UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN juuuupppppppppppiiiiiiiiiiii

Izi said:
vlasnik je bio na koncertu u mjestu Turopolje pokraj Velike Gorice, kad je izasao van za 2 sata, motora vise nije bilo na parkingu  :(
koji ruzan osjecaj nezans kaj bi ...uzas
 
nije da je baš isto, al je osjećaj isti - jednom su mi prilikom frendovi iz zajebancije preparkirali motor. izašla sm van iz birtije i bukvalno se SMRZLA kad sam skužila da nije tamo gdje sam ga ostavila. jebote, koji užas - ko da mi je neko pobio pol familije   :?

nadam se da će se motor naći.
 
Sorry zbog motora starino, meni su ukrali samo mob i novčanik pa sam bil u totalnom kurcu. 6 dana od 7 sam u Varaždinu pa ak kaj vidim odma ti javim!!!
 
meni je motor u garazi
pa neka ga u miru "majstori" drpe  :mrgreen: , a od svega najdraze bi mi bilo susrest ih dok "operiraju"
=jedno je siguro - na nogama nebi hodali narednih nekoliko godina
 
Upravo sam se cuo s Mladenom iz WM.

Motor je pronadjen!!!!

:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:  :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
 
Aleluja !!! (y)

Gdje je bio, ko ga je otudjio ?
 
Mladen je rekao da ce mi mailom poslati detalje pa da pustimo na stranicu!
 
Nemaš pojma kolko mi je to drago čuti! Svaka čast, samo čim prije objavi da čujem kaj je bilo!!!
:cool: :cool: :cool: :piva: :peace: :peace: :peace:
 
Shvatio lopov da se nije usrećio sa Yamahinom flautom :LOL:

(y)
 
(y) :cheer: :cheer:

Evo svi smo jaaaaaaakkkkkoooo veseli, motor je jutros pronađen
na jednom parkingu u VG.
Uviđaj je u tijeku....
Mladen ce javit sve detalje.

Ovim putem htjela bih se zahvaliti svima koji su nam
pomogli svojim nesebičnim angažmanom u traženju.

Nataša
 
Ajd,baš mi je drago (y)
Dobar osjećaj-možda i bolji nego kad ste ga kupili-zar ne? (y)
 
Odlično! :cheer: Nije dugo trebalo  (y) Nadam se da je motocikl u dobrom stanju (y) (y)
 
Nije vam palo napamet pritajiti se u obližnjem kafiću s pogledom na pilu i pričekati "sretnika" da ode na djir???  :?
 
(y)
Fantastično :peace:

Toplo savjetujem vlasniku podhitnu izmjenu svih bravica na bike-u :wink: jer neprijatenj nikad ne spava :mrgreen:
a lopini dabogda mu se ruke, kita i jezik osušili i preselili ga u playboy-evu kuću pa nek uživa :LOL:
 
dr.chala said:
Nije vam palo napamet pritajiti se u obližnjem kafiću s pogledom na pilu i pričekati "sretnika" da ode na djir???  :?

ti bi to napravio bog da je motor našao (y)

u tom trenutku čovjek napravi ono što mu prvo padne na pamet
a ja bi isto to napravil prvo bi pičil do motora o onda bi tek razmišljal  (y)