Unibat akumulator iznevjerio

I meni je Starter crko, nakon 4 mj.
Otišo s garancijom u dućan i dobio novi.
Ako novi crkne u garanciji ja super sretan.
Ako crkne po isteku garancije hebat ću im majku.

:mrgreen:
 
Azriel said:
Ovaj tjedan sam stavil landport yt12b-4 jer je unibat crko nakon godine dana. Nadam se da bu trajal neko vrijeme . . .
bu neko vrijeme  :wink: ,
kraće od UNIBATA  :LOL:  :mrgreen:
 
Ako vam trebaju akumulatori: Banner & Starter, javite se.

AkumulatoriCIAKStarter_1.jpg


AkumulatoriCIAKStarter_2.jpg


Garancija 6mj.

Naprosto, nema pravila kod trajanja akumulatora - isti aku na 2 različita motora ne traje jednako.
 
Rene(Raptor) said:
Ako vam trebaju akumulatori: Barem & Starter, javite se.



Garancija 6mj.

Naprosto, nema pravila kod trajanja akumulatora - isti aku na 2 različita motora ne traje jednako.

bilo bi dobro da barem startaju nakon 6mj uporabe  :LOL:
 
Rene(Raptor) said:
:mrgreen: :mrgreen:


Doobra... (y)


Tko voli, nek izvoli...imao sam Yuasu koja je trajala dugo, sada imam Starter već drugu sezonu...koliko će trajati, vidjet ćemo...
ne bih ti kvario posao, ali ovi Starter su inače jako jaki, jači i od LP i Unibrata zajedno  :mrgreen:
ne znam kako rade na japancima, ali na jednocilindričnim europljanima se ponašaju kao baterija od 4,5 V... :wink:
 
e ljudi hocu nesto da pitamne ne  vezano za ovu temu bicu zahvalan na odgovoru
-dali smem puniti akomulaotor od 10a 12v (tip akomulatora zatvoreni sa kiselinom ) sa punjacem koji izbacuje 4 a i ako smem koliko dugo naj vise ga mogu drzati na punjacu ?
drugo pitanje- imam beverly i koliko treba volti da izbacuje dinama kada dam gas ?

hvala svima
 
danilons said:
dali smem puniti akomulaotor od 10a 12v sa punjacem koji izbacuje 4 a i ako smem koliko dugo naj vise ga mogu drzati na punjacu ?

Sa 4A nemoj punit taj akumulator bez da pratis stanje (ali zapocni punjenje da se uvjeris). Ako je to vrsna snaga punjaca, mozda nece aku vuc toliku struju. Stavi ga punit pa vidi kako ce se kretat punjenje kroz par minuta. Inace bi se trebao punit sa max. 1A
 
3alfa3 said:
Sa 4A nemoj punit taj akumulator bez da pratis stanje (ali zapocni punjenje da se uvjeris). Ako je to vrsna snaga punjaca, mozda nece aku vuc toliku struju. Stavi ga punit pa vidi kako ce se kretat punjenje kroz par minuta. Inace bi se trebao punit sa max. 1A

koliko dugo ga mogu puniti  sa 1 Ah ?
 
danilons said:
koliko dugo ga mogu puniti  sa 1 Ah ?

10 sati je neki period kad bi trebao bit pun (ako je prilicno prazan kad pocnes punit). Aku ce kako ce se punit uzimat sve manje i manje struje, a 1A je idealna struja za punjenje 10A akumulatora
 
3alfa3 said:
10 sati je neki period kad bi trebao bit pun (ako je prilicno prazan kad pocnes punit). Aku ce kako ce se punit uzimat sve manje i manje struje, a 1A je idealna struja za punjenje 10A akumulatora

hvala puno
 
DaRRth Vader said:
ne bih ti kvario posao, ali ovi Starter su inače jako jaki, jači i od LP i Unibrata zajedno  :mrgreen:
ne znam kako rade na japancima, ali na jednocilindričnim europljanima se ponašaju kao baterija od 4,5 V... :wink:

Stari serviser i treba ga se slusati :? :? :? :?


TI STARTER su SMEĆE od akumulatora i ne treba ih kupaovati nikako :palacdolje: ( iskreni savjet )
 
Sip said:
Stari serviser i treba ga se slusati :? :? :? :?


TI STARTER su SMEĆE od akumulatora i ne treba ih kupaovati nikako :palacdolje: ( iskreni savjet )

Zato imaš Banner kao bolju alternativu. Starter ionako ekipa uzima jer su jeftini pa da izdrže sezonu.

Ja ga imam zato jer ga prodajem pa da vidim kako se ponaša. ;)
 
Sip said:
Stari serviser i treba ga se slusati :? :? :? :?


TI STARTER su SMEĆE od akumulatora i ne treba ih kupaovati nikako :palacdolje: ( iskreni savjet )

Šta je bilo ? Pa nije moguće da je već crko  :shock: :shock:
 
dovla said:
Šta je bilo ? Pa nije moguće da je već crko  :shock: :shock:

Ma nije, ali on jednostavno ne moze zavrtjeti masinu. Katastrofa.
 
Sip said:
Ma nije, ali on jednostavno ne moze zavrtjeti masinu. Katastrofa.

:?  Mog je vrtio uredno dok odjednom nije krepo i onda sam dobio taj novi, nisam ga ni isprobao..