UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN juuuupppppppppppiiiiiiiiiiii

weekend monster

New member
Noćas je našem članu ukraden bijeli Drag star 650, u mjestu Turopolje kraj Velike Gorice.
Svaka obavijest je dobro došla!
Kontakt:
098 067 29 06 – Goga
091 251 28 23 – Mladen
091 549 17 23 – Nataša
Ili na :
[email protected]

http://www.weekend-monsters.com/home.htm


 
ljudi molim vas obratite malo pažnju ako kaj vidite ili čujete, nije puno bijelih čopera
 
Ima li još kakva slika, neki detalj...
Jel ovako bočno izgledao?
http://www.spotter.be/img/zook/Small/bd58518a-bb50-4ea8-9693-4a6fd9219939.jpg
 
Admin said:
Ima li još kakva slika, neki detalj...
Jel ovako bočno izgledao?
http://www.spotter.be/img/zook/Small/bd58518a-bb50-4ea8-9693-4a6fd9219939.jpg

to je to  (y)
 
jako mi je zao zbog kradje  :(
kako su to izveli?
I gdje je motor bio i jeli bio sa cime zakljucan?
 
meni ne ide u glavu kako neko može nekome motor ukrast,pa jel smo i dalje u rangu onog najprimitivnijeg balkanizma.nadam se da češ ga nać.sritno.
 
sibenik said:
meni ne ide u glavu kako neko može nekome motor ukrast,pa jel smo i dalje u rangu onog najprimitivnijeg balkanizma.nadam se da češ ga nać.sritno.
sve je vise i vise motora a time raste i potraznja na crnom trzistu, moramo se zajedno boriti protiv toga na nacin da pomazemo jedni drugima i dajemo savijete kako se zastiti od istih...znam ako neko ima pik na tvoj motor maznut ce ti ga kad se najmanje nadas  :palacdolje: kolegi su mi prije nekoliko godina maznuli novi motor sa 3000km tad je kostao 20000 maraka i nazvali ga nakon 1,5 godinu neznam iz kojeg razloga te ga je odkupio nazad. Motor je bio u malo dislociranoj garazi zavezan pa da ne pretjeram sa jedno 6 lanaca.
 
Ne bi bilo lose napisati na koji nacin je motor bio garaziran (ako jeste) i kako su ga ukrali, da i mi ostali znamo o kojima detaljima moramo voditi racuna...


Naravno, gledat ce se da se eventualno motor negdje primjeti, mada kako sezona zavrsava sve je manje motora na cesti

 
vlucic said:
Ne bi bilo lose napisati na koji nacin je motor bio garaziran (ako jeste) i kako su ga ukrali, da i mi ostali znamo o kojima detaljima moramo voditi racuna...
I mene zanima tako da se slazem s gore citiranim.
Ako i slucajno vidim takav motor kod nas, mada sumnjam, javim na forumu.
 
Na kraju ispada da je pametnije držati motor na otvorenom sa uključenim alarmom, ceradom preko njega i eventualno zavezan lancem za neki stup već u garaži. Jer u zadnje vrijeme što god vidim da je ukradeno je ukradeno iz garaže.
 
Medo said:
Na kraju ispada da je pametnije držati motor na otvorenom sa uključenim alarmom, ceradom preko njega i eventualno zavezan lancem za neki stup već u garaži. Jer u zadnje vrijeme što god vidim da je ukradeno je ukradeno iz garaže.
A izgleda....
Mojoj su majci pokušali 4-5 puta golfa dignit. I jedini puta kada su uspjeli nešto napraviti (ne puno, samo ga odvesti 500m dalje :mrgreen: ) napravili su u spokoju i miru ugodne, suhe i tople garaže gdje su bili potpuno neometani. Znači, ako je motor u garaži treba imati alarm i za garažu i za motor :mrgreen:
 
Ove garaže sa daljinskim je takva glupost otvorit, a ljudi ne znaju...
Iz prve ruke sam vidio kako ključ od pasata igrom slučaja otvara garažu od susjeda...
 
Dylan said:
Ja u petak zaključavam daljinskim svoju Xsaru i istovremeno otključam C5 svog teniskog partnera.
nevjerojatno
oba seriska ?
 
Dylan said:
Ja u petak zaključavam daljinskim svoju Xsaru i istovremeno otključam C5 svog teniskog partnera.

teba si uzet C5 i rec da si se zabunija!!!
 
sve mi se nesto cini da citroeni i seati imaju isti problem. dva freda imaju seate, jedan malo stariju ibizu a drugi malo novijeg leona i sjede u birci i nesto prckaju da bi ovaj otiso do leona po stvari i optkljuca i cuje neki cudni bip i oba pocnu blinkati, jedan se zakljuco a drugi otkljuco...  :misli:, proba ovaj drugi, nista...
 
Medo said:
Na kraju ispada da je pametnije držati motor na otvorenom sa uključenim alarmom, ceradom preko njega i eventualno zavezan lancem za neki stup već u garaži. Jer u zadnje vrijeme što god vidim da je ukradeno je ukradeno iz garaže.

Sada ne ću moći spavati! Hvala. Meni su i auto i motor u garaži. Ima netko iskustva, da ih s lancem zavežem zajedno, možda to pomogne? Prvi puta da mi je pala konkretna pozitivna primjena alu felgi.  :wink:
By, the way, stvarno sorry kaj su "digli" DragStara. Stalno glavinjam po centru Zg, ako slučajno vidim, odmah skočim na vozača, pa tek kasnije dolaze pitanja! Znam da bih volio, da imamo zamijenjena mjesta, da i meni drugi pomognu.
 
elektronika je sustavno,namjerno planirano ZLO.gadi mi svaki out kad ja motor palin na botun.i zato bolje šta manje sa strujon u svakon pogledu.ma ni žarulje minjat nego u mraku blejat  :)
 
vlucic said:
Ne bi bilo lose napisati na koji nacin je motor bio garaziran (ako jeste) i kako su ga ukrali, da i mi ostali znamo o kojima detaljima moramo voditi racuna...


Naravno, gledat ce se da se eventualno motor negdje primjeti, mada kako sezona zavrsava sve je manje motora na cesti

vlasnik je bio na koncertu u mjestu Turopolje pokraj Velike Gorice, kad je izasao van za 2 sata, motora vise nije bilo na parkingu  :(