Unibat akumulator iznevjerio

Sip said:
Ma nije, ali on jednostavno ne moze zavrtjeti masinu. Katastrofa.

to što vi neznate sastaviti mašinu ne znači da akumulator nevalja...  :LOL: :LOL: :jesus:
 
Rene(Raptor) said:
Kolegi na CBR1000RR '09 radi bez problema - zasad.  :mrgreen:

Možda su ti dali aku sa premalom snagom?

Pa evo ja bi kupio sa najvecom koji je te dimenzije :? jer to je naj jaci :misli: ne smijem ni zamisliti kako bi se ponasali 4 i 5 AH :?

Imao sam zbilja svakakve akumulatore, kad razmislim skoro sve :LOL: OVAJ je najgori i ne valja :palacdolje:

default.jpg
 
Rene(Raptor) said:
Kolegi na CBR1000RR '09 radi bez problema - zasad.  :mrgreen:

Možda su ti dali aku sa premalom snagom?
stavil sam nedugo unibat (ISPRAVNO formiran s Ctekom  :LOL:) i vidim veliku razliku izmedu njega i YUase  :mrgreen: na V2 makini je malkice premala startna snaga, sto se vjerujem na 4 cilindra ne kuzi tak
 
Zapru said:
stavil sam nedugo unibat (ISPRAVNO formiran s Ctekom  :LOL:) i vidim veliku razliku izmedu njega i YUase  :mrgreen: na V2 makini je malkice premala startna snaga, sto se vjerujem na 4 cilindra ne kuzi tak
nemoj bacit garanciju ... ;)
 
markookram said:
nemoj bacit garanciju ... ;)
normalno  (y) mamu im *ebem njima i garanciji od 6 mjeseci  :palacdolje:

Đuasu sam stavil na Cdrek i i uspio je obnoviti ga, nakon regeneracije stavio sam na njega trošilo i iscjedio ga dokraja pod opterecenjem i ponovo na Cdrek ... opet radi ko bomba  (y) pa bu bil 1. rezerva s klupe  :mrgreen:
 
e vidiš to si me dobro podsjetio ... probam i ja to sa svojom yuasi prije nego idem po novog ...  (y)
 
markookram said:
e vidiš to si me dobro podsjetio ... probam i ja to sa svojom yuasi prije nego idem po novog ...  (y)
ova zima je bila malo jaca pa ga je to zhebalo ... uglavnom, zakucaj ga s cdrekom, pa isprazni s nekim potrošačem do pred kraj i onda opet nabrundaj
 
prijatelj kupio za sportstera 1200  ciak starter akumulator prije vise od godinu dana,stajao mu  negdje  od 11 mjeseca do 5mjeseca,i normalno palio cijelu sezonu ,i sad jos radi. a to je v2 velika kubikaza,i nije nikad bilo problema.
 
Rene(Raptor) said:
Da, išao sam gledati u katalog od Bannera i ispada da je tebi stock 4Ah 12V. Da ti je tog stavio, vjerojatno u tvom slučaju bi još gore bilo. :D

Jedino ako nisi, kako se kaže: "prstom u govno" ili te zahebava struja na motoru.  :misli: :mrgreen:

A ne znam sto da ti kazem imal LP i na taj ( koji je takodjer gofno ) vrti i pali, ali na ovaj jedvaaaa, ali jedva okrene :( ( nema sanse da upali ) Inace sturja se jako kontrolira na MOM motoru ( imam uredne servisne intervale alnasera, ciscenje, cetkice zamjena, rotor ciscenje poliranje :mrgreen: )
 
Sip said:
A ne znam sto da ti kazem imal LP i na taj ( koji je takodjer gofno ) vrti i pali, ali na ovaj jedvaaaa, ali jedva okrene :( ( nema sanse da upali ) Inace sturja se jako kontrolira na MOM motoru ( imam uredne servisne intervale alnasera, ciscenje, cetkice zamjena, rotor ciscenje poliranje :mrgreen: )

Baš sam ti htio napisati da dođeš jedan dan do garaže da provjerimo, ali vidim da si u Slavoniji...:D

Jbga... :021:
 
Rene(Raptor) said:
Baš sam ti htio napisati da dođeš jedan dan do garaže da provjerimo, ali vidim da si u Slavoniji...:D

Jbga... :021:

Samo daj adresu posaljem ti ga slobodno da se igras, jer u motoru nema sto traziti :mrgreen:
 
Sip said:
A ne znam sto da ti kazem imal LP i na taj ( koji je takodjer gofno ) vrti i pali, ali na ovaj jedvaaaa, ali jedva okrene :( ( nema sanse da upali ) Inace sturja se jako kontrolira na MOM motoru ( imam uredne servisne intervale alnasera, ciscenje, cetkice zamjena, rotor ciscenje poliranje :mrgreen: )

Da nisi nešto ipak zaboravio? :LOL: :LOL:
 
makazica said:
Da nisi nešto ipak zaboravio? :LOL: :LOL:

Pa i spojeve kontroliram, relej ne smije niti malo biti prljav i sve tako :?

Je li sam sto zaboravio :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Rene(Raptor) said:
Mislio sam na motor, pošalji njega...igrat ćemo se s njime. Garantiram.  :LOL: :LOL:

Moze (y) (y)

ali uz jedan mali uvijet; da pali, kad se vrati 8)