TWISTERI ZBOR - Kawasaki ER-5 generalni topic

Motor je bombona, kufer ok, jedino da je plave boje !

Nego, vidim da nisi imao odgovora na pitanje, kako si riješio pitanje vijaka dok si montirao crash-bar ?

Mada ne vidim potrebu za tim crash- barom, iako lijepo izgleda, ali na tim motorima ne strada motor pri padu, možda su gljive korisnije ?!
 
  • Like
Reactions: Sokol89
Motor je bombona, kufer ok, jedino da je plave boje !

Nego, vidim da nisi imao odgovora na pitanje, kako si riješio pitanje vijaka dok si montirao crash-bar ?

Mada ne vidim potrebu za tim crash- barom, iako lijepo izgleda, ali na tim motorima ne strada motor pri padu, možda su gljive korisnije ?!
A crna je još ok obzirom da sam mislio da ju neću tako lako nabavit obzirom da je većina tih adventure kufera u alu stilu 😁 moram pohvaliti moto art u Rijeci jer je sve za montažu i kofer stigao u roku dva dana.
Pa čini mi se da bi u slučaju pada i gljiva imala sličnu kontaktnu površinu i mjesto kao i crashbar, tako da neznam evo šta je pametnije stavit 😄 gljive koje valjaju u konačnici slično koštaju kao ovaj crashbar pa možda to dođe na isto, ako išta zaštiti kod eventualnog klizanja vrijedilo je 😎
A ugradio ga nisam sam već sam peljao u ovlašteni servis da se ugradi... Tako da neznam puno oko montaže kako je točno išla...
 
  • Like
Reactions: hondimir
Hello twisterasi, dali netko prodaje original auspuh ili zna gdje bih se mogao nabaviti u roku od dan dva bilo kakav koji bih prosao tehnicki? Hvala :)
 
Evo da se i ja malo pohvalim 😎
u garaz je uplivala er5-ica, tako da se pridruzujem sekti twisterasa :ROFLMAO:
ukratko, 2005. sa 57 soma, vise manje sve tvornicki na njemu. Na prvu djeluje mazen i pazen, al kod mene je od vikenda pa se tek moramo upoznati.
Prvi dojam je odlican. jedini je problem kad nabavis novu igracku koju nemres koristiti (malo je zebec vani) i onda steze oko srca hahha
ako ima koja dobra dusa sa podrucja zagreba koja bi htjela za kavu/ pivu malo me uputiti u cake i tips and tricks oko njega bio bih zahvalan.
slikicu ubacim naknadno.
al za sad, sreca ko kuca 🙃
 
  • Like
Reactions: Dylan
Za cugu ti ne znam, ali ako te kaj zanima o twisteru pitaj tu ili se javi u DM imam ga trenutno i frend moj i cura tako da ako nekaj te zanima imam i koga pitati. Dosta toga sam slagao na njemu pa ti i tu mogu nešto pomoći, ali ga prodajem jer mi je prenizak
 
imate li za preporuciti dobar servis u ZG? za sad jos ne treba al trebat ce :)
 
To sam čitao i fakat djeluje ok zaa napraviti... Svakih koliko mijenjaš ulje?
Trenutno ne trebam ništa Al kad zatreba da imam opciju di ići a ne onda tražiti. Ako neko ima majstora, ak ne bum se snalazi o kad zatreba
 
6000,ulje u kočnici jednom godišnje,antifriz dvije do tri godine
Ne davat novce za tako nešto jednostavno
 
jucer sam nesto vrtio oko motora i skuzio sam da su mi amortizeri poguljeni, tocnije unutarnji gornji dio je poguljen od struganja po vanjskom federu na jednom dijelu ali na oba amortizera. Kaj bi to moglo znaciti?
 
jucer sam nesto vrtio oko motora i skuzio sam da su mi amortizeri poguljeni, tocnije unutarnji gornji dio je poguljen od struganja po vanjskom federu na jednom dijelu ali na oba amortizera. Kaj bi to moglo znaciti?
Niko nista?
 
Nisu baš najbolje Al valjda se kuzi
 

Attachments

  • IMG_20211220_112111.jpg
    IMG_20211220_112111.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • IMG_20211220_112124.jpg
    IMG_20211220_112124.jpg
    2.8 MB · Views: 0
ne znam, takvog sam ga dobio, a od kad je kod mene sto zbog obaveza, sto zbog vremena ga nisam ni vozio.
jel imao neko nesto slicno il zna o cem se radi?
neka mi je logika da bi to trebalo biti centrirano i ni blizu opruge
 
Isto je tako i meni bilo..pogotovo nakom voznje u dvoje..no nikad nista.Takav je i prodan pa dalje ne znam.Ali nikad mi to nije smetalo.Veci problem su mi semerinzi u prednjim vilama bili problem.Svako dvije godine ih mjenjao.Valjda neko sitno ostecene na vilici pa svremenom deralo semering,ko zna
 
Dal slucajno neko ima nosac kofera viska il se zeli rijesiti svoga?