UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN juuuupppppppppppiiiiiiiiiiii

Goran zzz said:
ti bi to napravio bog da je motor našao (y)

u tom trenutku čovjek napravi ono što mu prvo padne na pamet
a ja bi isto to napravil prvo bi pičil do motora o onda bi tek razmišljal  (y)

I ja bi to napravil  :mrgreen: al da tam najdem lopova zgazil bi ga s motorom u više navrata, a onda odvukel u policijski stanicu! :boks: :pandur:
 
dr.chala said:
Nije vam palo napamet pritajiti se u obližnjem kafiću s pogledom na pilu i pričekati "sretnika" da ode na djir???  :?

To bi stvarno bila dobra fora!!! Malo gimnastike po kičmi!  :D
Super kaj je pronađen, fiju
 
kako je ovo lijepo za cut..

Ajd kad stignete, dajte detalje sto se tice kradljivca.. Zanima me jel ce ga nac..
 
markookram said:
meni je motor u garazi
pa neka ga u miru "majstori" drpe  :mrgreen: , a od svega najdraze bi mi bilo susrest ih dok "operiraju"
=jedno je siguro - na nogama nebi hodali narednih nekoliko godina

dobro a ko bi xt uzeo? pa ima ktmova po gradu dosta  :jesus:
 
cdawg said:
kako je ovo lijepo za cut..

Ajd kad stignete, dajte detalje sto se tice kradljivca.. Zanima me jel ce ga nac..

to i mene hjako zanima  :?
 
cdawg said:
kako je ovo lijepo za cut..

Ajd kad stignete, dajte detalje sto se tice kradljivca.. Zanima me jel ce ga nac..

i da ga nadu, kradljivac moze biti maloljetnik (sto i je u 90% slucajeva), a naknadu za stetu imas pravo traziti od njegovih roditelja.

U mome slucaju kada sam otisao na adresu roditelja da vidim kako stvari stoje nisam ni izasao iz auta. Svi koji znaju gdje su Kozari putevi sve je jasno.

i jos, ako tom malcu i samo samarcinu stisnes, jebeno si najebo. Drugim rijecima, iz iskustva kazem da treba biti sretan jer si pronasao ukradeno...
 
ajde.. hvala bogu.. sad počnite s potragom za lopova
 
Ma nekome samo trebalo za prebaciti se, da je imao kakve planove sigurno ga ne bi ostavljao na parkingu... al svejedno bi mu polomio noge :p

BTW: neko je spomenuo promjenu brave na motoru - je korisno, al neš ti koristi kad ga očito pali i bez ključa ;)
 
Ibiza said:
Ma nekome samo trebalo za prebaciti se, da je imao kakve planove sigurno ga ne bi ostavljao na parkingu... al svejedno bi mu polomio noge :p

BTW: neko je spomenuo promjenu brave na motoru - je korisno, al neš ti koristi kad ga očito pali i bez ključa ;)


Možda je pratio forum i skužil da je motor poprilično prepoznatljiv :misli:
 
CroKick said:
Možda je pratio forum i skužil da je motor poprilično prepoznatljiv :misli:

A možda je i bila neka interna fora,pa je skužio da je malo pretjerao?
 
...frend mi je u komi bojim se za njega :( ,ostavila ga je cura(naime napokon se zaljubio) ,a i ukrali su mu bebicu sutradan...inace zivi u Munchenu tak da mu mi vjerujem bas i ne mozemo pomoci,mada se vjeruje da je R1 ipak tu negdje na Balkanu zavrsila...