve dane manifestacije. Svi sudionici također imaju mogućnost kampiranja, a kampirati se može na lokaciji Vallelunga sve vrijeme trajanja manifestacije od 27. kolovoza do 2. rujna. Posjetiteljima se nudi i prijevoz brodom s gradske rive na Vallelungu. Mjesto polaska i raspored vožnje bit će objavljeni na web stranicama te označeni natpisom na gradskoj rivi i na molu na samoj lokaciji moto susreta. Brod kreće svaki puni sat. Više informacija o svemu može se naći na web stranici www.croatiabikeweek.com. (T. TIDIĆ)


GLAS ISTRE
 
Prošle godine sam preskočio ali ove idem već u petak....nemre se ranije radi posla :(