UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN juuuupppppppppppiiiiiiiiiiii

Ovom prilikom zahvalio bih svima koji su imali namjeru pomoći oko pronalaženja
motora. Motor je danas (6.12.17.) pronađen, te ovom prilikom nudim 100 € za
informaciju o osobi koja ga je ostavila u Velikoj Gorici. "Samo bih mu se zahvalio"

Mladen
091/251-28-23
 
weekend monster said:
Ovom prilikom zahvalio bih svima koji su imali namjeru pomoći oko pronalaženja
motora. Motor je danas (6.12.17.) pronađen, te ovom prilikom nudim 100 € za
informaciju o osobi koja ga je ostavila u Velikoj Gorici. "Samo bih mu se zahvalio"

Mladen
091/251-28-23


da si to stvarno zelio sacekao bi ga pored motora sakriven
 
Pa nemoš ga sam čekat. Šta ak je kao Bagi "mal". :mrgreen:
Onda dobiješ batina i opet ostaneš bez motora, a možda te i siluje! :mrgreen:
 
jel neko od vas bisera mozda pomislio da je lopov motor mozda ostavio i napustio
 
Evo ja sam biser i to sam odmah pomislio, kao što je i većina pronađenih motora nađena ostavljena.
 
e pa da, tako da nema smisla radit sačekušu danima u lokalnom grmlju  :misli:
 
Evo i malo detalja:
dakle motor nađen ispred jedne stambene zgrade na parkingu, vožen ko zna gdje i kako (ne bas potpuno spretno).
Pao je na jednu stranu sigurno, razvaljene bisage, razvaljena brava, oštećen karter, blatnjav i sporadično ukrašen sa pokojim  izmetom i perom (kokoši valjda). Vlasnici naravno danas najsretniji na svijetu, vele popravit će se  polako bitno da im se vratio.

Natasa
 
weekend monster said:
Evo i malo detalja:
dakle motor nađen ispred jedne stambene zgrade na parkingu, vožen ko zna gdje i kako (ne bas potpuno spretno).
Pao je na jednu stranu sigurno, razvaljene bisage, razvaljena brava, oštećen karter, blatnjav i sporadično ukrašen sa pokojim  izmetom i perom (kokoši valjda). Vlasnici naravno danas najsretniji na svijetu, vele popravit će se  polako bitno da im se vratio.

Natasa
I ja bi bil sretan da se to meni desi i da ga na kraju pronadem. Najbitnije je da je motor na kraju krajeva ponovo u vlasnikovim rukama, jos da se gad/seronja pronade bilo bi prva liga, ali treba biti skroman. Nadam se da troskovi popravka nece biti astronomski.
 
kruntas said:
I ja bi bil sretan da se to meni desi i da ga na kraju pronadem. Najbitnije je da je motor na kraju krajeva ponovo u vlasnikovim rukama, jos da se gad/seronja pronade bilo bi prva liga, ali treba biti skroman. Nadam se da troskovi popravka nece biti astronomski.

Istina (y)
 
gepeze said:
i da ga nadu, kradljivac moze biti maloljetnik (sto i je u 90% slucajeva), a naknadu za stetu imas pravo traziti od njegovih roditelja.

U mome slucaju kada sam otisao na adresu roditelja da vidim kako stvari stoje nisam ni izasao iz auta. Svi koji znaju gdje su Kozari putevi sve je jasno.

i jos, ako tom malcu i samo samarcinu stisnes, jebeno si najebo
. Drugim rijecima, iz iskustva kazem da treba biti sretan jer si pronasao ukradeno...

Mozes molinte pojasnit tu situaciju, jer ja ne znam sta bi me moglo spriječit da dobro ispleskan mulca?
 
baš mi je drago kaj si našel motor (y)
htel bi Jozyu objasnit : u ZG imaš 20-30 kvartova između kojih se Kozari;Kozari Bok i Kozari Putevi  ubrajaju u kvartove u koje nije pametno ulazit ak nisi tu doma ili slično(ja jesam).
lokalni kriminalci(klinci) ne kradu po kvartu,ali odlaze u druge,ali NITKO normalan neče iči u Kozari Bok maznut bicikl ili nekaj.
takvu imaju reputaciju i tih kvartova se svi klone.
tamo uči kao došljak i nekom stisnut šamar  :misli: :misli: :misli:

bolje da si sam pucaš u glavu
 
weekend monster said:
Ovom prilikom zahvalio bih svima koji su imali namjeru pomoći oko pronalaženja
motora. Motor je danas (6.12.17.) pronađen, te ovom prilikom nudim 100 € za
informaciju o osobi koja ga je ostavila u Velikoj Gorici. "Samo bih mu se zahvalio"

Mladen
091/251-28-23
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:  (y) (y) (y)
 
jozy said:
Mozes molinte pojasnit tu situaciju, jer ja ne znam sta bi me moglo spriječit da dobro ispleskan mulca?
Vrlo jednostavno objašnjenje, Texas!  :chainsaw: :macevanje: :gace: Tamo policija u ophodnju ide s civilnim autom?! Makar je dio priča nezaslužen, ali to ti je kao mini Bermudski trokut.  :wink: